Oblokovanie krčnej chrbtice v Bratislave

materina_duska
28. jan 2013

Odporučte. Ďakujem 🙂

tea333
28. jan 2013

ja som bola v zalostnom stave a posledny tyzden som bola 2x u pana Danaca, chiropraktik robi v hoteli Junior.
aj to ide z sije tak to urobi, ale ja mam povyskakovane krcne stavce a toho sa nechcel ani dotknut.
robi to nenasilne, ale povedal ze krcna chrbtica sa nemoze robit, ze je to nebezpecne.
takze hladam moznosti, mozno skusim akupunkturu

maser
28. jan 2013

@tea333 Nebudem ti odporúčať seba , ale ja tieto problémy s krčnou riešim bankovaním. A môžem povedať veľmi úspešne. Teda používam aj iné techniky pri tom ale nič násilné. Veľa šťastia. 🙂 pri hladaní.

materina_duska
autor
29. jan 2013

@tea333 Ďakujem, zvážim 😉

maser
29. jan 2013

@materina_duska Možno ťa týmto odradím ale toto je metóda veľmi účinná pri mnohých problémoch. Len to treba vedieť:

https://www.youtube.com/watch?v=iCu2t_k-dfE
sendy182
29. jan 2013

@maser ahoj je prosím bankovanie vhodné aj pri artritíde .bachterevova choroba? kde už je ohnutý chrbát dopredu stuhnuté svalstvo a ruky sa nedajú upažiť? ďakujem za odpoveď ......je to 54 r.pacientka..........

materina_duska
autor
30. jan 2013

@maser Ďakujem, ja na bankovanie nemám odvahu 🙂 Verím, že to pomáha, ale bohužiaľ na mne to nikto nikdy nedokáže 😀

maser
30. jan 2013

@sendy182 Robil som už aj pri tejto diagnóze ale treba obvzlášť opatrne. Začať jemnejšie a myslím že by mohla aka taká uľava prísť. Poprípade sa informovať u svojho lekára, ale lekári skôr povedia na všetko nie. Hlavne pri takýchto ťažších diagnózach.

sendy182
31. jan 2013

@maser ďakujem 😉

blava1983
13. mar 2014

Skúste tu:
www.masaze-rf.sk

naprávanie, dornova metóda + poradenstvo

ceruska
6. nov 2014

@tea333 a vedela by si prosim posunut kontakt na pana Danáca? som seknutá tak by som mu rada zavolala a na nete neviem nájsť kontakt. v´daka!

rcb
15. jan 2015

Mozno 0905 229 266

mamazem
23. jan 2015

Odporúčam pani Zajacovú Záborskú, okrem odblokovania krčnej chrbtice nepriamej (na nohách) aj priamej na krku podľa známych terapeutov Patakyovcov Vám urobí aj celú reflexnú diagnostiku. Môžete sa dozvedieť viac o tom, kde máte problém. Presným stláčaním reflexných plôšok na nohách vám dokáže uľaviť od bolesti, vy sa neskôr budete môcť pomáhať sami: www reflexka sk

tinitus
30. apr 2015

Vie mi tu niekto poradiť, ako vyliečiť tinitus ? Príčina - údajne krčná chrbtica. avšak absolvovala som rehabilitáciu , ako aj neurologické vyšetrenie hlavy , všetko je OK a tinitus pretrváva .

stefanlisy
19. sep 2015

Pri bolestiach vyskočených stavcov , posunutých platničiek a s problémom pohybového ústrojenstva Vám môžem pomôcť dla vašej spokojnosti . Liečim na báze Dornovej metódy , Preussovej metódy ( používa sa na regenerovanie opotrebovaných platničiek ), Akupresurou a celo telovou masážou .