DHEA alebo iné možnosti na zlepšenie AMH

lenka_21
1. júl 2011

Ahojte kocky, verim, ze tato diskusia sa bude pomaly naplnat. Kedze som prednedavnom obdrzala vysledok z AMH a bol dost nizky 0.38 ug/l 😢 ☹ 😢 zacala som patrat po internete 😉 😉 😉 Dostala som sa na anglicke forum a tam baby maju uz dlhsie roky diskusiu ohladom tejto temy, lebo AMH v USA a UK vysetruju uz dlhsie.
Baby mi doporucili pripravok DHEA (na prirodnej baze), vraj je vela druhov, ale treba hladat tie na prirodnej baze a tak ma zaujima ci nema niekto skusenosti s tymto pripravkom? Samozrejme su tam aj ine preparaty, ale najviac sa spomina prave tento ....

romana1980mimi
27. sep 2022

@janasim ja mám AMH 0,4😞je mi 42..folikuly byly před měsícem pouze 8-10 mm což úplně malé,po měsíci najednou 21mm🤷‍♀️Nechápu..začala jsem brat inofolic v prášku..už rok se snažíme,piju pouze různé čaje,Vít D a zinek a kyselinu listovou..tak uvidím,ma smysl si nechat AMH zjistit znova?

nikaha
23. nov 2022

@nika009
Ahoj. Ako to dopadlo s tym zapalim v tele tvojej sesternice? Mne tiez zislili skryty zapal v tele. Viem , ze tato diskusia je starsia ale velmi by si mi pomohla.

nikaha
23. nov 2022

@butterfly333 ahoj, ja som tiez v tvojom veku. Minuly rok neuspesne ivf, teraz prefuk vejecnikov. Amh mi stale kolise. Viem co prezivas. Je to strasne deprimujuce ked nieco strasne chces a nedari sa a este nas tlaci vek a zasoba vajicok.

butterfly333
23. nov 2022

@nikaha ďakujem za slová no je to ťažké keby len to jedno malinke sa nám podarí jedno spoločné bábo.🙏🏻🙏🏻🙏🏻 už neviem čo a ako ďalej

mimazz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaha
17. okt 2023

@butterfly333 ahoj. Ako pokracujes v snazeni? Mas nieco nove?

butterfly333
17. okt 2023

@nikaha ahoj vieš čo mám za sebou 5x vklad 2x DE 1x ivf a 2x DV teraz v lete no nič z toho ani ťuk takže 10tisic € sme vyhodili zbytočne no už sme sa prestali snažiť 6r stačilo už je to v Božích rukach. Čakáme z v poradovniku na adopciu.

nikaha
17. okt 2023

@butterfly333 och tak to mas toho dost za sebou.....je mi to luto, ze ti to nevychadza, ale tesim sa s tebou, ze ste sa dali do adopcie. Mne sa tiez vobec nedari a moj chlap adopciu zavrhol....tak neviem co dalej...

butterfly333
17. okt 2023

@nikaha môj tiež nechel adopciu no sme sa o tom porozpravali sám vidí že sme spravili maximum no bez výsledku a dieťa chceme tak už len ta adopcia ale tešíme sa. Vy tiež teda bez úspechu.?

nikaha
17. okt 2023

@butterfly333 ano, stale nic...ved nepusti. Uz mam 44r a moj priatel dieta nema a velmi ho chce. Setrime teda na ivf s darovanymi vajickami, ale uvazujem aj nad darovanym embriom, no o tom zatial priatel nechce ani pocut...ale je to lacnejsia cesta tak uvidim ci ho presvedcim. A sko dlho asi budete musiet cakat na babo?

butterfly333
18. okt 2023

@nikaha aj ja mam uz 44r manzel je o dosť mladší deti nemá. Inak moje amh bolo minulý rok 1,20 aj keď boli 3 zrelé vajíčka aj sa oplodnili no tie dve vložené sa neudržali dlho. Skúšali sme aj darované vajíčka 2x aj darované embryo 2x ale žiaden zázrak.

nikaha
18. okt 2023

@butterfly333 a na reprodukcnej imunoalergologii si bola? Lebo mne zistili, ze mam vysoke cytokyny a to sposobuje, ze vsetko co do mna daju moje telo berie ako cudzie a tym padom to nevydrzi. Takze pred vkladom budem musiet poriesit este liecbu. Moj je tiez o 4 roky mladsi

butterfly333
18. okt 2023

@nikaha áno imouno mam tiež mala som vysoké cytokiny brala som injekcie igamplia medrol potom infúzie intralipidy aj imunoglobulíny pred vkladom aj po vklade ale nič nepomohlo aj prednison som brala aspirin aj fraxiparin koli trombofilii.

nikaha
19. okt 2023

@butterfly333 fuuha...tak to si ma nepotesila vobec, lebo ja mam presne tento problem

butterfly333
19. okt 2023

@nikaha to ma mrzí no aj keď sa cytokiny upravili tak mi dala prednison aj imunoglobulíny čo vôbec nepomohlo. Keď aj DV ani DE sa neujalo tak ja už neviem.