Kurie oká. Čo na ne zaberie?

murinka
16. mar 2010

ahojte tetky.velmi dlho sa mi opakuju kurie oka.pomocou naplasti sa ich zbavim ale asi len na tyzden-dva.vytvaraju sa mi zospodu na chodildlach.nemate najaky ,,babsky,, recept?uz som zufala ☹

patkajana
22. jan 2013

Ahojte baby 🙂 ! Prosim vas poradte mi. Moja dcerka ma kurie oko na naho na malom prste zo spodu. Ona sa velmi boji doktorov,tak s nou tam ani nechcem ist,len ked uz naozaj hori 😵 ! Kupila som kremiky na kurie oka a NIC! Prosim vas o rady,ako jej to mam odstranit???!!! Ona ma len 5 rokov. Tak nechcem ziadne vyrezavanie!!! 😒 Dakujem!

dadulaa
22. jan 2013

@patkajana ahoj, môj syn mal tiež kurie oko na nohe na chodidle zo spodu. Boli sme u dr. na vypálení, no vôbec mu to nepomohlo, akurát ho to riadne bolelo a držal sa mu tam ako kliešť aj naďalej..potom som zohnala vodičku Duofilm a po jednom potretí mu na druhý deň samé odpadlo 🙂 takže odporúčam ju kúpiť a potierať každý večer, prelepiť. Je to taký akoby lak, obsahuje to kyselinu, ale ledva sa mi ho podarilo zohnať, už sa nevyrába..možno u vás nebude problém..snáď som pomohla 😉

surviver
22. jan 2013

@patkajana skuste naplaste na kurie oka

patkajana
23. jan 2013

dadulaa Dakujem velmi pekne za radu!!! Urcite skusim v lekarňach kupit ten Duofilm!!! 🙂 Este raz dakujem!!! A na vypalovanie by som nerada isla lebo by mi mala asi rozobrala ordinaciu ☹ tak velmi sa boji doktorov!!! 😉

patkajana
23. jan 2013

@surviver naplasty nepomahaju,ale dakujem!!! 🙂

patkajana
23. jan 2013

@dadulaa dakujem velmi pekne za radu!!! skusim zohnat tu vodicku!!! na vypalovanie by som nerada isla,lebo sa bojim,ze by tam mala rozobrala ordinaciu,tak velmi sa boji doktorov!!! ☹ este raz dakujem za radu!!! 🙂 😉

surviver
23. jan 2013

@patkajana tak to je škoda 😔 ,ja som mala na nohe a pomohli mi

babajaga
23. jan 2013

dcera ich mala zo 7,chytila na plavarni...davala som duofilm a aj lastovicnik...lebo potom to uz bolo bolestiva..ako sme lupali odumrete...lastovicnik jej to pekne doliecil....

dadulaa
23. jan 2013

@patkajana nemáš zač, hlavne nech to malej pomôže..potom daj vedieť, či zabralo 😉

tanitta
23. jan 2013

@patkajana jednoznacne lastovicnik... ta stava z neho farbi na oranzovo.. ale nepomoze hned.. zaposobi cca o mesiac od natierania.. ale 100% pomoze 😉

matuskova003
24. jan 2013

mne ich vyliečilo talianske more... uplne vážne.. mala som 12 a všetky pomizli.. v asi 15 sa mi urobilo nove kurie oko na ukazovaku a to mi uz museli vypalit dusikom, ale odvtedy mam pokoj no ,..

patkajana
24. jan 2013

@matuskova003 no pri more eraz neideme ale dakujem 🙂 😉

patkajana
24. jan 2013

@dadulaa Ok dam vediet ako sme dopadli! Dakujem 🙂 ! Prajem pekny vykend!!! 😉

patkajana
24. jan 2013

@babajaga dakujem za radu! 🙂 o tej kevtinke som uz pocula ale teraz nezozeniem,jedine kvapky ci vodicku v lekarni! 🙂

patkajana
24. jan 2013

@tanitta hej pocula som uz o tom! Dakujem!!! 🙂 😉

patkajana
24. jan 2013

@surviver veru skoda! ale nam naozaj nepomohli tie naplasty! ale dakujem este raz za radu!!! 🙂

mjkq
21. feb 2013

ja mám už asi 2 roky kurie oko skušala som už skoro všetko ale naplasť mi pomohla a ak neviete čo na kure oka tak bud bananová šupka alebo naplasť pomaha to verte mi a ku kožnemu už nepojdem lebo tak asi 4 mesiace ma to bolelo a nič nepomohlo ☹

katieg85
6. mar 2013

@mjkq duofilm vodicka pomoze mi sme natirali 2 mesiace pred tym treba furt namocit to a vycistit potom natret 2,3 krat za den

januliksd
14. mar 2013

Ahojte prosím poradte mi už 2x som bola u kožnej s bradavicou ktorú mi vypálila dusíkom a len čo sa mi rana zahojila opať sa objavila teraz ju mam vo velkosti 2eur na nohe a dosť mi prekáža pri chodzi ,momentálne si to natieram verrumalom chcem sa spýtať či si to mam obstrihať?

januliksd
14. mar 2013

a tiež môžem potvrdiť,že aj mne na kurie oká pomohlo more 😎

lucyf
14. mar 2013

No na 100% zaberie toto-cesnak osupat 'nakrajat na platky a zaliat octom...zavrit do flase a dat do chladnicky na tyzden'potom kazdy den na noc prilepit na kurie oko 'alebo bradavicu...ja som mala na chodidle a uz som nemohla skoro ani chodit a az toto zabralo!!!trvalo to sice dva tyzdne ,ale uz mam pokoj.. 🙂

pingu1
14. mar 2013

@lucyf no vyskusam

lucyf
14. mar 2013

@pingu1 urcite vyskusaj neolutujes,ale musis to potom vyskrabnut...

eminka7
20. máj 2013

ahojte...ja som si dnes rano vsimla, ze sa mi od polky chodilka smerom ku prstom porobili take male gulky pod kozou..trochu to pri chodzi boli...takto to vyzera ako nejake bublinky pod kozou a je to malinke a strasne vela toho...akoby s ami cosi pod kozou vysypalo 😖 len tak zo dna na den...a velke mnozstvo...moze ist o kurie oka? ani neviem poriadne ako vyzeraju,len co som si obrazky vyguglila....

molucia
11. júl 2013

my máme jeden osvedčený recept: kôra z citr=ona sa vloží do octu. Podľa potreby si z nej nastriháte kúsky, ktoré po 24hod od namočenia prikladáte na večer na kurie oko, prelepíte náplasťou a obviažete, aby ste vedeli pohodlne spať. už po 2 obkladoch uvidíte ako sama pojde preč. pomôcť jej môžete aj vystrihávaním ..to čo sa začne odlupovať 🙂 vyskúšajte dcérka má práve jednu na päte, a funguje to opäť🙂

molucia
11. júl 2013
kiki68
11. júl 2013

ja som mala taky domaci set na vypalovanie kurieho oka tekutym dusikom, to som kombinovala s nejakym roztokom na bradavice a kurie oko krasne zmizlo. Potom som mala este jedno,to som si nechala odstranit laserom,ale bolelo to jak slak....takze ta prva metoda bola omnoho setrnejsia. Po tom laseri mam malu jazvu an to mieste,kde bolo kurie oko...

silvapokorna
9. nov 2013

ahoj. určite zaberajú špeciálne náplasti. ja používam zn. Cosmos. zaberajú mi aj na opary, aj na kurie oká. ak sa ti to vracia, tak treba riešiť s lekárkou prečo. držím palce.

pedikuraiva
9. nov 2013

choď na www.pedima.sk a tam sa dozvieš aký rozdiel je medzi kurim okom a bradavicou je to dosť veľa o tom písať tak tam si to na mojej stránke najdeš. Je tam presný popis. Ale v krátkosti kurie oká majú korienky ktoré su vyživované cievami a čím maš dlhšie kurie oko tým je aj korienok hlbší vo svalstve preto sa niekedy stane po vypalení alebo po náplasťach sa vráti a to preto lebo vypalovanie alebo náplasť nemala taký hlboký učinok ako pri novom vytvorení kurieho oka ktorý ma korienok ešte malý. Poror na bradavice bradavica vyzerá tak že je to hnedkastý fliačik akoby obrastený suchou pokožkou!!! Do bradavici žiadnom prípade nezasahuj lebo keď sa ti rozkrváca tak stej krvy ti narastú na chodidle dalsie bradavice. tam je ikubačná doba od 3 týždňov !!!! Bradavice patria len do rúk kožným lekárom bradavice sa len vypalujú dusikom neodstraňujú sa chyrulgicky aby sních netiekla krv, ale na mojej stránke je to podrobnejšie rozpísané toto len v krátkosti aby si bola v obraze. Ivetina

agrorio
15. jan 2014

Vážené a vážení.Zožeňte si nezarobený propolis. Trošku ho nahrejte v mikrovlnke. Ale iba malý kúsok, ktorý si priložte na patričné miesto a prelepte leukoplastom. Propolis po nahriatí zmäkne ako plastelína. Každý deň náplasť aj s propolisom vymeňte. Poďakujete mi o 7 až 10 dní.