Odstránenie znamienka v Bratislave

randrea
5. mar 2012

Ahojte, kto ma skusenost s chirurgickym odstranovanim znamienok v Ba, pripadne aj info, ake su ceny? Mam ich par na krku a ked mam na rukach maleho, ktory uz zacal byt aktivny 🙂 , tak mam obavu, aby ma na nich neposkriabal, tak by som si ich chcela dat cim skor vybrat. Dakujem

monuska342
5. mar 2012

@randrea pred pol rokom mi vyberali v BA znamienka ale zadarmo lebo to bolo zo zdravotnych dovodov....a vyzera to hrozne mam velke cervene jazvy a je to strasne skarede aj mne maly sem tam zaskriabne do znamienka ale chodim casto na kontroly tak snad je to ok

pobiska1
5. mar 2012

ja uz viac ako 10 rokov chodim do liscieho udolia. MUDr. Novak je to na druhom poschodi doporucujem objednat lebo tam je vela ludi 02/65425563 utorok tam nie je. robil mi znamienka, vie pekne sit, ma leaser a je velmi sikovny. dokaze posudit ci treba nieco hned alebo je to iba znamienko. ak sa mu nieco nepozdava vyrezane posiela posiela na histologiu potom si treba zavolat ako dopadli vysledky 😉

janie80
5. mar 2012

@randrea urcite odporucam najprv ku koznemu lekarovi, nech na to pozrie... Ja mam napr taku skusenost, ze ked som tam bola pred mesiacom, tak znamienka, ktore sa mne zdali podozrive, su uplne ok... A tie, ktore som si takmer ani nevsimla museli vonku.. A dobre, ze vonku isli, lebo este zopar krat na slniecku a bolo by zle... 😖 Absolvovala som to pred tromi tyzdnami, ale v KE, takze neviem, ci chces aj podrobnosti

lucikan
5. mar 2012

@randrea s tym chod hocikam na kozne a oni ti uz daju tipy, kde to robia, aj v kazdej nemocnici to napriklad robia. Inak aj mne maly jedno odskrabol (mal vtedy 7 mesiacov), cakam kedy sa mu zase podari, mama ich vela na hrudi aj na tvari. To rozskrabnute mi nasledne hned odstranili (chodim do sukromneho centra). Aj tie dalsie budem riesit az ked sa stane.
Ceny si nespominam, ale to rozskrabnute bolo zadarmo, lebo to uz jasne bol zdravotny dovod.

ninka23
5. mar 2012

@randrea Síce nemám skúsenosť s BA, ale s plastickou chirurgiou v nemocnici v NR asi pred 2 rokmi. Ambulantne mi odstraňovali znamienka pri oku, pod prsníkom aj na chrbte a bola som max spokojná 😉 Po 7 dňoch mi vybrali štichy z malých jaziev ( tvár a prsník) a po 14 dňoch z väčšej na chrbte. Krásne sa všetko zahojilo. Jazvy nie je vôbec vidieť, lebo sa použila nejaká špeciálna niť. Cenovo to bolo: 20 € na tvári a ostatné na tele po 10 €.

randrea
autor
5. mar 2012

@pobiska1 dakujem, skusim tam zavolat. Nepamatas si nahodou, treba tam aj odporucenie od obvodneho?

tinki
5. mar 2012

a ako sa to vlastne robí, to odstránenie? mňa čaká jedno na budúci týždeň, tak chcem vedieť, čo ma čaká...

pobiska1
5. mar 2012

ja tam chodim uz dlho raz bol taky zakon, ze ta bez toho nevzal a teraz je to mozne aj bez toho. skus mu najprv zavolat. zabudla som napisat plati sa u neho. nie je to vsak uplne hrozne zalezi od toho aky je to zakrok. ale zas to mas pekne urobene.

olifcek
5. mar 2012

@pobiska1 a kde sedi ten lekar? aka cast?

janie80
5. mar 2012

@tinki ja som bola na prve vysetrenie, doktorka pozrela, povedala, ktore musia von a o dva tyzdne som bola objednana na zakrok... Pri zakroku som si lahla na stol (vsetky som mala na chrbate), dala lokalku ( straaaaaasne stipala 😅 ) a o 15 minut bolo hotovo... No a o dva tyzdne na vyberanie stehov. Dala mi silikonovu masticku a mm masti... Taky nezny uz davno nebol, ked mi to umyval, kym tam boli stehy... 😀 😀 😀

pobiska1
5. mar 2012

karlova ves tam kde bol kedysi excimer je tam posta a aj billa - ak ides elektrickou tak je to druha zastavka od studentskej ubytovne zastavka Molecova autom je treba odpocit do prava a tam sa parkuje pod budovou /teda ak je volne /

liz_lemon
5. mar 2012

odporucam tuto doktorku v Ruzinove http://www.zzz.sk/?profil=128
bola som tam viackrat, je super, co sa tyka jaziev, tak zalezi na tom, kde sa znamienko nachadza
nepotrebujes ziadne odporucenie, ale ak by si mala od kozneho, ze ide o zdravotne riziko, tak je to zadarmo, ak nie tak sa platilo cca 10 E za 1 znamienko

mimikyky
5. mar 2012

@randrea dcére vyberala kožná na brade v piatok, platili sme 30€ v PK, o týždeň na vybratie stehov-má tam dva

@tinki dcéra ľahla, umrtvila injekciou, dala rúšku na tvár a o 10min bolo hotovo 😀 len mi potom odpadla, a v lekárni som ju musela kriesiť 😀
@liz_lemon 10€ ? dobrá cena, nie ako u nás 😝

liz_lemon
5. mar 2012

@mimikyky ale to bolo pred 10 rokmi 🙂 urcite to vsak nestoji ako v sukromnych centrach

tinki
6. mar 2012

@liz_lemon
@janie80
Ešte sa vás spýtam, lokálka sa pichá priamo do znamienka, alebo okolo..?

janie80
6. mar 2012

@tinki myslim, ze to pichla niekde okolo... Cely cas si na to nevidim, lebo je to na chrbate, ale myslim, ze priamo do znamienka sa nesmie 😔

janie80
6. mar 2012

@mimikyky
@liz_lemon ja som bola v sukromnom a platila som 25€ za jedno

zozo111
6. mar 2012

odporucam prochirurgia.sk, v ruzinov. poliklinike, nádherne a ciste priestory, v cene je aj histologia, bola som tam v septembri. Cena bola za 2 znaminka 80 €, mama platila za 3 ks 120€. Cim viac, tym lacnejsie...

tinki - picha sa okolo a pod znamineko 🙂 cely proces som si videla na ruke.

mimikyky
6. mar 2012

@tinki pichá sa okolo 😉

omnia23
10. mar 2012

Ahoj,mne vyberali dve znamienka z tvare pred dvoma tyzdnami,chirurgicky-sukromna nemocnica Medissimo,MUDr.Rybár-krasna praca,po 2 tyzdnoch mi uz nie je vidiet ani jazvycky...

Odporucam 🙂

sisaha
10. mar 2012

@randrea ja som bola s dcerou u chirurga v poliklinike, kde podla rajonu patrime a za dve znamienka vratane histologie platila 17 eur.

omnia23
11. mar 2012

Mne robili tiez histolku...

liz_lemon
11. mar 2012

@sisaha
@omnia23
histologia sa robi vzdy ked ide o vyrezanie, len ak sa odstranuje laserom, vtedy sa to neda, lebo znamienko sa v podstate vypali

omnia23
11. mar 2012

@liz_lemon mne to hovorit nemusis,ja to viem

luna79
9. jan 2016

Moj tip je MUDr. Juraj Hegyi, odbornik so skusenostami a dobrym pristupom aj s histologiou, cennik ma na webe je to sukromna ambulancia v starom meste v ba.