Menštruáciu som dostala o 10 dní skôr

dadaniela23
7. jan 2015

Ahojte, dievčatá, ženy, matky...píšem tu prvýkrát..Mám takú menšiu obavu a chcela by som vedieť vaše názory, prípadne rady.
Ide o to, že mi prišla menštruácia o 10 dní skôr..16.12. som dostala jednu, ktora trvala cca 4 dni, na môj štýl krátka. a hneď po skončení tej som asi na 10DC už cítila také stavy ako pri plodných dňoch. od začiatku toho menzesu som mala citlivejšie prsia a som bola stále nafúknutá. neviem možno podvedome, ale cítila som sa zvláštne. Test negatívny. A na 20DC som dostala zase. Bolia ma kríže, trošku aj pichá a to už je tretí deň...menzes je taký silnejší...každému komu poviem, že prišla 10 dní skôr sa zatvári asi tak, že " ou, až 10"...tak len sa chcem poinformovať. vďaka.

motylik91
7. jan 2015

ahoj ja som to mala pred niekolkymi mesiacmi tak isto a tiez prisla skor teraz chodi na cas nemusis sa obavat a ak ano tak zajdi k gynekologovi.

timca55
8. jan 2015

mne sa to uz tiez stalo , dokonca dva krat som mala raz za jeden mesiac, mne lekar povedal ze to moze byt aj stres ze začnes z nicoho nic krvacat alebo ti pride skor menstruacia , a ja som vtedy aj fakt vela stresovala

forewer
19. sep 2015

dobry vecer prajem.ja som dostala tiez o tyzden skor menstruaciu,trvala 2 dni slabe krvacanie,uz vyse tyzdna ma velmi bolia prsniky.a mam krce.velmi by som si priala babetko,moze mi niekto poradit je to mozne tehotenstvo??

zeytin
19. sep 2015

aj mne sa to stalo, na gynde mi povedali, že sa to občas stáva...

forewer
19. sep 2015

@zeytin .dakujem za odpoved ☹

madamzel123
7. feb 2018

@forewer ahoj bola si vtedy tehu ked si dostala ms skor? Ďakujem

karolinaa156
Autor odpoveď zmazal
Zobraz