Pomohol vám Canespor na mykózu na nechtoch?

charlottte
4. sep 2012

Ďakujem za odpovede, zvažujem či ho kúpiť lebo sa mi mykoza spravila asi na 3 nechtoch, iba na polovici nechtu...

liz_lemon
4. sep 2012

utekaj ku koznemu, ten jediny ti da nieco, co naozaj zaberie, tieto volnopredajne vobec nefunguju, resp. len v uplne zaciatocnych stadiach
ja som to mala 2x a musela som nakoniec brat tabletky 3 mesiace + nejaky spray na predpis, tusim Micetal

janap76
5. sep 2012

hmmm vidíš, môjmu manželovi to pomohlo 🙂 ale kombinovala som mu to so 100% TEE TREE OIL od australian bodycar

pidikoval
5. sep 2012

pomože to ale iba dočastne ,vyskušaj fungusLess www.bigbosstrade.eu ale neviem či možem tak verejne stranku je drahy ale pomaha je na prirodnej baze a mykoza sa ty už nevrati

pe
10. sep 2012

ja mam s Canesporom vybornu skusenost, strucne povedane - rychly a velmi ucinny, dava sa iba na noc, celu noc posobi, vobec ta to teda neobmedzuje, nijako to neboli a ta liecba je uplne nenarocna, staci dodrzat navod na pribalovom letaciku a naozaj sa za niekolko tyzdnov mykozy da uplne zbavit, prelieci aj lozko do hlbky, nielen nechty a to je super, ja ho teda odporucam, stoji to aspon za vyskusanie

victoriad
4. apr 2013

@pe prosim ta a ktory konkretne si pouzivala?

lencika
30. mar 2014

ahoj ja mam problemy z nechtami hlavne v lete a to nehovorim ked zasneme chodit na kupaliska pohroma, strasne zle mi robia take letne slapky hned mykoza, ja velmi dlho pouzivam Canespor sada na nechty, ale pozor to je len na jeden dva nechty a fakt treba dodrzat raz denne

milota164
30. mar 2014

Ahojte, vyskusala som Canespor sadu na nechty a je naozaj dobra, ale treba davat velky pozor, aby sa mast nedostala do kontaktu s kozou, nanasa sa iba na necht..Liecba touto sadou trva cca 1-2 tyzdne , potom treba pokracovat Canesporom krem(ma ine zlozenie ako Canesten mast, ktora je sucastou sady).

alesa666
13. jún 2014

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť..na palci na nohe som si už dávnejšie všimla že asi polovica nechtu je taká vrúbkovaná a hore na okraji je necht zažltnutý a usúdila som teda že je to mykóza..kúpila som si canespor sadu na nechty, ale nie je mi jasné ako to presne funguje..píše sa tam že liečba sa musí opakovať až kým sa celý postihnutý necht neodstráni tou škrabkou a nechtové lôžko nie je hladké..dobre tomu nerozumiem, čo znamená že kým sa celý necht neodstráni? odstráni sa iba tá časť postihnutá mykozou alebo ako to je, prosím niekto kto má s tým skúsenosti poradte :(

ellasofia
29. sep 2015

dobrý deň,

najlepšie je ísť ku kožnému lekárovi, ktorý vezme stery. Pomôže určite aj návšteva pedikúry, pedikérka chorú časť nechtu zbrúsi ( účinnejšie pôsobí potom aj liečba ) a tiež môže ešte odporučiť nejaký sprej alebo krém vhodný na mykózy.

www.pedikurasupova.sk

emiliadurkacova
28. dec 2017

Dobrý deň,
v žiadnom prípade neodporúčam canespor sadu na nechty na mykózu. Dcéra je zdravotná sestra a veľmi precízne mi masť nanášala na necht. Dodržiavala všetky pokyny podľa priloženého letáku. Po týždni sme to prerušili, lebo celý prst som mala ako po spálenine. Bolo to veľmi bolestivé. Nakoniec som si každý večer urobila odvar zo šalvie a mykóza je na ústupe.

zuzkamargit
29. dec 2017

kupele s tea tree olejom, osvedcene

melody5
29. dec 2017

Mojim rodicom pomohol, ale pouzivali dlhsiu dobu...

zuzkamargit
30. dec 2017

zalezi od stadia ochorenia. Prirodnu liecbu treba pri vsetkych ochoreniach zacat co najskor a vytrvat v nej.

unitedlove
20. jún 2022

Ahojte ja som skusala tiez ten krem canespor na nechet zdemolovany, najprv bol operacne odstraneny kus nechta a tym sa poskodil korienok nechtu a chytila sa nan este aj akoby my koza. Nechet je zahrubnuty a vyzraty z vrchu akoby tou my kozou. Naniesla som na jednu noc krem na nexhet a dala na to pasku aby sa krem nikde inde nedostal ibaze sa mi krem dostal aj na kozu aj do lozka co uz bolo rezane a teraz to pobolieva az pali.. a mam ten prst zcervenany... ako popaleny... uz som si viac krem nedala len sa bojim co teraz s tym ☹ dufam sa to zahoji skoro ☹