MUDr. Viktor Hreško vo Vranove nad Topľou

miapia
2. apr 2013

Ahojte baby,po dvojrocnom trapeni , kedy si ma lekari pohadzuju ako horuci zemiak bezvysledne som zmenila dve gynekologicky. Prva ma pol roka liecila na nieco , co som ani nemala, druha sa na to pozera ze je to ok. Som z Po. Pocula som o dobrom gynekeologovi z Vt. Mudr. Hreško, mate s nim nejaka skusenost?

miapia
autor
2. apr 2013

teda chcela som diskusiu, nie otazku.. Piste prosim sem, ak mate skusenost

kata2727
2. apr 2013

Ahoj Mudr. Hreško je moj gynekolog už asi 6 rokov ... Je vyborny a velmi sa stara o svoje pacientky, ak sa mu nieco nepaci (ak napr. niektore vysledky nie su take ako by mali byt) tak dava castejsie kontroly... Ja osobne som s nim velmi spokojna a aj moje kamaratky a aj mamina so sestrou.... Takze ja ho len odporucam
🙂

miapia
autor
2. apr 2013

Ahojky Katka, ja mam uz rok problem, trapim sa s vytokom silnym, nikdy som vytok nemala, posledny rok je to priserne, moja lekarka vravi ze je to ok, ale ja sa tak necitim, posledne mesiace je uz zlty...a co je este horsie vsetko ma tam dole páli a mam cervene ...postup mojej lekarky bol len zobrat vyter a dat mi lieky ktore k nicomu neviedli...a to bolo vsetko..... dufam, ze ma neodpinkne, pripadne spravi kolposkopiu ,lebo naozaj nevem uz komu verit..

miapia
autor
2. apr 2013

vysetrenia mojich predchadzaj. gynekologiciek sa mi zdali nedosledne, rychlo, cim skor ma ,,vysetrit" a dalsiiiiiii...........

marilea
2. apr 2013

Môžem dr. Hreška len a len odporučiť je veľmi dobrý a ako aj Katka povedala,dôsledne sa stará o svoje pacientky.

kata2727
2. apr 2013

Nie urite ta neodpinkne .... Objdenaj sa u neho co najskor a urcite ta vysetri a nieco ti predpise... Moja kamaratka mala casto problem ze ju tiez dole casto palila a hned jej dal nejake kremy a aj antibiotika... On si da velmi zalezat na podrobnych vystreniach aj kontrolach... Ja mam 24 rokov a uz ma poslal na ultrazvuk prs kde mi nasli nejaky utvar 6x5 mm a hned mi dal kontrolu kazdych 6 mesiacov aby si bol isty ze to nieje nic vazne....

miapia
autor
2. apr 2013

Dakujem babenky, ide to to ze ten vytok ma dost obtazuje, proste sa s tym neviem zmierit. Ja som si uz prezila a prezivam odyseu, vyskusala som vsetky lieky, maste, kremy, globule, bylinky, dala som uz tisice za lieky, za sprostosti ako wobenzym, Rosalginy, rozne vyplachy, drahe cipky, napr. cicatridina-1 balenie 15 eur:(,.... proste chcem vediet kde sa to tvori, a ak treba pojdem aj na zmrazenie krcka...liekom uz neverim mne nepomohli ani atb..no uvidim, snad bude tento pan doktor lepsi odbornik ako moje predchadzajuce.

miapia
autor
2. apr 2013

ako povedala jedna zena na nasilekari.sk , navstevuju ho zeny ktore si uz nevedia rady, a lekari im nepomohli
Je rozdiel chodit k lekarovi raz do roka na preventivku, ale ak je PROBLEM tak to je smola, u svojej gyn. som bola ako na klavir a nepomohla mi..

miapia
autor
2. apr 2013

tak som sa rozhodla, ze k nemu zajdem , aj tak nemam co stratit uz...dakujem za hodnotenia 😉

myskacici
2. apr 2013

@miapia Mudr. Hreška môžem tiež odporúčiť. Lekár ako má byť 🙂

miapia
autor
2. apr 2013

vdaka 🙂 Budem dochadzat z Prešova, tak dufam ze mi pomoze 😉

miapia
autor
2. apr 2013

a este otazocka, ma ambulanciu na Hronskeho ulici, nasla som si tel.-cislo na nete 057/76824... je to to spravne cislo?

miapia
autor
3. apr 2013

ma este nekdo skusenost?

zabkab30
12. apr 2013

ja som maximálne spokojná...lekár na jedničku vo všetkých smeroch 🙂

miapia
autor
12. apr 2013

zabka dakujem 🙂 som pevne rozhodnuta , vidim, ze je naozaj dobry! a vybrala som si jeho... teda este musim pockat do konca aprila u tej svojej ,,starej" beriem kartu a idem k nemu🙂

miapia
autor
25. apr 2013

baby nemate na ambulanciu cislo? nemozem sa tam dovolat...dakujem

miapia
autor
25. apr 2013

aj ordinacne hodiny poprosim ak by niekto vedel, som z Presova, tak aby som nesla nadarmo.

dennissa16
25. apr 2013

Ja mám na neho číslo na mobil 0918 617 858. Ordinačné hodiny neviem presne, či od 7:30 alebo 8:00, ale určite im zavolaj a oni si ťa zapíšu na určitú hodiny, aby si nečakala.
MUDr. Hreško je aj mojím lekárom - je 100% - ný, určite budeš spokojná

miapia
autor
25. apr 2013

dakujem velmi pekne denisa, mam problem s vytokmi a palenim, vid nizsie prispevok neustale palenie som pisala ja .... zajtra chcem vybrat kartu od svojej gyndy a ist k nemu, len ci berie nove pacientky ??

dennissa16
25. apr 2013

Určite berie, dnes tam bola moja 18 ročná sestra aj so spolužiačkou prvýkrát a zobral ich.

miapia
autor
25. apr 2013

oki, vrela vdaka 🙂

dennissa16
26. apr 2013

ako si dopadla?

miapia
autor
26. apr 2013

ahojky, volala som tam, tak ze beru ludi novych, dnes som sa bola odhlasit u svojej gyn.

miapia
autor
2. máj 2013

tak kartu mam vybratu, som od starej odhlasena a zajtra rano idem do Vranova k panovi doktorovi, snad mi pomoze 😒

miapia
autor
3. máj 2013

UZASNY LEKAR🙂 dnes som tam bola prvy krat 🙂

dennissa16
4. máj 2013

no vidiš, že sme mali pravdu. tak som rada, že sa Ti pozdáva, snáď Ti pomôže 🙂 a je aj fešák čo 🙂))))) .

miapia
autor
4. máj 2013

denissa, skoro som odpadla ked som vosla do ordinacie 🙂 cakala som sivovlaseho dedka, nesom zvyknuta na gynekologa-muza, mala som doteraz len lekarky a nepmohli mi a nedoverovala som im...nenadarmo sa vravi, ze muzi gyn. su lepsi a empatickejsi. Snad mi pomoze, hned mi zmeral ph a ine vysetrenia, na ktore moja byvala gyn. kaslala....

dennissa16
5. máj 2013

😀 😅

miapia
autor
5. máj 2013

😀 😀 😀

miapia
autor
5. máj 2013

uvidim, doverujem mu.