Bolesti brucha a meškanie meštruácie po Escapelle

sims123
27. jan 2014

Mestruáciu som mala 11.12., skončila mi 17.12. 20.12 som mala pohlavný styk a ku koncu sa vyvliekol kondóm, ani jeden z nás si nie je istý ci sa nieco dostalo dnu. Na druhý den do 24-25 hodín som zobrala tabletku po "escapelle". O 6 dní som dostala nieco ako mestruaciu. Po nej bolo vsetko v poriadku nemala som bolesti ani nič. 13.1 som si spravila tehotenský test mamatest ale počas dňa...vyšiel negatívny. Dnes je 27.1 stale som nedostala mestruaciu asi 3 dni ma boli brucho inak mi nie je nič. Dnes som si spravila další test počas dňa gravitest opäť negatívny. Neviem ci teda mozem este byt tehotná ci si mam test spravit aj rano. Ale nakoľko nie som plnoleta a u gynekológa som este nebola návštevu odkladam lebo sa bojím dufam ze mi tu niekto poradí...dakujem 🙂

hviezdicka111
27. jan 2014

@sims123 podla mna ti to len rozhadzalo cyklus 🙂

hviezdicka111
27. jan 2014

ale ku gyndosovi by si zbehnut mohla 🙂 aspon predpisat nejaku HAK, myslim, ze lepsie riesenie ako nezelane tehotenstvo v mladom veku...a tabletka po je ozaj nie na pravidelne pouzivanie...sama vidis, ze ti to teraz cyklus rozhadzalo....

liana03
27. jan 2014

Myslím, že je to ok, je to iba narušený cyklus.

sims123
autor
27. jan 2014

Dufam no este si skusim rano spravit test...dufam ze sa na neho bude dat spoľahnúť 🙂

sims123
autor
27. jan 2014

Ale je normálne aby ma po mesiaci tak bolelo brucho? :( toho som sa zľakla