Bolesť prsnikov aj po menštruácii

valentina.west
5. jan 2013

Tradicne niekolko dni pred zaciatkom menstruacie ma par dni pred pobolievali prsniky. S prichodom ms vsak bolest vzdy prestala a vsetko bolo ok.Teraz ma zacali boliet uz 2 tyzdne pred.Ms prisla aj skoncila a bolest v prsnikoch neprestava..Su velke,tazke,horuce a nemozem sa ich ani dotknut.Bolia ma cele,aj bradavky mam citlive . Mam 32 rokov a zatial nemame deticky, hk neberiem. Zazili ste to niektora? Neviete s cim to moze suvisiet? prejde to same ? Buduci tyzden sa chystam ku gyndosovi,len neviem,co mozem cakat. Dakujem za vsetky odpovede.

anieli_1
5. jan 2013

@valentina.west mna boleli prsia tak ako si opisovala ked som zostala tehu s malym a podla mna mozes byt aj tehotna ved tu bolo vela dievcat co pisali ze mavali ms aj do 3 mesiaca 😉

valentina.west
autor
5. jan 2013

@anieli_1 tehu by bol zazrak,ktory by sme si sice velmi zelali.myslim si vsak,ze zatial to asi nehrozii. Chcela som vediet,ci nahodou niektora z vas nezazila podobny pocit a ci to potom preslo. Ci je to bezne,alebo za tym moze byt nejaky komplikovanejsi problem?

anieli_1
5. jan 2013

@valentina.west neviem aky mas stav ci mas nejaky zdrav problem ze sa nedari babatko ale toto byva prvy naznak tehu...aj kamaratka ked cakala tretie mi volala ze ju strasne bolia prsia asom jej povedala nech si spravy test a bola 😉 takze nebudem davat ani nadej ani nic podobne len co viem moje skusenosti ale tak drzim palceky aby sa ten ôzazrak" stal 🙂

nikaniko
6. jan 2013

no dievčence mam to isté. od menzesu mam 7 den a prsia stále pobolievaju ale len malunko ale citím ich také napeté ako horučku keby som vnych mala. dotýkat sa ich možem. a mam biely hustí výtok ráno ked stanem porád som mokrá a moc. blýží sa mi ovulka žeby to bolo tým??ovulka má byt 13 januara.poradte mi. ale tak mala som aj tri krát nechránený sexík z miláckem tak neviem no. ale bolo to 21,27 , 3 decembra. menzes bola 26 decembra ale 5 dní no dva dni silné a potom len spinenie hnedý výtok .

nikaniko
6. jan 2013

ma tam byt že 30teho nie 3tieho som sa pomýlila

anieli_1
6. jan 2013

@nikaniko u teba to moze byt oj ovulkou podla mna najlepsie je si spravit test ale az tak ked bude meskat den vtedy by malo byt vidiet....... 😉

nikaniko
6. jan 2013

@anieli_1 och menzes ma byt až 27 januara ciže až dooost daleko. výtok stále biely hustí,hlava mi ide rozpucit a prsa napeté stále.nevim nemám nato už nervy

anieli_1
6. jan 2013

@nikaniko neviem mozes byt aj tehu aj ta ovulka to moze byt ale teda tu pisali nejake baby ze najskor 14 den od styku ten mamatestnejaky citlivy neviem v tom sa nevyznam 😝 ale tak toto by si mala najistejsie bohuzial len cakat bo aj dr ze hcg vie namerat najskor 10dni po styku.... ale tak drzim palceky 😉

lilyen2011
6. jan 2013

ja som mávala bežne MS a prsia ma nebolievali vôbec... teraz po spontánnom potrate ma bolievajú tak ako keď som bola tehu... niekoľko dní pred, také pichanie, napnutie proste bolesť a aj po ešte pár dní... skús si urobiť zatiaľ hcg test a ak si tehu, tak tam bude minimálne duch, (pri poslednom tehu mi ukazovalo // ešte asi 2-3dni pred MS, takže ak si už "po", tak by si tam mala mať //) snáď pomohlo 🙂

nikaniko
6. jan 2013

@lilyen2011 no ale nemala som plodné dni teprv maju príst plodné dni.mi sme sa milovali 21,27,30 decembra takže otom pochybujem a este aj menzes som mala. myslím že to bude ovulka ajked ten výtok trvá hned od konecnej menstruacie až doteraz a bolí ma podbrusko sem tam ale trocha.možno som prestidla na spodok ale aj hlava ma bolí a poriadne

nikaniko
6. jan 2013

@anieli_1 no uvidím co bude. vieš minulý mesiac som si robila dva testi aj po menzese jeden a nic ztoho takže sa mi to nezdá. tehotná urcite niesom len to bude ovulka asi. ale ten výtok a hlava ci prsia to je katastrofa.citím sa jak zbitý pes

lilyen2011
6. jan 2013

@nikaniko pri tehu zvykne pobolievať podbruško... ja som zistila, že som tehu 13dní po styku... ono hlavne na tom, že som chodila až podozrivo často na wc cikať... 13dní po styku som mala na teste // tak počkaj ešte nejakých 9-10dní a skús ten test pre istotu možno aj 11-12 aby si mala istotu 🙂

nikaniko
6. jan 2013

@lilyen2011 no uvidím nemyslím si že to bude tehu ale ta ovulácia skor lebo sem tam vajecnýk jeden pichá potom druhý no katastrofa,heh. len chcem dobre odhadnut ovuláciu pretože mam už štyry dni biely výtok a vobec neriedne

nikaniko
7. jan 2013

@valentina.west ano mám pocit ako ty. prsia nebolia ale su nafukle citlive a napeté.bolest ziadna ani bradavky.ale 13 mám mat ovulku takže cakám a mám biely hustí výtok už asi 8den hned po skoncenej menstruacie no vobec akosik sa nemený na biely natahovaci uff

rqduskq
1. mar 2013

Ja mám podobný problém, nikdy som nemala bolesť pŕs po MS a teraz mi skončila som mala od 21 do 24. feb. MS a bolesť pŕs a pocit akoby mi mala každú chvíľu prísť MS ... úplne teké isté pocity, malá to niektorá?

oliverko5
2. mar 2013

ahojte ja som to mla tiez bola som u lekara a zistil mi zapal mliecnych zliaz aj ked som tehotna neni..dal mi nejake lieky a preslo to.

rqduskq
3. mar 2013

@oliverko5 no idem v piatok a ako ti to zistil?

oliverko5
3. mar 2013

robila mi ultrazvuk nic ine..ja som mala bolesti ze pri kazdom pohybe som isla umret aj ked mam male prsia..drzim palce nech to dobre dopadne..

tramtara
16. máj 2013

ahojte baby ... mám taký istý problém ... gynda mi na to predpísala : Agnucaston ... uvidím či pomôže

dobi382
22. jan 2014

Ahojte ženulky,ja mam 2tyzdne po menzesi a nesmierne ma bolia prsníki už som o tom raz písala ale nevedela som že tu je aj toto forum.Robila som test predical early či ako je ten test a negatívni.Len som si zle prečítala že test sa mam robit den pred.očakavanu menštruáciu.Možem si urobit teplu sprchu?či len to zhorším!

mirinda30101
13. apr 2014

no ja mam presne taky isty problem ako valentina.west......tak isto ma poprsie bolelo len tyzden pred menstruaciou a potom to prestalo ale teraz ta bolest nepresla a menstruacia sa mi uz pred 2tyzdnami skoncila a este ma aj pod bruskom raz zacas zaboli....moze byt aj to priznak ze by som mohla byt tehotna lebo mi sa snazime o babatko ale zatial sa nedarilo alebo to moze byt nieco horsie...aj ked mam len 23 rokou ale o radu budem velmi povdacna dakujem :D

ksuzi
12. máj 2014

@mirinda30101 ako si dopadla ??? Ja mam Ten isty Problem :/

capslock
11. júl 2014

ahojte.......28-29.6 som mala dostať menštruáciu ale dostala som len slabé špinenie, od vtedy ma bolia veľmi prsia aj sa mi zdá že mi podrástli....máte skúsenosť?

kraskalondon
27. okt 2014

Ahojjj mna tazi to ze boly ma prsnik bojim sa take tazke ich citim k menstruaciji mam este daleko tak neviem no aj bradavky mam citlive poradite mi ...dakujem

kraskalondon
27. okt 2014

@valentina.west Ahoj mna tes palia prsniky a mam ich citlive neviem co si otom misliet potom napis co ty NATO povedali na gynekogii diky

danusa21
27. nov 2014

Tiez pozorujem zmeny na prsiach, hlavne stmavnute dvorce a bradavky citlive kazdy druhy den, sem tam aj picha v prsiach. Ine zmeny, ako zvacsenie prs alebo ich tazkost, nemam. Asi to budu hormonalne zmeny... MS bola normalna, do 21 dni ju cakam zas. Test vylucil tehotenstvo, tak dufam, ze to prejde samo. 😠

nmnicka
16. apr 2015

Mna bolievaju prsniky presne tyzden pred... no omentalne mam dva tyzdne po menstruacii a bolia ma neskutocne prsniky a aj v podbrusku,

lindula18
5. okt 2015

@valentina.west
@valentina.west ahoj ako si dopadla? Bola si tehotna? Lebo ja mam teraz ten isty probleem a mam menzes aj naliate prsia a bolestive stale. Neviem co si mam o tom mysliet. Prosim odpovedz

jesika123
13. mar 2016

Ahoj babulky mozeťe my prosim pomoc pred ms som mala bolesti prs bolo to 6.3 marca a prestal 10.3 a mali sme zos manzelom sex 10.3 a ešťe mam bolesti tak na bokoch pri prs aj keť sa zohinam pociťujem tlak aj bolesť trocha a snazime sa o babo a mala som uš 2samovolne potraty keť mala pris ms urobila som si test hcg a on vizeran takto dacam aj foto prosim pomošťe my velmi snazime sa I babo

jesika123
13. mar 2016

Ahoj babulky mozeťe my prosim pomoc pred ms som mala bolesti prs bolo to 6.3 marca a prestal 10.3 a mali sme zos manzelom sex 10.3 a ešťe mam bolesti tak na bokoch pri prs aj keť sa zohinam pociťujem tlak aj bolesť trocha a snazime sa o babo a mala som uš 2samovolne potraty keť mala pris ms urobila som si test hcg a on vizeran takto dacam aj foto prosim pomošťe my velmi snazime sa I babo