Genitálny herpes

denisse1311
6. dec 2012

Ahojte mamicky. Ma niektora z vas skusenosti s genitalnym herpesom? Co najlepsie zabera à
À ako predchadzat opakovaným výskytom 🙂 .

evitaa
6. dec 2012

Jakmile se ti jednou udělala, bude se vracet (je to jako na rtu). Přenáší se pohlavním stykem. Nejlepší je Framykoin.

zivika
6. dec 2012

@denisse1311 ja som ho bohuzial mala, ale nastastie len raz, odvtedy sa neukazal a je to uz 8 rokov...ale ze sa vracia je pravda...no nemyslim si, ze framykoin na to pomoze...ja som to riesila u koznej, vtedy ma vlastne ani nenapadlo, ze je to pohlavna choroba, tak som s tym nesla gynekologicke, ale rovno na kozne, ta mi predpisala herpesin tabletky, potom nejaku fialovu vodu, co uz sa nepamatam, ako sa vola, ale bola na vysusovanie a ked ostali uz len chrasty, tak herpesin mast...drzim palce, nech sa ti to co najskor vylieci, lebo co si pamatam, bolo to veeelmi nepriemne, ja som jeden den ani nejedla, ani nepila, len abz som nemusela ist na wc...

denisse1311
autor
6. dec 2012

Ja ho mam uz druhy tyzden ale nemam uz ani chrasticky este si potieram mostou bactropan coi mi dal moj gynekg à berim tabketky herpesin. Zivika à je moznost po vylieceni mat pohlavny styk à ako si sa vyhla tomu ze sa ti uz nevratil. Ja som takisto nejedla à nepila lebo ist n'a wc boloutrpenie. Chceli by sme este jedno dieta ale teraz mam. Velke obavy. Je tu moznost?

denisse1311
autor
6. dec 2012

@zivika ja ho mam uz druhy tyzden nemam uz ami chrasticky len si to potieram mastou bactropan co mi dal mon gynekolog. À este beriem tabletky herpesin. Chcem sa spytat co si robila presto aby sa ti uz nevratil à je mozny styk pohlavny po vylieceni s manzelom sme planovali druhe babetko ale teraz mam velle obavy. Takisto som prvee dni nejedla ani nepila Lebo ist na wc bolo asi najvaczie utrpenie. Dakujem za akukolvek radu.

sendy182
6. dec 2012

@denisse1311 herpesin je dobrý liek...............existuje púder žltej farby........veľmi dobrý na herpesy..........daj si urobiť krvné testy.....mala si kiahne?............porad sa s doki niečo na imunitu............dieťa radšej ešte nie..........sexuálna abstinencia do úplného vymiznutia herpesu.........

vikusjk
6. dec 2012

@denisse1311 moja kamaratka ho mala 7 rokov, opakoval sa jej tak raz za pol roka, niekedy aj dvakrat, mala ho riadne bolavy a trapil ju, brala tablety nejake, ale tie liecili uz vzniknuty herpes a nepredchadzali jeho vzniku, mala problemy v partnerskom zivote, nevedela si kvoli tomu najst dlhodobejsieho priatela. Nakoniec sla k homeopaticke a odbornu konzultaciu, a ta jej predpisala nejake homeo, ktore jej zabralo a teraz uz tri roky zatial sa jej neukazal. Inak mi hovorila, ze je to nebezpecne aj keby bola tehotna, ze to sa nejako moze preniest na babo, takze je to skutocne neprijemna a asi aj nebezpecna choroba ☹

eimijoyce
7. dec 2012

Asi by bolo dobre sa zamerať na podporu imunity. Tá sa potom postará aby sa herpes ( akýkoľvek ) neopakoval. Ja som mávala problémy s herpesom na ústach, vždy keď som bola v strese, alebo po slabej nádche. Ale už s tým problém nemávam, ale doplnila som stravu o potravinové doplnky. 🙂

zivika
7. dec 2012

@denisse1311 neboj, nie je to zase taka priserna choroba 😉 pravdupovediac, nerobim nic specialne preto, aby sa mi to nevratilo, len celkovo sa zdravo stravujem, vela vitaminov a tak...spominam si, ze par krat som mala taky divny pocit, ze sa to vracia (nastastie nevratilo) a bolo to vzdy, ked som bola nachladnuta, takze si hlavne straz imunitku... a co sa tyka sexu, ten si uzivajte do sytosti, ked sa doliecis, ked nemas pluzgiere, ktore mokvaju, nie si infekcna a na muza to urcite neprenesies... a vobec sa neboj tehotenstva, babatko to moze ohrozit jedine pri porode, keby si to mala akurat aktivne (tie pluzgiere), inac fakt nic nehrozi...keby si to mala, jednoducho urobia sekciu a je po probleme...

denisse1311
autor
7. dec 2012

Dakujem vam za tady nakupila som si vitaminy tak snad sa postaraju o to aby sa herpès uz nevracal à bude vsetko vbporiadku. O dva tyzdne so objednana na kontrolu k mojmu gynekologovi tak dufam ze to bude ok. Moze to nejako ohrozit krcok maternice alebo nie

marketnieuw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisse1311
autor
7. dec 2012

@sendy182 neviees ako sa vola ten puder tej zltej farby?je to aj n'a vysusenie v genitalnej oblasti?mme teraz dokji nedal nioč ná vysusenie mastit som mohla as ked mi paskli pluzgiere.

denisse1311
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zivika
7. dec 2012

@denisse1311 neboj, krcok maternice ti to nijako neohrozuje...je to len herpes na blbom mieste 😅

marketnieuw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendy182
7. dec 2012

@denisse1311 už si neviem spomenúť na názov... 😠 ..skús sa opýtať v lekárni.....tam ho robia je to ako klasický tekutý púder len je žltý.........a predpíše kožný lekár... je to atb..............fakt účinný na herpesy,pásové opary.........menšou nevýhodou je že troška farbí oblečenie ..............imunutu posilniť....vitamíny hlavne skupiny B........... 🙂

petasa
10. dec 2012

Snazit se hodne posilit imunitu,protoze se vyskytne vzdy pri oslabeni imunity.Brat leky na podporu imunity to je moznost jak predchazet,potom kdyz uz citis tvrdnuti kuze a paleni,ci pnuti a svedeni,je dobry krem Herpesin,bohuzel dost drahy ale zabira,staci tenka vrstva na postizeny misto aspon dvakrat denne,ne na noc.

denisse1311
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marketnieuw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymka22
24. apr 2013

Ahoj ja som ho mala prvý krát vo februári a po mesiaci sa my zopakoval ale iba v oblasti konečníka a menej nebolo to také hrozné ako prvý krát... navštívila som aj biorezonančné centrum ale neverím tomu podľa mňa iba ťahanie peňazí od ľudí...na koniec som to riešila cez imunológiu kde my lekárka nasadila lieky a chodím na injekcie každý týždeň jednu a povedala my že imunita sa my tým zlepší a tým pádom by moje telo malo byť odolnejšie voči vzniknutiu GH. Takže radím navštíviť Imunológiu.

tomyabano
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belusa
19. nov 2020

@sendy182 poslala som ss

luna116
19. nov 2020

@denisse1311 na imunitu napr. Isoprinosine

tanag
27. jún 2022

Dobrý deň ,prosím vás po koľko dňoch vám cca začal zaberať tbl herpesin?