Máte skúsenosti s užívaním decolenu alebo super prsia?

bumbalko
28. apr 2012

mamičky, chcem sa poradiť, či máte skúsenosť s úžívaním decolenu alebo super prsia? kojila som a malý ma vycical a potom som do toho ešte rapídne schudla, takže moje prsia sú ako dve handry... ☹ ☹ 😒 😒 tak by som ich chcela aspoň trocha na leto spevniť, tak sa pýtam kočky či je tu niekto, kto to skúšal a ako to účinkovalo??? 🙂 aby som vedela, či je to strata peňazí.....

yasminka137
29. apr 2012

Ahoj, no ja som to skusila,ale vobec vobec nic...takze uplna strata penazi...kedze su dost drahe...tiez som sa potesila,ze nieco vymysleli,okrem skalpela...ale bola som sklamana...takze asi tolko..🙂pekny den.

julka83
22. máj 2012

Skúšala som - decolen. Ale môžem povedať, že decolen ani 1 mm - a najhoršie, že som z neho pribrala - ale až 5 kg a teraz sa snažím dať ich dolu, takže určite neodporúčam. Myslela som, že je to čisto prírodný produkt, keď som videla reklamu o ,,krásnych zelených prsiach´´, ale keď som si ho kúpila a otvorila doma balíček, tak otras, biele tabletky ako paralen - to je prírodný produkt?Tie superprsia neviem, chystám sa ich práve objednávať, len musím dať pauzu medzi jedným a druhým užívaním. ale moja dobrá kamarátka ich užívala už minulý rok (nevedela som, len mi povedala, keď videla, že som si kúpila decolen, že prečo?!) a nevie si ich vynachváliť, tiež mi to mohla povedať skôr.

valika32
24. máj 2012

ahoj,Julka83,musím sa pridat a napisať,že som tiez pribrala z decolenu a neviem sa tých kíl zbavit,hlavne ze reklamuju prírodny produkt..to by sa nemalo priberat ked obsahuje fytoestrogeny ??či??alebo maju ine zlozenie ako sp,lebo z tých sa nepribera,čo poznám kamošky čo ich brali tak si chválili a im upravilo aj cyklus.

adinek
24. máj 2012

baby, ja užívam tie superprsia a som veľmi spokojná, tiež som kojila 15 mesiacov a prsia boli spľasnuté, teraz sú také naplnené , neviem dokedy mi to vydrží, ale zatiaľ som spokojná, čítala som si rôzne fóra kde boli aj negatívne aj pozitívne ohlasy, ale ja môžem len doporučiť, na každú to však môže pôsobiť inak, ja sa z toho účinku véééľmi teším a môj manžel je tiež spokojný 🙂

katkanaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kocena331
11. júl 2012

katkanaj kvoli takym chuderam ako si ty fora nevytvorili...clovek si sem pride pre radu, ale najde tu len zakomplexove postrehy, ktore ani nemusia byt pravdive..z tvojej vypovede je jasne, ze si si dala za ucel len urazat ludi...ak si si vsimla..otazka je, ake mate skusenosti..cize ak si to neuzivala, tak nemas co k tomu povedat a na tvoj nazor urcite nie je nikto zvedavy....v ktorej lekarni prosim ta robis, aby som si prisla pozriet ten decolen..lebo ked som ho uzivala..tak ja som mala biele tabletky a ked mi prisli super prsia..tak to su take zelene kapsule...mozno som aj ja chudera, ze verim takymto veciam..ale ked sa mozem aspon pokusit si troska pomoct..tak preco nie??? 😝 😝 😝