Kojenie a menštruácia

27. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
merynka3
3
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 109 príspevkov a 41 inzerátov. Má 5 priateľov. Bratislava - Jarovce.
 ahojte! potrebujem poradit, alebo lepsie najst niekoho, s mojim problemom...
po sestonedeli som normalne dostala menstruaciu,pocas toho som aj kojila 7,5 mesiaca...
maly sa mi z nicoho nic odstavil a tak uz nekojim...teraz nedavno mi mala prist menstruacia a stale nic, moze to byt ovplyvnene zmenou hormonalneho systemu? mali ste niektora takyto problem?
viem ze mamicky co koja,vacsinou menstruaciu nemaju a dostanu az ked prestanu...lenze ja to mam naopak, je to v poriadku?
tehotna nie som....
8. feb o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
monicm
Registrovala sa 6. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 713 príspevkov.
 ak sa necítiš nejako zle,nejaké bolesti a pod.kľudne počkaj ešte mesiac,kedy by si mala dostať dalšiu menštruáciu.ak ani vtedy nepríde,zájdi k lekárovi.je to normálne,resp. stáva sa to bežne,kedže si odstavila menia sa aj hormony a tvoje telo.ale ak si nie si istá,zavolaj svojmu lekárovi,alebo zájdi na prehliadku.za pokoj duše to stojí,nie?
8. feb o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
map0007 (29 r.)
2
Registrovala sa 2. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 142 príspevkov a 31 inzerátov. Má 12 priateľov. Humenné.
  • Kristinka2 roky
 Ahojky aj ja som mala menstraciu,koljila som a po pol roku som dostala M ale táke že som aní nevedela že mám táke v pohode, pritom malu som kojila do roka,potom sa sama od stavila a tiež som nemala M asi mesiac,potom som dostala ale už silnejšie mávam a keď mám ovulacia v strede ciklu mám bolestí v podbrušku, doki mi vravel že to sa časom hormóny upravia alebo si mám dať antikoncepciu alebo naplánovať druhé minčoemoticon
8. feb o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkalubkova
4
Registrovala sa 4. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 772 príspevkov. Má 4 priateľov. Čadca.
 ahoj, ja mam menzes kazdy druhy mesiac, po porode som 8mesiacov
8. feb o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livocka21
10
Registrovala sa 31. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 666 príspevkov. Má 7 priateľov. Gelnica.
  • Šimonik10 mesiacov a 3 týždne
 @merynka3 to sa upravi... kym nemas tazkosti tak to neries...
8. feb o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merynka3
3
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 109 príspevkov a 41 inzerátov. Má 5 priateľov. Bratislava - Jarovce.
 baby dakujem za rady... uz som dostala emoticon sice neskoro ale predsa... teraz to mam cele nejak rozhadzane, hadam sa to upravi
@livocka21
@monicm
@map0007
@katkalubkova
27. mar o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkalubkova
4
Registrovala sa 4. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 772 príspevkov. Má 4 priateľov. Čadca.
 @merynka3 teraz to mam rozhadzane zase ja emoticon
27. mar o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merynka3
3
 @katkalubkova emoticon po case si hadam hormony najdu spravnu cestu
27. mar o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy