Poradíte bylinný prípravok na psychickú pohodu?

daniela022
6. apr 2015

Niečo fakt účinné, aby som bola fit po psychickej stránke, kľudná, aby,som si nepripúšťala a nezaoberala sa zbytočnými, nepodstatnými vecami v hlave. A tým pádom potrebujem lepšie spávať. Neviem úplne vypnúť, stále mám robotu a kopec vecí okolo nej v hlave. Tiež jeden problém niekoľkoročný, ktorého sa potrebujem zbaviť, ale v "v hlave". Dúfam, že nejaký hlavne bylinný prípravok na psychickú pohodu nájdem. 🙂

katy2
6. apr 2015

magne B6 a na noc medovkovy caj 😉

natalym
6. apr 2015

Vymeniť hlavu. Vitaj v klube.

jaya47
6. apr 2015

Medovkový čaj pred spaním a pred spaním si púšťať a aktívne počúvať autogénny tréning. Ja používam tento: http://www.ulozto.sk/xSNNHY1/autogenny-trening-mp3
Autogénny tréning je to, čo ťa ako prvé naučia na ľubovoľnej psychoterapii.

mircalla
6. apr 2015

Osobne si myslim, ze meditacie a autogenny trening funguju len na niekoko...Ak je niekto clovek, ktory je zamerany na vysledky (co tipujem asi si) a nebodaj je k tomu este perfekcionista, tak je to tazke..tiez sa pridavam k tomu vitaj v klube

kengurica
6. apr 2015

Nech ma teraz niekto neukamenuje, ale prve, co ma napadlo, bolo "dievca daj si travu" :D :D :D ....nie nie, neberte to vazne...
Neskusala si psychologa, ci skor nejaku psychoterapiu? Alebo skus jogu, to by mohlo pomoct vypnut.
Z tych bylinnych by ozaj iba to konope..... 🙂 Ak je to len v hlave (co zrejme je), tak neviem ake pripravky by pomohli. Ono je to tazke, prestat rozmyslat nad niecim, co cloveka trapi, a z toho vyplyva vsetko ostatne (neklud, nespavost). Navsteva psychologa, ci dobreho psychiatra nie je hanba....Nie kazdy vie, co sa skryvav dusi druheho.....

dianaana
6. apr 2015

Cvicit, cvicit, cvicit.. plus citat knihy, pri tom uplne vypnes a nemyslis na nic.

janickacrazy
6. apr 2015

Mne na takéto problémy pomohlo absolvovať tieto kurzy: www.modernabrain.sk/techniky/kineziologia/ Je to super, totálne si vyčistíš hlavu.

martina833
6. apr 2015

b komplex je pre mna zazrak, najlepsi od jamieson, staci davat 2 x do tyzna,
potom super vec je cvicenie, beh, prechadzka, relaxacna hudba

janinah
6. apr 2015

skús Benosen tbl. a ešte skús zájsť do kostola,čím starší,tým lepší,a to mimo omše,keď tam budeš sama alebo minimum ľudí..len si sadni a seď a rozmýšľaj a nasavaj atmosferu,nevadí,ak nie si veriaca...

jano8
6. apr 2015

Neber ziadne pripravky, ani ine oblbovaky. Ak mas problem, tak ho ries. Hoci je len v tvojej hlave, ak ta trapi dlhodobo, netreba ho ignorovat. Urob si volno a v klude sa nad tym zamysli. Ak neprides na riesenie sama, porad sa s niekym blizkym (mama, partner, priatelka, ...), alebo vyhladaj psychologa.

gubiko
6. apr 2015

mne veľmi pomáha psychoterapia. mám ju povinnú v rámci psychoterapeutického výcviku, ktorý si robím a pomáha mi zvládať aj náročné situácie, ktoré sa sem tam objavujú. a začiatkom mojej psychickej pohody je vždy, že si riešim veci v sebe. autogénny tréning na mňa nefunguje. pri kurzoch a meditáciách si daj pozor na ponuky siekt a kadejaký neodborný prístup. môže uškodiť.

bonaqa2013
7. apr 2015

PERSEN

monkabr
7. apr 2015

Najlepsie a celosvetovo uznavane byliny proti stresu su Rozchodnica ruzova a Ashwagandha, popozeraj si o nich nieco na nete. Osobne pijem napoj ktory ich obe obsahuje a naozaj super

ssussie
7. apr 2015

Fernet, Demanovka, alebo hoc aka bylinka utopena v alkohole a pit, pit, pit 😀 Dnes nie je vsychickej pohode nikto, mozes skusit magnezium, persen, sedatif pc, alebo si daj predpisat u obvodaka nejaky xanax atd 🙂

miskatomy
8. apr 2015

No moj drahý ide skusat toto, viaceri nam to odporucili tak som to objednala a som zvedava ci mu to pomoze

darja20
8. apr 2015

Bachove kvapky - bach rescue remedy

katarina1984
8. apr 2015

Vraj je dobry medovkovy caj

laskamoja123
8. apr 2015

qarana a tanquei

redlola
10. apr 2015

Mna inak tiez hned napadla marihuana, len ona ma potom taky trosku problem, ze casom ti zacne byt az prilis vsetko jedno a to uz nebude dobre na pohodu 🙂 radsej zacat brat zivot trochu zlahka a brat veci tak ako idu, neriesit nejako dopodrobna co by sa stalo keby, nerojcit, proste ist a uzivat si, ze si tu a mas to, co mas🙂

nutrimas
11. apr 2015

Okrem vyssie uvedeneho odporucame vyskusat aromaterapiu - napr.levandula ma upokojujuce ucinky.
Navodit psychicku pohodu pomaha aj pravidelne pitie ajurvedskej bezkofeinovej liecivej kavy Asvaganda, ktorej hlavnou zlozkou je cakanka a bylinka Asvadanda:
https://www.modrykonik.sk/shops/ine/r0k8/asvaga...
Psychicke bloky pomaha odstranit aj odborna masaz, kde sa pracuje nielen s telom ale aj energetickymi drahami. Kvalitna a pravidelna masaz Vam pomoze odburat stres, harmonizovat Vase vnutro.
@daniela022

spirit16
17. jún 2015

Na znizenie ucinkov stresu su vyborne aj kapsule s korenom rozchodnice od Justu