MUDr. Stanislav Tomáš a vaše skúsenosti

snazilka26
18. jan 2013

Ahojte! Práve som sa prisťahovala do MT, snažilkujeme sa už vyše 2rokov. Dostala som odporúčanie na Mudr. Stanislava Tomáša. Máte s ním skúsenosti?

snazilka26
autor
10. feb 2013

@monilik Doc. Tomáš už v iscare nepracuje 😒

monilik
10. feb 2013

@snazilka26 ma otvorenu vlastnu gynekologicku ambulanciu: www.tomgyn.sk

bibikapeter
29. máj 2013

Dnes po včerajšom objednaní, už prijatá do gyn.ambulancie Doc. Tomáša, veľmi príjemný, ľudský, chápavý pán docent. odporúčam tomgyn.sk

mimi321
28. nov 2013

@bibikapeter Ahoj, chodíš teda do tomgynu? Ja odchádzam od Bellana idem sem... ako si spokojná? Platila si aj niečo viac okrem objednania? Ja už docenta poznam z iscare... dopomohol nam k prvemu dietatku a teraz by sme chceli druhe, takze menim lekara 😉

@monilik ty k nemu nahodou nechodis? Dost ma zaujima to, ci sa tam ozaj plati podla toho cennika 😝

kattija
21. dec 2013

@mimi321 ahoj aj ja chcem odist od belana uz si u dr.tomasa? Ako to prebiehalo?

mimi321
21. dec 2013

@kattija ahoj, poslala som mu odhlasku zaciatkom decembra ju tam bol manzel zaniest ale kartu este neposlal... no som velmi zvedava... dufam ze pre nu nebudem musiet ist osobne. Ja chcem ist hlavne preto, ze neriesi dako to ze nemozem otehotniet... stale ze nechame to na prirodu... ale co ked aj maleho som nemohla mat a stacil hormonalny profil, nastavenie na prolaktin a zazracne som hned 2x po sebe otehotnela... inak by som bola aj spokojna s nim len toto ma serinka...

veronikavojvodova
9. jan 2014

ahojte ja k nemu chodim. Je to velky odbornik som spokojna aj so sestrickou.... velmi mili ludia vrelo odporucam....

suzann9
5. feb 2014

ahojte, aj ja chodím k Mudr. Tomášovi. Môžem len odporučiť, veľmi príjemný, ľudský, aj sestrička je tiež super. Teraz čakáme druhé a som max. spokojná so starostlivosťou. Tiež som bola predtým u Bellana. On kartu neposiela, treba si ísť po ňu.

mimi321
5. mar 2014

@suzann9 ahoj, idem sa ta spytat.. teraz by som mala ist na sono v 12 tt na to prve velke kde sa meria aj NT... v cenniku ma napisane ze 20€ meral ti to a platila si za to? Dakujeeem...

Neviem sa rozhodnut lebo minule ked som bola tehu som bola u grochala a teraz neviem ci bude stacit toto sono alebo este budem musiet ist ku grochalovi aby popozeral vsetky organy, hlavicku a tak... a to NT a nosovu kosticku.

mimi321
5. mar 2014

@kattija no co uz si bola po tu kartu u Bellana? Uz si u Tomasa?

suzann9
5. mar 2014

@mimi321 ja som tiez predtym bola u Grochala, kde som bola maximalne spokojna. Ten ale ceny vyrazne zvysil. Tomas ti spravi take iste sono, nebude to trvat tak dlho ako u Grochala ale myslim, ze nic nezanedba a vsetko pomeria. Aj nosovu kosticku aj NT.Ja som uz v 22 tt a vzdy ked som tam, tak robi sono a babo pozera, srdiecko, meria ho, vahu, pozera hlavicku....takze som spokojna. Ked sa ho nieco opytas, ochotne ti povie. Nam to stacilo, ku Grochalovi som uz nesla. A neplatila som nic, iba tych 5 euro za termin a ked chces fotku, dalsich 5. Takze vsetko dobreee, ahoj 🙂

rybka1985
1. apr 2014

Ja tiež chodim k doc.Tomášovi a môžem ho len odporúčať,nám pomohol k bábätku

aktiz
14. okt 2014

A chcem sa spytat, ci sa nieco plati za bezne vysetrenia, alebo preplaca poistovna.
@rybka1985
@suzann9
@mimi321

crazybabenka
14. okt 2014

@aktiz ja som jeho pacientka.....a zatiaľ som u neho platila len tých 5e za objednanie 😉

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janikajanka
8. jan 2015

ahojte baby na odporučenie niektorých z vás sa chystám navštíviť docenta Tomáša 🙂 na základe vynikajúcich referencií sa nanho veľmi teším. chcem vás ale poprosiť o vaše skúsenosti, či v prípade ak vám nepomohlo centrum, pomohol docent tomáš... my chodíme do reprofitu, absolvovali sme 4 stimulácie a negatívne, mám nižšie amh, nikdy žiadnych mrazačikov a nevedia sa mi trafiť do stimulky. vždy mi skoro robia odber a vajko je nezrele, síce dozrie a oplodní sa ale sa neuhniezdi. budem vám vdacná za vaše rady...

pekný deň všetkým

lkostial95
10. nov 2023

@snazilka26 ako ste na to prišla že už nepracu v Iscare teda už Reprofit?? Dnes mi odtiaľ volali a objednali má ku nemu na konzultáciu na 1.12 ☺️