Dali ste si robiť prsia - silikóny na splátky?

vejkaajasminka
25. aug 2014

Ahojte zienky a mamicky 🙂 ... som tu nova,takze ak je tato tema moc nevhodna tak ma upozornite, no napriek tomu potrebujem poradit 😉 ... Som mlada mamicka, ktora ma 6mesacnu princeznu doma 🙂 ... Kojila som ju bohuzial lenm necele 4 tyzdne, lebo mliecko som zacala stracat :( ... ale za ten cas kojenia, sa mi prsia strasne zmenili 😒 ... ochabli mi, mam ich ovisnute a o 2cisla mensie :( ... chcela by som ten problem vyriesit, tym ze by som si ich dala spravit plastickym chirurgom ... Ale je to dost velka palka co sa tyka financii... a preto sa chcem opytat, ako zariadit aby mi ich spravili na splatky 🙂 ... viem ze sa to da, ale neviem co potrebujem aby to islo ...
. . . podla coho mi vypocitaju splatky ??? ako to vsetko predbieha ??? 🙂 ... prosim vas, s vetou ,,neoplati sa ti to dat robit ak chces este druhe dieta,, nemusite pisat. lebo neviem ci este budem moct mat druhe 🙂 ... dakujem Vam vopred za rady a odpovede 🙂 ...

barbora59
25. aug 2014

@vejkaajasminka ja mam sice nie nasplatky ale je to super🙂 je tu skupinka silikonove prsia tam snad najdes odpoved

maria117
25. aug 2014

@vejkaajasminka ak by si si vzala pozicku z banky, nevyslo by to lepsie? My sme tak riesili auto, miesto leasingu.

vejkaajasminka
autor
25. aug 2014

@barbora59 a prosim ta mohla by si mi poslat link ??? ja sa tu este nevyznam a neviem kde co najdem 🙂

vejkaajasminka
autor
25. aug 2014

@maria117 ale ked, v kazdej banke musis povedat naco tu pozicku chces, ked je suma vyssa ako 800€ ... :D a co im mam povedat ?? ze na nove prsia ?? 🙂

ammellia
25. aug 2014

@vejkaajasminka nie, nemusis hovorit, na co chces 🙂 vola sa to bezucelovy uver 🙂
vyber si lekara, zisti cenu a potom zajdi do banky a povedz, ze chces uver v takej a takej sume.

maria117
25. aug 2014

@vejkaajasminka nemusis, su bezucelove pozicky. Nas sa pytali ci byt, to by hypo vysla lepsie, sme povedali, ze nie a nikomu sme nic neukazovali, na co sme to pouzili. Teda netusim o aku sumu sa jedna, informovat sa mozes.niektori beru i na dovolenku ci svadbu....

vejkaajasminka
autor
25. aug 2014

@ammellia len ked si to tak vezmes, tak ked si zoberies uver tak vzdy tam je nejaky ,,urok,, a keby si dam prsia spravit na splatky tak sa mi suma ani o cent nenavysi :-/

maria117
25. aug 2014

@vejkaajasminka vacsinou ti to vyjde najlepsie alebo aspon najrychlejsie v banku,kde mas bezny ucet,zacala by som tam,informativne zistovat 🙂

barbora59
25. aug 2014

Poslite jej niektora prosim link ja to neviem cez telefon

vejkaajasminka
autor
25. aug 2014

@maria117 no budem sa musiet do toho pusitit... lebo sa a kupalisku neukazem uz asi nikdy.

maria117
25. aug 2014

@vejkaajasminka ano,vacsinou to tak prezentuju,zial vacsinou to nie je pravda. Jasne,pozistuj dalsie moznosti, ale ak uver,tak ja by radsej od banky ako nebankovky a radsej od co najvacsej spolocnosti...

barbora59
25. aug 2014

@vejkaajasminka neber si uver! prsia sa bezne robia na splatky. u nas aj v zahranici, to neries vyber si lekara a on ti povie. zasa ale podla toho kolko mas.. u toho lekara podla mna sa to zasa beda po 50€🙂 ale na niake napr 4 splatky po 500 napr... takze asi uver

vejkaajasminka
autor
25. aug 2014

dakujem za rady 🙂 potom Vam napisem ako som dopadla 🙂

vejkaajasminka
autor
25. aug 2014

@barbora59 uvidim ako, ale ani mne sa moc do uveru nechce ist :/

moncsi1208
25. aug 2014

@vejkaajasminka ahoj,ja som mala tiez problemy s prsami,ja som maleho kojila skoro styri roky,uvazovala som nad tym,ze si dam na plastiku,ale namiesto silikonu si dam korekciu.gynekolog ma upozornil,ci planujem dalsie tehotenstvo-ked ano,tak vsetko-investicia,cas,peniaze,tie bolesti,lebo si nemysli,ze to bude prechadzka cez ruzovu zahradu-bude nanic.poprve mala by si najprv cvicit,su take super cviky,mohla by si to skusit.uvedom si,ze nedavno si porodila,tvoje telo este stale regeneruje.aj ja som mala problemy s plavkami,dokonca mam aj strie,-maly mal porodnu hmotnost 4,5kg,nechces vediet,ake su,zacala som pouzivat pripravky na celulitidu a na spenvenie poprsia,funguje.vies co?na to sa da pozerat aj inym uhlom-je dost vela zien,ktore by boli vdacne za to,aby mali strie a ochabnute prsia z toho,z coho mame my..radim ti,zvaz svoje plany o dalsie tehotenstvo.moj druh ma ma tak rad,aka som a to je pre mna najdolezitejsie.ak si das predsa na plastiku,v banke nemusis dokladovat,na co potrebujes peniaze.su bezucelove uvery,tam ta na nic nevypytuju.drzim ti palce a prajem ti to spravne rozhodnutie 🙂

mawka
26. aug 2014

@vejkaajasminka
@moncsi1208 suhlas. hlavne ide aj o to, ze pri malom babatku potrebujes byt fit, dvihas ho na ruky, atd atd, proste praca okolo neho a po operacii prsnikov musis mat niekolko tyzdnov klud, v klude prsia, ziadna fyzicka namaha a pod., ska to zvaz. alebo chod na konzultaciu a chirurg ti sam povie, ci je uz vhodna doba alebo este par mesiacov pockaj.
no osobne by som take nieco podstupovala az pri vacsom dietati a az by som bola kompletne regenerovana po porode. takto skoro by som asi nesla.
no a s tym, ze partneri nas maju radi ake sme, ok. lenze ked sa cez to nevie prehryzt majitelka prsnikov, tak zbytocne hovorit ako to chlapovi nevadi. plasticke operacie by si baby mali davat robit kvoli sebe, nie kvoli chlapovi ani kvoli nikomu inemu. a ja tie zeny chapem, neviem si predstavit, ze by som mala len "supky" alebo nulky, jednotky, tiez by som tuzila po prsiach... mne sa zase porodmi zvacsili, zostali plne, tazke, to tiez nie je vyhra nosit na sebe 4 prsia 😅

moncsi1208
26. aug 2014

@mawka ja som mala pred tehotenstvom 82cm obvod prsnikov.ked som porodila mala som 100ku.da sa to predstavit,ako som vyzerala,ked maly bol polrocny.vedela by som revat ako somar,ako vypadam.momentalne mam 88a som s nimi spokojna,ved tie kremy,cviky a zmierenie s casom a danou situaciu urobili svoje.argument vid hore,ked mi moja jedna kolegyna podotkla,ked ma uvidela so zahrnutym trickom vo vyrobe,ze ako vypadam,ci sa nehanbim za tie strie co mam na brusku.ona nema deti,tusim este ani dnes,ale to podotkla s vyrazne urazajucim tonom,tak som jej povedala to,co som pisala.sebavedomie ja najvacsim pokladom a zbranou zeny,nemali by sme to vzdat.ked zakladatelka ma to odhodlanie a pomoc pri malej zvladnut,tak jej prajem vela zdravia a vytrvalost pri rehabilitacii.inac su take skvele plavky,da sa oklamat hocikoho a prida aj na sebavedomie😉

mawka
26. aug 2014

@moncsi1208 tak ja nie som v stave, aby som otrcala moje brucho po dvoch detoch, ani nijak netuzim ho ukazovat 😉 nie, ze by som nebola sebavedoma, ale naco. prehanat to nemusim a sposobovat ludom okolo soky 😀 myslim, ze odtial-potial. doma ok, nie je problem, ale na verejnosti nie. ja radsej ukazem krasny dekolt, to odputa pozornost od vsetkych tych mojich nedokonalosti. ja porodom mozem dakovat za krasne prsia, ale ako som pisala, uz to zacinam pocitovat na chrbate a krcnej chrbtici. podprsenky uz vyberam poriadne, aby ma odlahcili troska. fakt to nie je sranda nosit na sebe. a este ked mam pred menzesom, kedy zvacsia objem a su citlive a bolia, vrrrr 🙄

moncsi1208
26. aug 2014

@mawka ano,to poznam,citim s tebou,ty mas nastastie tu vyhodu,ze si nasla dobre v zlom.klobuk dole pred tebou.v tomto obdobi sa mi podarilo zbavit strie dost dobre,ale aj tak sa dalo vidiet.ako ospravedlnenie sme mali v hale obrovske teplo,boli sme tam same zeny,nic zleho som v tom nevidela.ta slecinka mala dokonca tiez taku kozu na brusku,bez dietata,ale poznamky musela mat 😖 .casom sa clovek zmeni,teraz by som to nerobila,nielen kvoli soku 😀 ale aj kvoli tomu,ze mam isty cas citlivejsie oblicky...starnem.. 😀 😀

vejkaajasminka
autor
26. aug 2014

@moncsi1208 ahoj. no ja som sa uz rozhodla... ja nehovorim, ze si ich idem dat spravit za mesiac... mozno za pol roka-rok ... ale spravit si ich dam... pretoze som mlada baba, ktora chce este vyzerat ako tak dobre.... ja nastastie mam len 1striu na brusku po porode ale na prsiach zase ich mam dost .... mam to vsetko dobre zvazene, chcem ist do toho. a verim tomu ze ma v tom podporite.. urcite to nieje vecsia bolest ako cisarsky rez :D ... ja mam velmi dobry prah bolesti takze sa toho nebojim. 🙂

vejkaajasminka
autor
26. aug 2014

@moncsi1208 a cvicenie som uz skusala, no zial ja ich chcem mat vecsie... co z toho ked ich budem mat pevne ale male ??? :( to nie... :D

moncsi1208
26. aug 2014

@vejkaajasminka vazim si tvoje rozhodnutie,ja som na to nemala ani odvahu,dokonca som temu na dalsie babo este neuzatvorila.ja som zmierila s tym,,aspon kupim rafinovanejsie podprsenky a plavky. 😀 ale to je tvoj zivot,tvoje telo,drzim ti palce.no,to urcite,ze nebude horsie,ako cisarsky rez,ale podla mna bude sa k tomu blizit,hlavne obdobie rehabilitacie.ale ked si odhodlana,tak to zvladnes,co budes vidiet v zrkadle ,ked budes spokojna,tak to bude najvacsou odmenou.este k malym prsiam,lepsie mat asi o cislo menej a pevne,ako s kosikom D a ovisnute ako uhorky...😀ale to je uz ina tema,kazdy je iny s inym vkusom...aj ja som vyhodila par siat kvoli tomu,ze sa mi nepacilo,ako v nich vyzeram-a to bolo v prvom roku po porode.zelam ti vela zdravia,vela vela krasnych zazitkov z materstva a vela radosti z babatka🙂

vejkaajasminka
autor
26. aug 2014

@moncsi1208 dakujem Ti velmi pekne ze ma chapes 🙂 a dakujem za podporu 🙂

chajda1
26. mar 2015

no ja som natom dosť podobne ako @vejkaajasminka úplne ju chápem a tiež stále zvažujem či ísť alebo neísť.pretože pred pôrodmi som malá krásne prsia medzi 1-2 viac k dvojkám úplne mi stačili ale teraz po pôrodoch mám slabé 1 a ešte k tomu ovisnuté kožky a je to otras sa sama na seba pozerať.a stým aby som mala opäť aspom tie aké som mala určite cvičenie nepomôže.

ninda25
26. mar 2015

@vejkaajasminka ahooj akoo si dopadla?už si po zákroku?

zuzkalewis
26. jún 2015

Ahojte.Ja tiez zvažujem o tom že si dam spravit pria ale z vlastneho tuku,je to drahsie,ale koza sa napne a budem sa citit lepšie.Ja mám problem s prsiamy,neviem či jednu mam zvačšit alebo druhu zmenšit.hned na prvy pohlad vidno rozdiel.Tazko sa mi kupuju aj podprsenky.ked kupim 95D,Na lave prsa je mala a na pravu akurad,Musim nosit pchavku do lavej strany,je to tazke.nie som s nimi este stale vyrovnana.a nikdy si to nezvyknem,kym si ich nedam spravit.Aj chrbat ma boli.ťažko sa rozhodnut,ale to by som mala pokonzultovat s chyrurgom najprv,si mslim.Ak je tu niekto,tak vie o čom rozpravam.Bola som pred par rokmi na vyšetreniach ,na 3 roznych miestach a nie raz,všade povedali,ze zdravotna poistovna mi to nepreplati,že mam problem s hormonmi.ale si myslim ze iba maju vyhovorky.Ale možno že by mi uhradili aspon čiastku tej sumy a ja by som doplatila.No uvidim,ale hrozne ma to štve že prečo to existuje,a my ženy musime trpieť a mať take problemy...s prsiamy,apod.Ďakujem,že ste to prečitali,ak mate podobny problem,prosim reagujte.ďakujem,a držte sa,pekny večer

minikiwi
21. feb 2016

Mamicky,kludne mi piste spravu.sama mam implantaty plus spolupracujem s jednou z naj plastickych chirurgov v Kosiciach..

vierazit198
25. apr 2017

@barbora59 ahoj čítala som forum no nemôžem nájsť fórum silikónové prsia chcem to absolvovať ale potrebujem viac informácií ďakujem moc

noemialexandra
18. feb 2018

@minikiwi ahoj mozes mi prosim ta napisat viac info a da sa aj na splatky Dakujem