Gama Laser v Trnave - skúsenosti s laserovou operáciou očí

fanta3
7. okt 2013

Zvazujem laserovu operaciu oci, nasla som najblizsie k mojmu bydlisku, ze operuju aj na poliklinike v Trnave excimerovým laserom metódou non-touch Lasek. Zatial vsak nepoznam nikoho , kto by mal s nimi skusenost- pozitivnu ci negativku. Zvazujem ci sa nechat operovat v TT alebo radsej do BA. Poradte, kde by ste mi odporucili na zapadnom Slovensku sa operovat?....som kratkozraka a astigmaticka 🙂 Dakujem

lucka2504
16. dec 2013

@fanta3 ahoj prave to studujem aj ja a neviem sa dopatrat k ziadnej referencii na gama laser. zatial u mna jednozacne vyhrava excimer v ba.

fanta3
autor
18. dec 2013

@lucka2504 tiez som nikde nic o nich nenasla, tiez to vydim na BA, 🙂

emilia2
21. jan 2014

Ahojte, aj ste sa už nejako rozhodli? Ja to zvažujem už od minulého roku. Až dnes som zistila, že existuje v TT to Gama laser, o ktorom píšete a tiež ma zarazilo, že nikde žiadna referencia... Nezistili ste náhodou medzitým niečo nové?

andrea.andrejka
8. apr 2014

Ahojte, len pre informáciu, bola som tam na laserovej operácii pred mesiacom a môžem vyjadriť iba spokojnosť 😉

beech
21. máj 2014

@andrea.andrejka chcela som sa spýtať do koľko hodín ste videli jasno?vy ste boli v Trnave?

andrea.andrejka
21. máj 2014

Hej,bola som v Trnave.. o hodinach tazko hovorit, bolo to na nejaky 3. den a aj to bolo take kratkodobe, oci sa rychlo unavili..

beech
27. máj 2014

@fanta3už ste boli na tej operácii a kde?lebo zvažujem Trnavu ale nejaké referencie som nenašla!či ste boli nakoniec v BA?

rakywanda
27. okt 2014

@fanta3
@beech
ako ste to doriešili? boli ste na tej operácii v Trnave?
ja to teraz zvažujem ako darček pre manžela. minulú sobotu sme mali stretávku zo strednej a tam mi kočka hovorila, že jej to v Trnave robili pred cca 10 rokmi, mala 7,5dioptrie a doteraz je všetko O.K.
kolegyňa ma zasa posiela do Nitry, jej sestra bola zasa spokojná tam

beech
27. okt 2014

@rakywanda nebola som zatiaľ!

rakywanda
27. okt 2014

@beech teraz som našla na zľavomate kupón, + k tomu referencie od bývalej spolužiačky, tak ma to núti rozmýšľať,

fanta3
autor
27. okt 2014

@rakywanda ja som bola nakoniec na konzultacii v BA v www.cmo.sk a nebola pre mna operacia moc vhodna, kedze na horsie oko som nemala ustalenu dioptriu a na to lepsie sa mi neoplatilo operovat......takze operaciu odkladam na neurcito. Inak svokre tam robili transplantaciu rohovky a bola velmi spokojna, v den operacie uz pekne videla, v pohode pozerala telku a bolesti boli uplne znesitelne, minimalne (a teda svokra zle znasa bolest 😀 )

martinkkka22
20. dec 2014

Ahojte aj mna zaujimaju skúsenosti s laserovymi operaciami v Trnave. Tiež som na nete nič nenašla.
Diky za info 🙂

beech
17. feb 2015

@martinkkka22ahoj neviem či si už bola a niečo zistila o klinike v Trnave lebo je akurát na zľavomate kupon na operáciu v Trnave cena je CCa 320€ na jedno oko,to je super cena!

martinkkka22
18. feb 2015

@beech ahoj, aj moj priateľ bol na laserovej operacii očí, tiež sme chceli ísť do Trnavy, ale keďže sme nenašli žiadne referencie, tak išiel do NOvých Zámkov akurát minulý týžden, cena tiež cez zľavomat 679euro za obe oči....

beech
19. feb 2015

@martinkkka22 len pre mňa sú Nové Zámky ďaleko mne by bolo bližšie Trnava alebo Žilina ale v žiline som zatiaľ nenašla takúto dobrú cenu!a je spokojný?ďakujem!

martinkkka22
19. feb 2015

@beech ahoj, ved aj pre nás to bolo daleko, sme z piestan a dokopy sme tam boli uz 4krát - raz na predoperačné vyšetrenie, dalej na operácii a zatial na dvoch pooperačných kontrolách..on zle videl do dialky, nemal až také silné dioptrie, na jedno oko 1,7 a druhé tuším iba 0,7, teraz je presne týžden po operácii, ten prvý a druhý den ho to hrozne bolelo, musel si davať aj ibuprofen, a teraz zasa vidí na jedno oko zahmlene, teda hmlisto, bolí ho z toho hlava, všade sa píše, že do do týždna,dvoch, popr. troch zmizne, ale no ved uvidíme, potom dám vedieť....🙂

zdstar
27. feb 2015

@martinkkka22 ahoj, tak ako je na tom priateľ? ja som tiež rozmýšľala nad NZ, keďže ich mám blízko..ustálilo sa to? ďakujem

martinkkka22
27. feb 2015

@zdstar ahoj....akurat som sa ho pýtala, hovorí, ze na jedno oko uz je to lepšie a na druhé nevidí dobre, takže neviem, či je to individuálne, ale podla mna je to uz dlho, 2 týzdne......

zdstar
27. feb 2015

@martinkkka22 aj ja si myslim..kamoska bola v ba a uz po tyzdni to bolo fajn... tak teraz neviem . A na tie NZ ste mali nejake dobre referencie?

martinkkka22
27. feb 2015

@zdstar ahoj, našli sme na zlavomate mali akciu obe oči za 679 euro a vyzeralo to tam byť podla fotiek celkom v pohode vybavenie, aj všetko, ja neviem, ono to podla mna záleží vážne od tej ceny, dnes som sa v práci rozprávala s jednou kolegynou ajej syn bol v bratislave u nejakého známeho doktora, za obe oči zaplatil okolo tisícky mal asi 4ky dioptrie a ten ešte horšie dopadol, ze dva týždne ho to bolelo, nemohol spávať, nonstop tabletky proti bolesti bral a že az po pol roku sa mu to upravilo, takze to je určite v tej metode asi, druhýkrát by sme si asi vybrali tu drahšiu, ale vazne neviem, treba sa popýtať aj viacerých doktorov, asi aj na viaceré predoperačné vyšetrenia prísť a na všetko sa vypytovať, hlavne aký je v tom rozdiel, v tých cenách.....
a uz si pevne rozhodnutá, ze tam pôjdeš?

zdstar
27. feb 2015

@martinkkka22 nieee..nie som... zistujem,čo a ako.. a zase na druhej strane...vieš chlapi menej znesú..to je fakt.. 😀 😝
ďakujem za info..uvidíme 🙂

martinkkka22
27. feb 2015

@zdstar tak drzim palce, nech sa všetko podarí a napíš, ako si dopadla. 🙂

beech
26. mar 2015

Máte niekto referencie o klinike v Trnave- Gama laser?na nete som nič nenašla!!!ďakujem!!

mary86
13. júl 2015

ja som bola v gama laser pred rokom max spokojnosť, hned ako som vstala zo stola zahodila okuliare a pekne išla dom - neskutočný pocit po xx rokoch nepotrebovať okuliare ja vrelo odporúčam

babika4590
16. dec 2019

@mary86 mohli by ste mi prosím vás napísať co potrebujem na operáciu, či robia aj predoperacne a a robili vam jedno oko alebo obe naraz?

mary86
16. dec 2019

@babika4590 robia aj predoperačné odporúčam najskôr konzultaciu nie každý je vhodný na operáciu a mala som obe oci naraz operované

babika4590
26. dec 2019

@mary86 rozmýšľam ze si kúpim poukazy cez zlavomat, majú akciu 600 eur za obe oči

babika4590
26. dec 2019

@babika4590 nemáte náhodou priamo kontakt kam sa objednám na konzultáciu?

mary86
27. dec 2019

@babika4590 nemam veru už som tam nebola roky