MUDr. Trnovská a MUDr. Gáťová

radushkaa
26. jún 2013

Ahojte zienky, prosim Vas nepoznate niektora bud p. doktorku Ivetu Trnovsku alebo p. doktorku Gáťovú? Potrebujem zmenit a fakt sa neviem rozhodnut...potrebujem taku co je v pohode a vie riesit problemy a nie, ze ked nastane problem tak je nevrla a odmerana. Rozmyslala som aj nad heliosom v Martine ale neviem ci sa tam da prihlasit ako pacientka na stalo...tam je Mudr. Krajkovic a vraj je fakt dobry...neviem sa z toho vysomarit...pomozte mi 🙂

aktiz
17. okt 2014

@radushkaa Ktorú si si nakoniec vybrala ? Ja rozmýšlam nad Dr. Gaťovou, ak si si vybrala ju, aká je, si spokojná ?

zuzik16
4. nov 2014

@aktiz ahoj aj ja nad nou rozmyslam. kde chodis teraz?

nevies nahodou ako treba postupovať pri zmene lekarky? 🙂

aktiz
5. nov 2014

@zuzik16 tak ja som nakoniec išla k Dr. Tomášovi. Ešte som síce pri ňom na vyšetrení nebola, tak ho neviem posúdiť, ale chvália si ho. Postup pri zmene je taký, že som si išla k novému doktorovi pre odhláškový formulár a s tým som išla potom ku starému dr. a ten mi na základe toho formulára vydal kartotéku a ku koncu aktuálneho mesiaca odhlásil.

zuzik16
6. nov 2014

@aktiz dakujem 🙂 podla toho čo som počula o tomášovi, tak si si vybrala super...
len ja by som radsej k nejakej doktorke ako k doktorovi, neviem prečo, ale mam taky lepší pocit zo žien gynekologočiek 😀 ..ale predtym som tiež uvažovala o doc.tomášovi, a ktovie možno tam nakoniec aj skončim....

ja som o trnovskej nič dobré zatial nepočula, zvažujem skôr tu gaťovú, ona pracuje aj v iscare mt...

držim ti palce, aby si bola spokojná u doc. tomáša, ale myslím že aj budeš, zo všetkých strán na neho počuť len a len chvály 🙂

jrovnakova
2. dec 2014

Ahojte....ja som sa tiez nedavno dala k Dr. Gaťovej a mozem len vrelo odporucit. Ja som k nej chodila este ked pracovala v Heliose a uz vtedy ma oslovila. Je naozaj skvela. Mila,ustretova,kazdej pacientke dava pocitit,ze je dolezita a pri nej nemam pocit, ze dolezita a hlavne, ze je clovek... takych ako ona je naozaj malo. Toto sa u doktorov ceni, hlavne ked ide o taku chulostivu vec ako je gynekologia.... 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😀 😀 😀

pmickova
18. dec 2014

Ahojte žianky. Prosím vás, neviete mi poradiť, či zajtra - 19.12.2014 ordinuje pani doktorka Gáťová? Lebo dnes som sa tam nedovolala a neviem, či sa mi oplatí cestovať kôli tomu do Martina. Ďakujem za odpoveď 🙂

jrovnakova
18. dec 2014

Urcire ordinuje.aj dnes ordinovala

janica253
15. apr 2018

Ahojte baby, ja som skusala p.d.Gatovu aj Helios. Mali plno, tak som ostala pri p. doktorke Trnovskej. Musim povedat, ze velmi mila aj sestricky. No zárovej su vsetky vysetrenia velmi rychle - cca 5min. Beriem to tak, že ked nie je problem ide to rychlo.
ALE:
Triple test mi robila v 5+17tt. Teraz s tym mam vsade problem. Bolo to dost na poslednu chvilu. Vysledky mi prisli v 6+18tt (vyslo mi riziko na DS) a na amnio som sa dostala presne v 21tt. V Martine sa pri zakroku sa stazovali, že babatko je velke a maju malo miesta na vpich a zavolali aj primara. Ten mieto nasiel, pichli ma, ale mali pokazenu sondu sona, takze zle videli a preto zakrok ukoncili. Plodovu vodu mi neodobrali. Objednali ma o tyzden (22tt) ze mi zoberu placentu. Nemozem sa spoliehat ci bude sonda opravena alebo nie preto idem do BA, kde ma to bude stat 300eur.
Dajte si preto spravit Triple test skor! Ja som doverovala doktorke, ze vie kedy mi ma dat termin.

mileopatrovatelky
9. okt 2018

Viem, že toto je veľmi starý príspevok ale napriek tomu si ho otvorí každý , kto zvažuje prestup k tejto pani ktorá má toľko drzosti, že sa ešte nazýva doktorkou.
Minulý rok som celá natešená prišla k tejto pani s pozitívnym tehotenským testom a následne mi potvrdila tehotenstvo. 2 mesiace som ku nej chodila 3x týždenne a sťažovala som sa na hnedý výtok a bolesť v podbrušku na čo mi bolo povedané že sa nič nedeje srdiečko bije a výtok je normálny. Samozrejme mi kázala užívať tabletky na udržanie...V piatok som bola na poslednom sone kde bolo vraj všetko O.K. V pondelok sme boli v heliose na ultrazvuku v 14tt a tam mi oznámili , že plod minimálne od 9tt nežije , srdiečko nebije a už to vlastne s plodom nemá nič spoločné. Keď som sa pýtala tejto pani ako je to možné tak mi povedala že v piatok bolo všetko v poriadku (neviem ktorý piatok) a po mojom zrútení a kyrete som tam prišla už rozhodnutá že od nej odchádzam a táto pani mala ešte tú drzosť , že na mna bola nepríjemná ... teraz ľutujem, že sme z toho nevyvodili dôsledky ale vzhľadom na psychiku som sa v tom nechcela rýpať viac ako bolo nutné....dnes som v 7 mesiaci mám super gynekológa a všetci dúfame, že to dobojujeme do úspešného konca...
Ešte by som chcela spomenúť, že keď som prišla do nemocnice pán doktor si zavolal asi 5 sestričiek so slovami ,,pozrite ďalšia Trnovská” takže som evidentne nebola sama ...

Poznám ale ešte jeden prípad mojej kamarátky, ktorá mala poruchu menštruácie a veľa krát nedostala aj polroka... pani “doktorka” do nej pchala len čipky na zápal dievča malo stále väčšie a väčšie problémy a keď zmenila lekárku vyšetreniami (odbornými) jej prišli na to, že sa jej netvoria vajíčka a vlastne je neplodná (23rocna) a museli jej veľmi rýchlo nasadiť hormonálnu liečbu aby sa s tým dalo ešte vôbec niečo robiť.... nebyť mojej zlej skúsenosti nikdy by od nej neodišla lebo by ani len netušila čo jej vlastne nie a vďaka ,,pani doktorke” by nikdy nemala deti ...toľko moje skúsenosti s Trnovskou

rootham
29. sep 2021

@mileopatrovatelky viem, že to je už starý príspevok, ale tú zlú skúsenosť si mala s dr trnovskou, ak som správne vydedukovala, nie s dr gatovou? Ďakujem

biankamaria22
27. okt 2022

@mileopatrovatelky ďakujem že ste to tu napísali. Rozhodovala som sa či k nej ísť, teraz viem, že nie. Treba žiaľ aj takéto recenzie zdieľať nech ženy vedia. Ja som raz u nej len bola keď zaskakovala môjho Dr a prišla mi Mila, sympatická. Avšak sympatie a prijemne správanie ešte neznamená odbornosť …

kristinafilova
11. jan 2024

Nerozumiem prečo je pani Trnovská ešte lekárkou. Ja som od nej odišla lebo som sa sťahovala do druhého mesta a to čo som si našla v karte som až nechápala. Rôzne zákroky, testy, lieky ktoré mi tam popísala a nikdy mi to nerobila. Písala to do karty len preto aby jej to poisťovňa preplatila.
A keď som sa na ňu pýtala známych, tak ju neodporúčajú.