Mám pruh?

natyadko
10. aug 2012

Ahojte mamulky uz rok ma trapi oblat pod bruchom. Rok dozadu to boli len bolesti pichalo ma pri bokoch. Teraz vzdy ked lezim sa mi vyduje bublina tak zvlastne to boli za par sekund to prejde. Moze to byt pruh? Mam to asi rok ako postupovat. Dakujem

miminkacik
10. aug 2012

@natyadko ako postupovať?

1. zdvihnúť sa od počítača
2. obliecť sa
3. dostať sa k lekárovi
4. opísať lekárovi svoje ťažkosti
5. odísť od lekára
6. vrátiť sa domov k počítaču
7. naučiť sa riešiť hlavne zdravotné problémy INAK ako zakladaním témy, na ktorú nikto na koníkovi nebude vedieť odpovedať inak ako teoretickým hádaním približnej diagnózy

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natyadko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natyadko
autor
10. aug 2012

A inak dakujem za radu ;)

miminkacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
10. aug 2012

@natyadko ale ved si dostala radu, ako postupovat... 😅 my naozaj cez internet nevieme diagnostikovat, co to asi tak moze byt... Nie sme ani lekarky, ani vestice... 😅 nemyslim si, ze ti niekto bude vediet zodpovedne poradit... Jedine navsteva lekara...

miminkacik
10. aug 2012

@natyadko sorry, ale máš rok nejaký problém, ktorý si myslíš, že môže byť pruh a ty miesto toho aby si si to išla overiť k lekárovi, dojdeš na koňa a spýtaš sa, či to môže byť pruh? Tak tu máš odpoveď - môže a nemusí. Pomohla som?

Lebo presne toto ti vyplynie z odpovedí, ak ti sem vôbec ešte niekto napíše 🙂 Ono tu totiž iná odpoveď neexistuje, vieš?

Relevantnú odpoveď ti dá lekár. A aj keby tu na MK nejaký lekár bol, tak ti bez vyšetrenia povie to isté čo ja. Či ty si už videla určovanie diagnóz online?

natyadko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
10. aug 2012

@natyadko tak vycikat sa nemozes, ale pytat sa na svoj zdravotny problem na nete a cakat na odpovede mozes... 😅

miminkacik
10. aug 2012

@natyadko ako myslíš to, či niekto "trpel niečím podobným ako ty" keď ani nevieš čo ti je? Tak vieš čo? Aj ja občas "trpím" pichnutím pri pupku.. Už som oprávnená odpovedať na tvoje otázky? 😀

gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miminkacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hradnapani
10. aug 2012

@natyadko ja som mala nieco podobne - vydutinu pri lezani a tiez som najprv myslela, ze to bude pruh a napokon to bola nejaka infekcia tam dole.Tiez to bolo v lete (kupaliska :( , antibiotika ma neminuli. Ine priznaky som vobec nemala. Takze jedine k lekarovi. To ze na neho nemas pri synovi cas, to asi nebolo myslene vazne. Prave kvoli nemu si treba najst cas na taketo zalezitosti. Aj keby to bol pruh, dvihanie dietata ti moze este viac uskodit, ak je to infekcia, tiez treba preliecit a moze to byt aj hocico ine 😒

natyadko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
11. aug 2012

@natyadko nenadavaj....viem ze ta niektore vytacaju ale staci nahlasit prispevky adminom, poriesia to.

k tvojmu problemu - malo si napisala, kde konkretne ta boli, picha, pri akej cinnosti, kde konkretne sa ti vyduje ta bublina, ci je to iba v leze alebo skor pri stoji....pruh sa objavuje najcastejsie ked napnes svalstvo brucha, najlepsie je postavit sa a poriadne zakaslat, vtedy by sa malo nieco vyduvat. popis kde sa co deje konkretne

natyadko
autor
11. aug 2012

latvia
Zvyknem to mat ked lezim znicoho nic sa mi to vyduje pri panve taka bublina ked to zatlacim to zmizne ale tak zvlastne to zaboli mam to uz rok. Premyslam nad vajecnikmi ci nemam infekciu. Hovirim mam to uz dlho.

tiffany22
23. aug 2012

@natyadko ahoj a ako vyzera ta bublina ja to mam tiez take ako valec mam to na pravje strane ako je aj maternica

natyadko
autor
23. aug 2012

tifanny22

Ahoj. Mna to trapi nejaky ten rok. 3 dni co som bola na gynde s tym ci nahodou nemam infekciu vajickovodu. Gynda mi povedal ze to mam vsetko v poriadku. Tak som mu povedala kde kedy ako sa mi to vyduje a povedal ze slepak ani pruh to nebude lebo pruh keby som mala pupocny tak by to bolo v oblasti pupku a keby slo o slabinovy tak to mam ovela nizsie ako uvadzam ja. Tak mi odlahlo. Povedal mi ze to mozem mat potrhane svalstvo ale mam si zajst na chir. Lebo on mi to 100% nepotvrdi ;(. Tak este zajdem tam. A ja to mam v oblasti ako mas panvu kusok dole a taha sa mi to hore. A mam to na kraji. Sem tam to boli. No nie vzdy. A nieje to trvaly stav. Zeby som to tam mala vydute stale. Ale je to tvrde a nahmatatelne. Ty to mas kde presne popis ako dlho to mas ci ta to boli ci si s tym bola u lekara.

tiffany22
8. jún 2013

aj ja to mam asi rok a tiez na to mieste tiez ma to obcas boli no ni vzdy ked si to nahmatam tak je to taky zvuk ako keby mi pracovali creva bojim sa ist k doktorke a ako si dopadla ty drz sa a davaj na seba pozor