Mám rodinné problémy a chcem navštíviť psychologičku

maargaretka
29. jún 2015

Ahote baby, mam rodinne problemy, chcela by som ist za psychologickou, ale bojim sa, ze lekarsku spravu posle obvodnej. Viem, ze psychiater posiela automaticky lekarku spravu, funguje to aj so psychologickou? Dakujem

janickacrazy
29. jún 2015

@maargaretka Myslím, že psychologička neposiela žiadnu správu obvodnej doktorke. Ja som bola tiež u psychoša a v karte o tom neni ani zmienka. Okrem toho možeš ísť ku súkromnej, len tam je to dosť drahé.

misaelka
29. jún 2015

ja pracujem ako psycholog a z kazdeho sedenia sa pise sprava ako u lekara.pokial chces sedenia aby sli na poistovne sprava do karty musi byt. pokial je rozumny psycholog da sa sohodnut ze urcite citlive veci v tej sprave nebudu. alebo potom na priame platby

hradnapani
29. jún 2015

@misaelka a ta sprava sa posiela obvodnemu lekarovi? snad nie. Iba poistovni, ak je to hradene poistovnou...

janickacrazy
29. jún 2015

@misaelka Ja som mala u psychologa svoju kartu a správy z nej neposielal mojmu obvodnému doktorovi, v normálnej zdr. karte nič také nemám.

misaelka
29. jún 2015

@hradnapani
@janickacrazy
ja davam spravy aj do karty. mnozstvo dalsich odbornikov tie spravy potrebuje-neurologovia, psychiatri apod.

metlonka
29. jún 2015

Spravu duplicitne dostanes do ruky a je na tebe ci kopiu odovzdas obvodnemu alebo nie..nic sa neposiela..