Oligomenorea

elly753
12. okt 2014

Ahojte, chcem sa spýtať či máte skusnost s vynechaním menštruácie na 3 mesiace, ako ste boli liečené, ako vám ani po troch mesiacoch neprišla? výraznejšie som schudla a okrem toho mi zistili poruchu štítnej žlazy(hypotyreoza), na nu už beriem lieky ... doktorka mi povedala, že ak do troch mesiacov nepríde tak bude musiet použít lieky na vyvovalanie menzesu... tak ako mi mali príst, a neprišli, som bola u doktorky a pichla mi agolutin, ale nič sa nestalo. som z toho nervozna že čo teraz,,, bábatko sme chceli začat riešiť tak o rok,, ale toto ma stresuje, že čo sa bude diat... dr mi povedala, že to može byť tým schudnutím v kombinácii s lenivou ŠZ,,, aké máte skusenosti? ďakujem za každu jednu reakciu

laskamoja123
13. okt 2014

na upravu a problem so stitnou zlazou je najlepsi tanquei, ide o prirodný produkt a je to super vec, ja mam krasne výsledky

jodi
14. okt 2014

@elly753 ja som taketo nieco mala tiez po tom ako som schudla, tiez mi agolutiny nepomohli, potom som chodila na endokrinologicku gyndu, tam mi robili kompletny hormonalny profil, zistili ze mam hladiny hormonov ako zena v prechode, som bola hotova z toho, som mala okolo 2O rokov, potom som niekolko mesiacov brala hormony a vsetko sa znova nastartovalo ako malo