MUDr. Veronika Gáboriková v Karlovej Novej Vsi

ivana1410
31. mar 2014

Ahojte mamičky a ženičky 🙂 chodí niektorá k tejto pani Dr. do KArlovky?? Čo na nu hovoríte ?? Má nejaké polatky??
Dakujeeem 🙂

ivana1410
autor
31. mar 2014

prosiim baby, žiadna ,??

ivana1410
autor
31. mar 2014

🙂 🙂 🙂 🙂

cyclo_danka
31. mar 2014

Ja som k nej chodila. Ako odbornicka - myslim, ze v pohode. Je trochu naladova, ale to mne zasa nejako nevadilo. Avsak najvacsi problem: Neda sa dovolat do ordinacie. Absolutne. Vobec. Nikdy. Takze ak sa chces objednat na cas (za 5 euro, ak nezvysila poplatok), tak sa nedovolas. Chces vysledky? Nedovolas sa. A to je dovod, preco uz k nej nechodim. Ak nie si objednana, presedis v cakarni aj 3 hodiny. Okrem objednania na cas (ktore je vsak skor teoreticka moznost, ako som uz spominala 🙂 ) neviem o ziadnych inych poplatkoch.

ivana1410
autor
31. mar 2014

@cyclo_danka a teraz chodíš kam?

sylvia20
18. okt 2014

Ja mam s nou tiez hrozne skusenosti, ako odbornik v pohode, ale ako clovek pristup katastrofalny. Je strasne neprofesionalna , vecne nervozna, ked sa nieco clovek opyta, len odvrkne a je neprijemna. Chyba jej primarna ludska komunikacia a ako dr. by mala byt v prvom rade aj psycholog. Mala som rizikove tehotenstvo a medzi poradnami mi nechala 5 tyznovy interval po 25 tt a mozno aj vdaka tomu sa mi v 29 tt odlucila placenta. Takze tuto dr. radsej obist oblukom a ako pise cyclo_danka, dovolat sa tam je hotovy zazrak !!!!

dievcatko79
18. okt 2014

ja k nej chodim, zacala som od zaciatku tehu a teda az na to, ze ako baby spominaju, ze sa neda do ordinacie dovolat (ale stalo sa mi aj, ze mi sestricka dvihla telefon) nemozem povedat nic zle... ano, je naladova, niekedy bola taka zlvastne naladena, ale nikdy sa mi nestalo, zeby mi nezodpovedala na otazku, resp. bola voci mne nevrla.. dokonca ma povzbudila ked som sa tam po porode vratila a riesila jeden maly problem a to mi teda padlo dobre od nej 🙂

kickie
15. jan 2015

Ahojte, aj ja k nej chodim, uz dlhe roky a vzdy som bola spokojna, jak s jej pristupom, tak aj s pristupom sestricky. Je pravda, ze maju milion pacientok a dovolat sa je tazke, ale ja sa dovolam vzdy 😀 proste skusam 😀 tehotne u nej za objednanie neplatia a ked je problem, riesi to hned a urgentne. Plus, ak pridu zle vysledky, on vam to zavolaju. 🙂

niente321
18. feb 2015

Neviem či je až tak odbornik. Keď som otehotnela mala som problémy. Podľa Gaborikovej som mohla do práce. Moja praktická lekárka keď uvidela diagnózu mi odporučila konzultovat s iným gynekológom. Tak som isla k druhej a tá mi povedala že mám čo najviac ležať. Priniesla som papiere od Gaborikovej a zistila, že mi mala opakovať cytologiu lebo na poslednej jej napísali z labaku že opakovať. Nik mi ale od Gaborikovej nevolal. Super prístup hlavne keď som bola cca rok a pol po konizacii krčka maternice.a za tú cytologiu som ešte aj platila ....

cyclo_danka
3. mar 2015

@kickie moja skusenost je ina, nikdy mi nezavolali. ked som chcela vysledky a nechcela som cakat 3 hodiny v cakarni, poprosila som kamaratku, ktora k nej isla, nech sa spyta (!!!).

cyclo_danka
3. mar 2015

@kickie a co sa tyka dovolania, aj ja som skusala, ale mam cez den ine veci na praci, ako kazdych 10 minut sa skusat dovolat do ordinacie. nota bene ked som bola svedkom, ze sestricka neberie telefon, aj ked nema v tej chvili nic ine na praci, len riesit s inou pacientkou horoskopy. tolko k profesionalite...

kickie
3. mar 2015

@cyclo_danka v pohodicke cyclo_danka, ja mam diametralne odlisnu skusenost, tak som sa o nu podelila 🙂

cyclo_danka
4. mar 2015

@kickie jasne, a ja tiez 🙂

betka158
26. feb 2016

@sylvia20 Aj na mna je taka neprijemna ja tam chodievam 😠 ☹

javor
16. jún 2016

Paní doktorka Gáboriková je úžasná. Chodím k ní léta letoucí, vždy je ochotná člověka vyslechnout, poradit, podpořit. Problém je v tom, že má hrozný nadstav, pitomci smeráčtí
zrušili možnost objednat se za úplatu, takže si to holt člověk musí odsedět. Pokud jde o výsledky z preventivky, sestřička volá, pokud jsou výsledky zlé.

nona2
30. aug 2016

ja som s nou spokojna, ale prave potrebujem vysledky a nedovolala som sa uz 3 dni, akoby mali vyveseny telefon. tak neviem, ci tam ist, alebo co ine robit. inak ku mne je vzdy velmi mila a volali mi, ked som mala zle vysledky. ani necakam u nej nejako extremne dlho, lebo teda u vseobecnej cakam ovela dlhsie. vzdy pustim nejaku starsiu pacientku pred seba alebo si s niekym dobre pokecam v cakarni.

nona2
30. aug 2016

a zabudla som, ze som u nej nikdy nic neplatila, iba kedysi tusim 5 euro za objednanie, ale to je uz zrusene.

javor
30. aug 2016

Od pani doktorky volaji jen v pripade zlych vysledku. I to pani doktorka pri odberu rekne.

sofia2005
15. aug 2017

@kickie prosím ta netrep blbosti na celom internete. A navyše Milé dámy, pani doktorka lieči vyše 4000 žien a samozrejme že je tam tažké sa dovolať keď telefón zvoní každú chvíľku. Sestrička musí brat krv, chodiť do labaku a rozprávať sa s pacientkami o termínoch. Skúste radšej zavolať viac krát alebo poslať SMS na ktorú Vám sestrička určite odpovie. Bola som svedkom keď sestrička zvonila zdvihla telefón zase zložila a zase zdvihla a takto 20 krát vkuse. Musí vybaviť aj iné veci ako len telefóny. Napr. Keď berie krv nemôže nechať pacientke v žile ihlu a zdvihnúť telefón. A žeby sa rozprávala s niekym o horoskopoch, absurdne. A v pondelok ordinujú pani doktorka poobede a nie doobeda. Je lepšie si pozrieť ordinačný hodiny a a zavolať tam poobede a nie doobeda. Skúste sa nad tým zamyslieť a vžiť sa do doktorkinej a sestrickinej koze.😉

javor
16. aug 2017

Souhlasím.
S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti.