Nedosahujem orgazmus

lenka11novot
1. jan 2015

Dobrý deň, milé mamičky aj budúce mamičky, nakoľko som tu nová, tak v úvode sa chcem naprv predstaviť. Som Lenka, vydatá a momentálne sa s manželom snažíme o mimčo, takže na koníkovi sa asi budeme "stretávať" častejšie. 🙂
Teraz k môjmu problému:
Počas milovania či s terajším partnerom alebo vo vzťahoch predtým som nikdy nemala vaginálny orgazmus iba pri dráždení klytorisu som mala klytorálny. . Je to pre mňa pomerne chúlostivá záležitosť a rozoberať to s lekárom mi nie je príjemné, tak sa uchyľujem k anonymnému fóru. Možno s tým máte skúsenosť, prípadne ste mali a vyriešilo sa to, tak chcem poprosiť o radu, čo robiť. Manžel tvrdí, že mu to neprekáža, no ja si chcem sex užiť naplno, nie iba na 50%. Podľa lekára mám orgány v správnom rozložení - to mi povedal dávnejšie na PP, čiže fyziologické to asi nebude. Prosím a ďakujem za každú dobre mienenú radu.

sabina1975
1. jan 2015

@lenka11novot nie kazda zana je schopna dosiahnut vaginalny orgazmus

ivivaiveta
1. jan 2015

@lenka11novot preco mas dojem, ze si to uzivas iba na 50%, ked si to predtým nezazila?...mozno zistis, ze sa to, co do prezitia, vôbec nelisi...

lenka11novot
autor
1. jan 2015

@ivivaiveta mám pocit, že pri stymilovaný klytorisu ten vaginálny asi aj je, no ja chcem plnohodnodtný orgazmus...skrátka viem, že to môže byť lepšie a predošlé vzťahy mi vždy na tom aj stroskotali...

jahodka8
1. jan 2015

ja mám to isté ako ty, ale tak neriešim to. Čítala som, že u veľa žien je to normálne takto. Možno vekom sa to zmení, ale u mna sa to za dlhú dobu nezmenilo a mám iba 1 partnera dlho, tak neviem.

lenka11novot
autor
1. jan 2015

@jahodka8 môžem sa opýtať, koľko máš rokov? Ja mám 27.

ivivaiveta
1. jan 2015

@lenka11novot nezartuj...ty si dala niekomu kopacky za to, ze ta nepriviedol do vaginálneho orgazmu?..iba do klitorialneho??

lenka11novot
autor
1. jan 2015

@ivivaiveta nie ja, oni mne....jednoducho vždy to stroskotalo na sexe...

jahodka8
1. jan 2015

ja 37, ale stále je to rovnaké. To som zvedavá, či nejaká žena tu napíše aj niečo iné ako my.

ena70
1. jan 2015

@lenka11novot väčšina žien dosahuje len takýto....buď rada že ho máš 🙂...zas je kopec žien ktoré ho nemajú vôbec....ale vo veľkej miere závisí aj od šikovnosti partnera, ako sa vie s tebou pohrať.... a treba skúmať svoje telo, citlivé miesta a tak ...ale veľký rozdiel medzi nimi nie je 🙂....

ivivaiveta
1. jan 2015

@lenka11novot oni tebe?...nechapem suvislosti...ved im bolo dobre a co akoze potom?..o.i, teraz tvojmu drahemu vyhovujes, zase len ty to riesis...tak kde je problem?..predtým sa oni rozsili s tebou,aj ked ja nechapem preco...teraz sa s tebou nerozchadza a znovu to riesis?..chcem ta len lepsie pochopit...

adri266
1. jan 2015

@lenka11novot prepac, ale Ty si ukoncila vztah s chlapom kvoli tomu, ze Ty nie si schopna dosiahnut orgazmus? 😀 😀 😀 TAkze kolky krat si vydata? 😎
Niezeby si bola rada, ze vobec dosiahnes nejaky orgazmus /existuju zeny, ktore za cely svoj zivot nedosiahnu ziadny/, ale toto Ta trapi?
A posledna vec, je to klitoris.

Moja rada pre Teba, prestan sa trapit takou hlupostou, uzivaj si zivot, a hlavne nech sa vam podari to mimco. 🙂 Potom uz budes riesit ine veci.

sue
1. jan 2015

@lenka11novot na úvod,buď rada,že poznáš,čo to je orgazmus 🙂 šialene veľa žien ho nikdy nezažije...za 2. 🙂 odporúčam hrať sa viac pri milovaní,alebo sama - prídeš na to,ako ho dosiahnuť ;)

maaaria3
1. jan 2015

Vraj ten vaginálny je vlastne tiež o klytorise, ktorý je správne stimulovaný polohou... klytoris je to miesto, ktoré navodzuje orgazmus a vagína je bez inervácie tohto druhu... ťažko povedať, nepoznám ženu, ktorá by ho mala... a ak si aj myslí, že ho má vaginálny, je to subjektívny pocit a nik v skutočnosti nevie, či to opať nie je o klytorise........

ena70
1. jan 2015

@lenka11novot počuj však normálny chlap musí byť rád keď ťa privedie k orgazmu a počuje ťa vzdychať a v tej chvíli nerieši či ide o klitoridálny alebo vaginálny, jednoducho je rád "že si" 🙂...asi tí predošlí boli trulovia, keď ťa nechali kvôli takejto konine.... skôr je chlap nešťastný keď ženu neprivedie k vrcholu....ale tento dôvod? som také ešte nepočula....a ešte čosi....myslím že muži sa celkovo radi viac hrajú orálne - vzájomne, len ako tie obyčajné ťahy dnu a von 😀 😀 a sú nesmierne spokojní keď takto privedú ženu k vrcholu... takže užívaj si a nerieš blbosti...

ena70
1. jan 2015

baby "klitoris" sa píše s mäkkým "i".... keď už o tom rečníte....

sorciera24
1. jan 2015

orgazmus zacina v hlave zeny....darmo , moze chlap do teba busit aj 2 hodiny, ak ty myslis na zehlenie, tak orgazmus ani nedosiahnes...... treba sa na to sustredit;)

lenka11novot
autor
1. jan 2015

@ivivaiveta pretože si myslím, že aj muž to inak prežíva ten pocit...jeden kolega v práci raz hovoril, že vždy si babu vyskúša...vraj pri orgazme cíti pulzovanie a to sa mu páči...takže možno aj ja môjho ukracam o niečo. Každopádne vzťahy mi vždy skončili na tom, že z toho sexu vraj oni nemali pôžitok, že to nebolo dobré. S prvým som nemala ani klytorálny, ale to asi bolo nejakým mojim blokom. Samozrejme, teraz som rada za ten, no chcela by som aby to bolo ešte lepšie. Aby si raz mm nezbalil veci a nešiel za takou ako ja nie som.

maria1989
1. jan 2015

@lenka11novot návod na vaginálny zrejme neexistuje ... u mňa platí, čím viac sa s chlapom priťahujeme, tým lepší orgazmus... sám od seba 😉 no ale muža zrejme meniť nebudeš 😅

safranca15
1. jan 2015

Ja som mavala orgazmus do otehotnenia skoro vzdy teda vacsinou ale teraz po porode som ho nemala ani raz iba tie klitorialny aj to asi 2-3x iba ja sa neviem uz akosi uvolnit a stalr ma to aj boli no nehovorim o tom s priatelom som rada ze si uzije on

ivivaiveta
1. jan 2015

@lenka11novot prosim ta...ved to pulzovanie, ci stahovanie nastava pri tom,ci tom orgazme..to si kolegu zle pochopila...

lenka11novot
autor
1. jan 2015

@safranca15 aj mňa to bolievalo, aj s manželom, no potom tá bolesť prešla a už je to ok, len ten org nie a nie prísť...

maria1989
1. jan 2015

@alexandra909 somarina 😅

lenka11novot
autor
1. jan 2015

@alexandra909
@maria1989 tiež sa mi to nezdá...

adri266
1. jan 2015

@lenka11novot ak si osoba, ktorej nikdy nic nestaci, tak aj ked budes mat ten *pravy* orgazmus, furt budes nieco vymyslat.
A nechat zenu pre to, nepulzuje, jaj, ale sa smejem 😀. Vsak mu kup nejaky pulzny vibrator, vopchaj mu ho niekde, aby citil aj pulzy a hotovo, vybavena vec. 😝

maria1989
1. jan 2015

@adri266 😀 😀 😀

caoli
1. jan 2015

no je mi trochu blbe o tom pisat, ale skusim no.
vaginalny orgazmus je chlapsky mytus. orgazmus je v prvom rade v hlave zeny a nasledne v skusenosti a sikovnosti a chceni partnera. to druhe znamena, ze kazdy chlap dokaze zenu priviest k orgazmu, ked o fungovani zeny v sexe nieco vie a nie je to trotl, ktory hladi len na seba. Orgazmus sa dosahuje drazdenim klitorisu a na to su polohy, techniky. dokonca aj zena sama si k nemu moze dopomoct priamo pri styku. lenze nie je mozne lezat, nechat chlapa robit tie smiesne pohyby a cakat a cakat, kedy to uz pride, lebo tak nepride nikdy.
a neverim, ze dovodom na rozchod je, ze zena nedosiahne vaginalny orgazmus. a ak by sa to aj nahodou stalo, tak islo presne o ten typ, ktory si mysli, ze ho panboh zene z neba zoslal, lebo on je najvacsi samec a uz pohlad na jeho vtaka staci, aby sa zena triasla v krcoch. no dovi dopo takymto.

natalushka
1. jan 2015

Ahojte baby..ja mam rovnaky problem..sex s manzelom uzasny,ale orgazmus nikdy nikde..vzdy si musim nakoniec "pomoct sama"..mozno aj to je rada..tiez mi dlho trvalo,kym som to pred manzelom dokazala..i ked to jenmanzel..ale teraz je to fajn..a priznavam,ze nie vzdy sa k tomu dopracujeme..manzel z toho nie je vzdy stastny,ale vzdy ked mame na seba viac casu..sme spokojni obaja🙂 a aj ked nie pri kazdom sexe mam orgazmus(aj za ten si mozem viac menej sama..),ide skor o to,ze sme s muzom spolu,ta blizkost..proste,ze patrime jeden druhemu..ja som"uspokojena",ked je manzel spokojny🙂 tak si skus pomoct sama,ako aj baby pisali..ale,ak nahodou niekto viete nejaky zazracny trik,dajte navod🙂

ena70
1. jan 2015

@lenka11novot máš blbého kolegu v práci..."že vždy si ženu vyskúša".... preňho je čo žena? nejaká topánka čo mu sadne na nohu alebo nie?? a mimochodom, to "pulzovanie" nastáva pri sťahoch maternice - pri orgazme, a je to jedno či ide o vaginálny alebo klitoridálny.... skús si to sama vyskúšať, keď budeš mať prst v pošve a tie sťahy ucítiš sama.... darmo ...treba preskúmať vlastné telo, nech vieš kde máš citlivé miesta...netreba sa hanbiť, človek tým že sklopí uši, tak sa len pripraví o pekné chvíle, treba zapojiť aj partnera na výskum po zákutiach 😉

maria1989
1. jan 2015

@caoli vag. orgazmus nie je mužský mýtus 😉 a dá sa dosiahnuť aj práve tým, že muž robí tie "smiešne pohyby"... ale inak máš pravdu, že každý muž by mal poznať svoju ženu a jej potreby 🙂