Lúčivná 2014. Čo je nové v kúpeľoch?

ryka2
28. mar 2014

ideme do kupelov ,prosim o info,co si treba vziat do kupelov napr. uteraky ,feny,oblecenie,hracky,jedlo..............hladala som v temach o Lucivnej ale vsetko boli starsie temy,ak niekto bol nedavno v kupeloch, prosim napiste co treba a co je zbytocne.

dari
28. mar 2014

v ktorom dome budete byvat? uteraky, feny iba na svoju izbu, v bazene a v saune davaju a su tam aj feny, aj kolesa, rukaviky pre deti. oblecenie sa da prat, je tam pracka, hracky ani nie - je tam super herna, jedlo - varia vyborne a dost - deti maju jedlo 6x za tyzden. ak budete autom, nie je problem vybehnut niekde do obchodu.....

ryka2
autor
28. mar 2014

@dari ideme do smreku,dik za info,auto budeme mat,este sa chcem spytat ako je to na zaciatku,pri nastupe,aky je postup,je tam nejaka vratnica ?da sa vojst do arealu?a potom co sa deje ?v prvy den su aj procedury?

dari
28. mar 2014

@ryka2 ano, do arealu sa da vojst cez spravcu, da sa aj parkovat, ak budu mat volne miesto na parkovanie. potom sa da ist az pred smrek - tam je aj prijimacia kancelaria na prizemi. v prvy den nie su procedury, v prvy den pojdete na prehliadku k lekarke a ubytujete sa. inac vam vsetko vysvetlia, su tam vsetci ozaj velmi mili a ochotni. ak mate auto, je to fajn, mozte si robit vylety...

alami
29. mar 2014

@ryka2 na auto máš pridelené vlastné parkovacie miesto s parkovacou kartou, teda vždy máš parkovacie miesto pre seba voľné. je to rovno pri správcovi (=vrátnik), takže ho máš aj strážené. Autom sa môžeš presunúť k ubytku na vybalenie a naloženie batožiny.

ryka2
autor
29. mar 2014

@alami aha dik za info,super s autom ze ho postrazia je to za poplatok?

alami
30. mar 2014

@ryka2 nie, neplatí sa

ryka2
autor
30. mar 2014

@alami este prosim ak chcem, aby mala svokra ,ktora bude so mnou prvy tyzden stravu, musim ju ojednat dopredu alebo staci ked prideme?

terinka26222
30. máj 2014

my cestujeme v okobri uz sa neviem dockat sice neviem co nas caka, ale nesmierne sa tesim aj ked idem s dvoma sibalmi,,, malo mamiciek tu pise ake to tam je teray co tak ciam 🙂 😉

ryka2
autor
31. máj 2014

@terinka26222 ahoj,boli sme v aprili,bolo super mam dve baby 5 a 2,5 roka,bolo to narocne a to som tam stale niekoh mala,2 tyzdne bola svokra a potom manzel,boli sme tam cez velku noc,v podstate to bola taka dovolenka,baby boli stale zdrave,vsetko bolo super az na pozicovnu bicyklov ta zacala fungovat az po velkej noci,ubytko sme mali v Smreku ..vyborne aj v pripade nepriazni pocasia sa deti vysantili na obrovskej chodbe neviem co ta zaujima ,skus sa spytat konkretne.

terinka26222
1. jún 2014

Ja idem do jedle lebo je za dobru cenu v oktobri.. tak to je super ked tam atale niekto bol ja idem s kamoskou a s dvojickami
.takze bude veselo.. a kolko vas to vyslo cenovo??? Mne jedno schvalili jedno nie takze neviem si to predstavit ... a kazdy den ste mali nejake procedury?? Boli ste autom alebo na tie vylety ako to bolo....vdaka

ryka2
autor
5. jún 2014

@terinka26222 takze cena smrek jedno dieta platene poistovnou druhe schvalena liecba ale platila som si ho sama 6 eur na den ,kedze som tam mala cely cas niekoho dospeleho ,tak mi to v kancli na prijme spravili ako doprovod k druhemu dietatu,cele ma to vyslo s plnou penziou pre dvoch dopelych 980 Eur,mali sme k dispozicii spalnu plus obyvacku s roztahovacym gaucom,procedury su kazdy den okrem soboty a nedele,v sobotu byva bazen,tym ze som mala dospeleho ako sprievodcu ma to vyslo aj lacnejsie jeho pobyto polovicu ako navsteva a zaroven mohla s nami vsade chodit na procedury,mladsia dcera mala akurat 2 roky a mala vsetky procedury ako starsia ked budete na prijme u lekarky tak si pytajte vyrivku a biolampu je to fain ,pokial mate kozne problemy tak aj vajicko si pytajte,je to kupel v slanej vode(koncentracia kao mrtve more),ak mas dobru lekarku skus nech aj druhe dieta schvalia je to super aj pre zdrave deti,sauna cvicenia a navyse aj stravu by si mala asi lacnejsiu ak ti schvalia aj druhe dieta,skus tak ako ja mladsie som brala so sebou ako doprpvod 6 eur na den je malodeti maju 6x denen stravu a moze vsetky procedury ,bola som autom,vylety hmmm moje baby su ihriskove priroda nic moc ale boli sme na par,robia aj v liecebni,len ja som nevedela ako by mala reagovala na bus ,

terinka26222
6. jún 2014

Jeeej dakujem za info.
Tak ste tam boli dvaja tak 980 to sa da
. Aspom nebolo smutno. Doktorka povedala nech si ho dam ako navstevu ako vravis 6 ecok.. moja doktorka nechcela schvalit starsieho pretoze ma malo kontrol v ambulancii. Takze smola.. ale co uz radsej zaplatim nemam ho kde nechat.. tak si uzijeme

kukucka26
6. jún 2014

Ja idem s dvomi v novembri do limbi
X

adka455
10. jún 2014
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

ja tam chodim so synom..vyborna volba.. krasne prostredie, program. rozne procedury ale aj program od animatorov. kupele su prerobene. takze sa nemusis bat ze sa vratis v dobe o 20 rokov spat ..D nevime ako velke deti mas.. ale ak chodia do skoly.. budu tam mat aj vyucovanie. takze vela toho v skole nevynechaju.. dufam ze sa ti bude pacit.. a hlavne ze vam pobyt pomoze 🙂

bianca11
17. jún 2014

Ja sa chcem spytat, ako dlho ste cakali na to kedy vam schvali poistovna a kedy ste mohli prist? Tie LD si vyberate uz pri nastupe? Dakujem.

ryka2
autor
18. jún 2014

@bianca11 poistovna schvaluje mesiac,a na ostatne treba volat do kupelov,v lete to je plne deti ,ktore chodia do skoly ,vybrala som si liecebny dom......kazdy je iny podla ceny

bianca11
27. jún 2014

No cez leto ani neplanujem , lebo ozaj je to plne skolopovinnych deti, no pisala som do Lucivnej tak vraj az od troch rokov.... tie ma maly v novembri...

ellit
4. júl 2014

Ahojte, chcem sa vas opytat, ako dlho od odoslania papierov do poistovne ste sa dostali do Lučivnej? Dakujem

ellit
4. júl 2014

a chcem sa este opytat, ci sa na termin nastupu pytaju, alebo vam bol Lučivnou urceny. Viete, ako detom z Blavy by mi hrooozne padlo vhod teplejsi mesiac...9/10 a nie zima. Lebo pojdem s tromi naraz 😉

ryka2
autor
5. júl 2014

@ellit ja som telefonovala a termin mi urcili oni ale pytali sa ktory mesiac,ked ti datum nevyhovuje tak najdu druhy.Zavolaj si su tam velmi mile recepcne.Len treba volat skor kamoska uz ma 2 mesiace vybaveny termin na september.

betka999
14. júl 2014

ja som mala dcerku velmi casto choru.. stale kaslik a soplik. nepomahali nam ani lieky.. nakoniec nam lekarka odporucila kupele..pravidelne chodime do kupelov Lucivna.. nakolko su perfektne a teda podla mna nemaju konkurenciu na SR.. podla mna ked byvaju deti casto chore. je lepsie ich preliecit takto ako napchavat liekmi..

ellit
14. aug 2014

@betka999 ahoj, prave som sa dozvedela, ze mi chlapcov oboch schvalili, ale malinku nie, lebo nema tri rocky, ale to nieje problem.
Chcem sa ta opytat, ak to urci lekarka, vieme sa do Lucivnej dostat viac krat?
Dakujem krasne

ellit
18. aug 2014

Babulky, prave mi prislo konecne schvalenie. Inak schvalili nas 7 augusta a az dneska mi to prislo. Myslite, ze mame sancu dostat este aspon oktober?

krakulka
19. aug 2014

@ellit zavolaj si tam co najskor, vyber si ubytovanie a dohodni sa s nimi, kedy by si chcela ist.
Nam schvalili ziadost zac.maja, hned som si volala, mali pre nas termin november. Ale ako nahradnikov nas dali na september. Za mesiac som volala znoiva, uz mi ponukali oktober. Pred 2t. Som volala znova a uvolnil sa t. 29.8. Vila breza. Tak ideme.

ellit
19. aug 2014

Aha, no ja som tam dneska volala a volne terminy boli na jar buduceho roku a jediny tento na 8.9., tak som nevahala, lebo na buduci rok mozeme ist zas 🙂 Len netusim preco je ta Breza taka draha, ked nema ani kuchynku ako lacnejsie apartmany 🙂

milkav03
28. aug 2014

chvalim vyber.. my sme v Lucivne v kupeloch pravidelne 2 roky s dcerkou.. podla mna nemaju konkurenciu co sa tyka kupelov pre deti 🙂

kukucka26
21. sep 2014

neide niketora vnovembri mi nastupujeme 12 do 2 decembra 🙂

denda78
30. sep 2014

@ellit
ahoj,
1x za kalendárny rok. My to zvykneme robievať tak že 1x ideme v lete (júl 2014) a poto 1x v zime(február 2015)
Je tam tak fantasticky že dcéra sa už nevie dočkať a ja tiež 🙂 Lučivná je dokonaláááááá

ellit
30. sep 2014

@kukucka26 a ides so vsetkymi dietkami?