Mám cystu na žlčníku

iveta7677
6. feb 2015

Včera som bola u gastroenterológa, lebo mám problémy a zistil, že mám cystu na žlčníku. Mal už niekto z vás takéto problémy? Ako ste to riešili?

siska53
6. feb 2015

@iveta7677 staci to sledovat. Ja mam tiez cysty v prsnikoch a aj na oblicke,mama zas na peceni. Dr. Ti povie,po akom case to treba skontrolovay. Zvacsa staci raz za rok ci polrok.

nutrimas
6. feb 2015

@iveta7677 Odporucali by sme Vam zaroven so zlcnikom posilnit a precistit aj pecen. Tieto 2 organy velmi uzko spolu suvisia. Problemy so zlcnikom signalizuju problemy s pecenou. Z prirodnych prostriedkov ma velmim dobre ucinky na regeneraciu a posilnenie pecene bodliakovy olej. Odporuca sa uzivat 1KL rano a vecer, dlhodobo.Mozete ho pridat aj do jedla.
https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

petra7777
6. feb 2015

@iveta7677 Problémy sa budú len stupňovať...neskôr pribudnú kamene....potom ešte neskôr záchvaty....a modli sa, aby si ich nezažila 😢

iveta7677
autor
7. feb 2015

@petra7777 veď už problémy mám aj teraz,preto ma aj vyšetrovali.Tak neviem poradím sa s lekárom.Už aj teraz behám po pohotovostiach.

petra7777
7. feb 2015

@iveta7677 Mne už nezaberala ani injekcia No-Spa a musel ísť celý vonku, aj s 11-timi kameňmi o veľkosti burákov....odvtedy prešlo 30 rokov a je to v pohode....boli nejaké diéty po operácii, ale potom už pohoda 🙂

iveta7677
autor
7. feb 2015

@petra7777 V noci som mala záchvat ráno sme išli na pohotovosť.Robili mi všetky vyšetrenia hovorili že pankreas je v poriadku a mám malé kamienky V zlcniku .Operovali hneď?Mne povedali že si mám termín vypýtať.

sendy182
7. feb 2015

@iveta7677 opytajsana tabletky po jedle febichol...alebo pancreolan....kup si vitaminy na pecen lipovitan....dieta...zlcnikova....fatra....

petra7777
7. feb 2015

@iveta7677 Ak sa budeš furt spoliehať na "tabletky" , nič tým nevyriešiš....niekedy zaberú...niekedy nie....a záchvatom sa tak-či tak nevyhneš.....Mňa operovali 8 dní po poslednom záchvate...interné vyš. a anesteziologické a šla som pod skalpel...dnes to robia už laparoskopicky, ostanú ti len 3malé bodky, ja mám 10cm jazvu 😢

iveta7677
autor
7. feb 2015

@petra7777 veď práve len hovorili V nemocnici že termín vedia dať koncom marca začiatkom apríla tak rozmýšlam že nejakú súkromnú nemocnicu musím najst

petra7777
7. feb 2015

@iveta7677 Mrzí ma to, ale s tým ti už neporadím...vôbec neviem, ako to teraz funguje s termínmi...myslím, že každá nemocnica má iné kritéria....počet "čakajúcich" pacientov a tak podobne...

iveta7677
autor
7. feb 2015

@petra7777 Ďakujem pekne za odpovede a za pomoc🙂

iveta7677
autor
8. feb 2015

Nevie mi niekto napísať ako rychlo dávajú termín na operáciu zlcnika na levickej jednodňovej chirurgii?Alebo na iných súkromných ako dlho dali Termín?
V

tinulqa
30. jan 2023

@iveta7677 ja som mala ležala som týžd v nemocnici odmietla.som operaciu tak len z i fuzkqmi mi to zahlásil boli to.prwd cca 10 rokmi terás mam zlcnikove kamene veľa malých a idem na chirurgiu co štím boli ma