Poradíte gynekológa v Hlohovci?

oblecenieavecicky
18. nov 2013

Baby, premýšľam nad zmenou ženského lekára, tak by som Vás chcela poprosiť o Vaše rady a postrehy. Ktorého by ste odporučili a prečo a naopak, ktorého nie a z akého dôvodu. Prípadne tiež, či sa u nich zapisuje alebo sa berú čísla a teda treba tam ísť veľmi skoro ráno, alebo sa objednáva za poplatok, či bez,, najlepšie v poobedných hodinách. Ďakujem veľmi pekne 🙂

ivanael
18. nov 2013

Ahoj. Ja chodím Dr. Belanskému a som s ním spokojná. Je jemný, vždy mi vysvetlí čo ide robiť, ako odborník sa mi tiež osvedčil a ešte sa kolkokrát aj zasmejem na jeho vtipoch 🙂 Aj sestričku má velmi zlatú. Robí od 8 rána, každú stredu má poradňu, sestrička okolo 7 vyloží papier, na ktorý sa zapisuje poradie.
Ordináciu má na Podzámskej 16. Držím palce pri správnom výbere 🙂

tintiniacik
18. nov 2013

Aj ja chodím k Dr. Belanskému a som s ním spokojná. Síce nevyhodou je ze aby si sa dostala na rad treba prist skor a zapísat sa ale myslím ze už sa dá aj objednat

wewe22
18. nov 2013

ja tiez chodim belanskemu je super dokonca ked som sa odstahovala som isla do TT ale vratila som s spat
pekne vsetko vysvetli malo ktory dr ma take sukromie ako on
urcite neodporucam brestanskeho ked som tam bola choval sa ako keby som bola kus masa absolutne nic nepovie len ti sestricka strci do ruky recept a dovi aj kamosky od neho odisli k belanskemu
ako je to teraz s objednavanim neviem presne ale na preventivku objednava

niqa13
18. nov 2013

Odporucam Belanskeho, sice uz nebyvam na zapade ale keby sa vratim hned by som spat k nemu sla..velmi milý, ustretovy,vysvetli co treba aj cele tehu som k nemu chodila a maximalna spokojnost.cize vrele odporucam

adigo81
18. nov 2013

Ja tiez chodim k Belanskemu uz roky,som spokojna aj s nim,aj sestricka je mila,ochotna 🙂

bbarboraa
18. nov 2013

ja som chodila Cervenkovi a super setricka perfis on perfis..nikdy som nic neplatila, robia aj do 18...

darkchoco
18. nov 2013

Červenka, robí v ordinácii u Kubranského...treba sa sestričky spýtať v ktorý deň, lebo sa striedajú 3...niektoré dni robia do obeda, niektoré az poobede, objednáva sa. robia do 16, nie do 18, jedine co platim su ultrazvuky 3,30

kakika007
18. nov 2013

tiež odporúčam ordináciu dr. Kubranského (vedľa Orangeu v podchode), chodím tam k dr. Lajdovi alebo Červenkovi, podľa toho či môžem ísť doobeda alebo až popoludní. Vždy ťa sestrička objedná na hodinu, čas je orientačný, preto sa neplatí. nemenila by som za nič na svete.. a o dr. Belanskom...hmmm, mám svoju mienku, ale každému každý nevyhovuje... 😉

beah
19. nov 2013

Ahoj, ja by som tiež odporučila ordináciu Dr. Kubranského, hoci sa striedajú až 4 lekári, všetci sú veľmi milý. Naposledy som tam natrafila na Dr. Dojčana/robil v nemocnici v Piešťanoch/ - perfektný prístup. Čas, kedy sa objednáš je orientačný, ale nestalo sa mi, že by som čakala na vyšetrenie pol dňa, ako moja mamina u Dr. Belanského. Mimochodom tiež od neho odišla k Dr. Kubranskému. A nedá mi nespomenúť sestričku- fantastická osoba, milá, poradí, ochotná. Ja som bola aj u Brešťanského, aj u Belanského, ale som rada, že som nakoniec zmenila týchto gynekológov za Dr. Kubranského. Treba si zavolať, sestrička Ťa objedná. Robia doobeda aj poobede, myslím, že do nejakej 17.00- 17.30.

tamarar
19. nov 2013

ja som od Belanskeho presla Kubranskemu. Belansky ma miestami nevhodne poznamky....mne to vtipne nepripadalo. U Kubranskeho sa mi paci mila sestricka, dalej to, ze sa tam necaka pol dna, mozem si dat termin bud na rano, alebo aj poobede. Som velmi spokojna.

mancini0707
19. nov 2013

Odporúčam Belánskeho, chodím k nemu a je veľmi príjemný... Hoci sa musím skoro ráno zápisať, ale po 11 hodine sa dá aj objednať. Prešla som si už viacerích , ale tento mi vyhovuje 🙂.