Mali ste niektorá takýto problém s nohami?

dubajka
19. máj 2015

Ahojte,mali ste to niektora z Vas?Vytvorilo sa my to na nohach,dakujem za odpovede.

katarinamarkova
19. máj 2015

@dubajka co z toho co vidim mas na mysli? tie strie? tie popraskane zilky? tie rozskrabane pupaky? tie pigmentove skvrny?

dubajka
autor
19. máj 2015

@katarinamarkova ano aj tie mapy na nohach

katarinamarkova
19. máj 2015

@dubajka cize vsetko naraz?

katarinamarkova
19. máj 2015

@dubajka strie su problem rychleho priberania, resp. zlej vyzivy pokozky.....popraskane zilky su zo zleho zivotneho stylu, dlheho statia, dlheho sedenia a zlej zivotospravy.....vyrazky nekomentujem.....pigmentove skrvny - zla zivotsprava, pecen, hormonalna antikoncepcia, prechod, celkovo maju na 99% nieco spolocne so zlou stravou a hormonmi.

katarinamarkova
19. máj 2015

@dubajka k skvrnam ma este napadol svetoznamy samoopalovaci krem 🙂

ivkadracova
19. máj 2015

nie si zle prekrvena? neviem ci mozes, ci si tehotna alebo ci si uplne zdrava inac .. skus si ist zabehat, pripadne velmi rychlu chodzu a najlepsie do kopca aby sa to ponatahovalo, a uvidis na druhy den, ked chodis do prace ke sedis, tak viacej chod, co ja viem na caj, na zachod, vonku .. ked vela stojis tak vykompenzuj nejak inac. skus. a dobra strava je samozrejme zaklad, pestra.

dubajka
autor
19. máj 2015

Dakujem za rady a odpovede,mam pracu kde dlho stojim, pribrala som 7kg a znovu schudla do dvoch mesiacov.