Opúchajú mi nohy

linduska_
5. jún 2013

Baby robím barmanku a momentálne som po mature začala robiť v jednom bare kde teraz robím 14stky dva dni po sebe, potom mám dva dni free... Všetko by bolo ok, keby mi po takomto čase nezačala vždy opúchať jedna noha tak že po tom nemôže ani chodiť...robila som už predtým čašníčku...no nerobila som tak dlho a tiež mi tie nohy opúchali, no nakoniec som si zvykla a už to prestalo, robila som najviac 12stky...teraz toto a znova tie opuchy začali... Ja už neviem, neviem či mám nejakú chorobu alebo čo... ☹ Hrozne chcem robiť, aby som mala peniaze a čo najskôr sa osamostatnila a nevyužívala rodičov, ale očividne mi to zdravie nedovoluje...
A ďalšia vec je tá, že mi naši vyčítajú, že načo so študovala školu kde som sa učila účtovnítvo, resp. obchodnú akadémiu, keď robím čašníčku - otrokyňu, neviem čo mám robiť...chcela by som poradiť aj v tomto, či sa mám vykašlať po troch dňoch na to /čo je pre mňa dosť sprosté/ a skúsiť si hľadať zatiaľ niečo iné, alebo čo...fakt ma to mrzí, dnes som kvôli tomu plakala ☹ Ach... A ďalšia vec je tá, ak niektorej opúchali nohy, poraďte čo také na to zaberá, lebo celý deň som dnes prespala, nič nerobila a vôbec neodpuchlo ☹ Ďakujem ženičky..

harper
5. jún 2013

Mozno by pomohla navsteva lekara, za normalnych okolnosti by ti nemala noha opuchat.

aayka
5. jún 2013

Nebolí ťa tá noha? Fajčíš, alebo berieš antiku? Ja som mala embóliu pľúc a prejavuje sa to takto-najskôr, potom bolesti pri dýchaní, až som nemohla dýchať. Len tá zrazenina môže prejsť do mozgu alebo do srdiečka nieje to sranda radšej choď k dr. opíš jej problém. Možno máš len nohu preťaženú z práce. keď pôjdeš spať vylož nohy vyššie než máš hlavu

domak2
5. jún 2013

@linduska_ zacala si robit len teraz, telo nie je zvyknute len tak z nicoho nic stat 14 hodin na nohach ale zvykne si . Aku mas obuv ? Na tom velmi zalezi. Pijes dostatocne pocas prace? Ked oddychujes , daj si na nohy studene obklady a vyloz si ich. Kludne mozes skocit aj k doktorovi, ci v tom nie je nieco ine.

linduska_
autor
5. jún 2013

@harper Práve preto ma to serie, že chcem robiť a nemôžem, lebo keď si niečo nájdem zas mi to zdravie nepovoľuje... ☹

@aayka @domak2 Nie nefajčím, ani neberiem antiku a bolesť, hm takto keď ležím, či sedím necítim nič, akurát cítim že ju mám horúcu a keď kuknem je aj taká začervenaná, keď som s tým bola na pohotovosti keď sa mi to stalo prvý krát, mysleli si že so si vyvrtla členok a že ich klamem, že to tak nie je...hlupáci ale aj tak nič nevyriešili a na nič mi neprišli, na nete som už čítala o toľkých chorobách, cez reumu po neviem čo, hrozne ma to serie, do riti, človek chce a nemôže, iní sú zdraví a sedia doma na ritiskách a nechce sa im robiť! Chystám sa veru zajtra keď mám ešte voľno skočiť k doktorovi, či mi niečo pomôže, no uvidíme... a s tým vyložením nôh vyššie ako mám hlavu, neviem, to mi moc nepomáha... 😖

aayka
5. jún 2013

vyskúšaj na noc vyložiť nohy vyššie hlavy ak do rána neodpuchne, choď k dr. Ak máš dobrú dr. pošle ťa na cievy. Ani nemáte v rodine dedičnú embóliu? Ja ju mám z časti edičnú ale pomohla mi antika+ cigarety