Operácia hemoroidov. Čo ma čaká?

zuzkanik
13. nov 2014

Mamičky, absolvovala niektorá z vás chirurgické odstránenie hemoroidov? Mňa to čaká a neviem, na čo sa pripraviť. Bolo to veľmi bolestivé po operácii? Ako dlho ste sa zotavovali? Ďakujem.

adina0501
13. nov 2014

Mňa operovali 3x prvýkrát v celkovej narkoze to bolo najlepšie potom v lokálnej to použili špinavé nástroje a dostala som infekciu takze mi to museli rezať za živa a potom bez umrtvenia len takú tvrdú rúrku mi vopchali do konečníka a vypalovali skoro som sa od bolesti pocikala..... Pomôcť by ti to malo ale pokial neupravíš stravu a nebudeš mať pravidelnú mäkkú stolicu tak sa to to vráti ja som si našla chválabohu takže rok ma nezapieklo ..... Držím palce

kikina84
31. júl 2019

@zuzkanik ahoj..ako si dopadla?

adkoalauri
31. júl 2019

Ja som bola na jednodnovej a nikdy viac!Za mna obrovska bolest!

kikina84
31. júl 2019

@adkoalauri ale pocula som ze to odstranuju aj v nemocnici pod anestezou..nie ambulantne..nevies?

kikina84
31. júl 2019

@adina0501 ako sa da dosiahnut aby ma operovali v celkovej narkoze? Je to po zakroku velmi bolestive? Lebo spominaju ambulantny zakrok a ze vraj to boli 😔

adkoalauri
31. júl 2019

@kikina84 to neviem...aj tu bolelo hlavne to "napichanie",ale to moc...pritom mam za sebou aj 2 sekcie+laparo,a tie boli uplne v poho

tina7729
8. nov 2019

@adkoalauri Ahoj, môžem sa opýtať kde si bola?a akou metódou ti to robili? Lebo aj mňa to čaká

adkoalauri
8. nov 2019

@tina7729 bola som v Ba na jednodnovej.Injekcia,vyrezanie,sitie.No ja uz v zivote nikdy...

andel123
26. aug 2020

Ahojte,mal som problémy s hemeroidmy cca10rokov, ked sa to zhoršovalo posledne 3roky, dával som detralex na upokojenie, ale posledných 5mesiacom bolí bolesti také, že nepomohol ani detralex, čapiky, ani žiadna masť s ktorych som skusal vsetky znáčky, v noci som od svrbenia a bolesti nespaval,pred doma tyzdnami som sa objednal v Chirkoz Ba, o týzden mi spravil dr. Dimov prehliadku, a o další týzden má zobral na operaciu laserom, ktorá trvala 30 minut-nič nebolilo, mal som 1 vnútorný a 2 vonkajšie hemeroidy, hodinu po operacii som si este pre istotu polezal, zmerali mi tlak a isiel domov po svojich, dva dni po operacii som mal bolesti 2dni, ktore sa dali vydrzat, 3az7den to ustupovalo úplne , potom to preslo, do práce cca po jednom tyzdni, kto robi manuálne cca2 tyzdne,až sa stehy dobré zahoja, záleží od stupňa hemeroidov, já som mal medzi 2az3stupen

veronikaaa46
Odpoveď bola odstránená
Zobraz