Požívate niektorá venušine guličky?

rita185
9. júl 2010

Ahoj baby. Požívate niektorá venušine guličky? Aké máte s nimi skúsenosti? Čítala som, že sú dobré po pôrode pre čerstvé mamičky na precvičovanie a prekrvenie pošvy, ako prevencia proti inkontinencii a vraj pripravujú pochvu na milovanie po pôrode 😀 Ďakujem za vaše názory.

rita185
autor
9. júl 2010

Jééj malo tam byť samozrejme, že používate a nie požívate 😀 🙂 😀

traktor
9. júl 2010

😀 😀 😀 😀

tynushqa
9. júl 2010

tak ja ich mam doma, dostala som ich od kamarata na moje narodeniny este za slobodna 😀 a ani neviem kde ich teraz mam...raz som to vyskusala a ci by to bolo nejake uzasne no neviem 😝 a po porode radsej treba cvicit cviky na posilnovanie panvoveho dna 😉

murinka
9. júl 2010

zase sa niekto bavi... 🙄

diddi
9. júl 2010

no neviem,ci by som si zrovna po porode nieco pchala do posvy...bola by som rada,ze mi nedavno odtial vyslo dieta a zas tam volaco pchat....a myslim,ze orgazmus je to posledne,co by zena chcela zazit po porode!

aero
10. júl 2010

😀 precvič si uvidíš jak to fajne...... 😀 😀 😀 po pôrode hm..... 😀

marianka79
12. júl 2010

milovanie po porode bolo to posledné čo ma trápilo 😖 som bola spokojná ked ma konečne prestala boliet jazva po polroku a aj to boli dalšie dva roky sem tam bolestivé odozvy 🙄

crazypit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
17. jan 2013

tak ja som ich začala použivat potom čo som ich dostala na vianoce a som maximalne spokojna oživilo mi to chut na sex no hlavne citim že dolu sa mi to stahuje aj bez toho že by som sa dako extra snažila guločky rezonuju a tym padom cele panvove dno pracuje,su pohodlne no hlavne po tyždni nosenia ked som si kychla som si nevrkla.ja som ich chcelahlavne koli tomu nakolko som 8r. dvihala zažke veci a tehotenstvo ....som nedajbože bola chora musela som nosit vložku.

maataa
1. sep 2013

Baby, nedá mi nevyjadriť sa 🙂 ešte som nerodila a ani nie som tehotná, ale venušine guličky odporúčam aj pred pôrodom, ja sama už jedny mám a som spokojná. Dostala som sa k nim ked som začala robiť predavačku v jednom sexshope. Ako je tu spomenuté, za ich pomoci sa predchádza inkontinencii, tým že je posilnené panvové dno, sú aj lepšie uložené vnútorné orgány, ich používanie uľahčuje pôrod a taktiež sa skracuje doba sexuálneho pôstu po pôrode. Tak smelo do toho 😀 Ale treba dať pozor na materiál z akého sú a hlavne nekupovať tie, čo sú spojené obyčajnou bavlnenou šnúrkou... tá mne osobne príde veľmi nehygienická.

lubikan
1. sep 2013

@maataa 😀 😀 😀

ja som ich tiez mala,ale skor sme ich skusali s muzom po veceroch,ale na take "zdravotne pouzivanie" by som ich nemohla mat,bo manzel nebol vzdy k dispozicii a mala som pocit,ze ich pocut hrkat. 😅 😅

abbie
1. sep 2013

po porode zistis, ci sa ti tam chce nieco pchat 😀 😀 si ledva sadnes

maataa
8. sep 2013

@lubikan 😀 😀 s tým manželom je to horšie, ale čo sa týka hrkania, tak ak chceš, do správy ti pošlem link na nejaké čo nehrkajú napr. aj na tie čo mám ja 😉 😅

v.luccy
21. okt 2013

@maataa
ahoj tiež rozmýšľam nad venušinimi gulickami, ale neviem aké si mám kupit, aky material? na latex mam alergiu a tak s abojim, aby som is nekupila nieco co mi nebude vyhovovat popr. este viac skodit,. dakujem 🙂

horana
21. okt 2013

Kupila som ich cca pred rokom v drogerii DM, tieto: http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/245/245e...
Su zo zdravotnickeho materialu, taky v ktorom sa nemozu usadit necistoty, nehrkaju, len jemne dovnutra vibruju samotnym pohybom tela. Je to na spevnovanie svalov panvoveho dna. Samozrejme to nie je jediny mozny sposob spevnovania, ale rozhodne po istom veku je dobre spevnovat a nie to tam mat len ako vechet uvolnene, poroztahovane.
Ja si ich chvalim, nie sice ze nejak vkuse, ale obcas ich pouzivam, vraciam sa k nim. Je to zaroven aj velmi prijemne 😵

bobrik32
20. dec 2013

Ahojte mohla by mi niektora z vas poradit, ako by malo vyzerat, ked su gulicky zavedene spravne? je normalne ak a vykrucaju a ohybaju, ci maju byt rovno?

tinka323
4. aug 2014

Dievcata, ja ich mam doma, pri 3 detoch som chcela vyskusat, hlavne kvoli padnutemu panvovemu dnu, ale mne vypadavaju.
Mam este 2 balenia nerozbalene, objednala som 3ks omylom a na dobierku mi prisli vsetky v jednom baliku.
poslem aj foto. Ruzove aj zelene. Cena jednych bola cez zlavomat 7,99 + posta. za 7 eur s obycajnym poslem.

nibiru
4. aug 2014

@tinka323
@bobrik32 zasuvaš ich ako tampon čo najhlbšie oni sa vo vnutri ohnú a sú vedla seba ak ich máš správne nevypadnú je to ako s tamponom ja ich zavádzam v čupe.

kiki68
4. aug 2014

pouzivala som a v pohode, zazraky to nerobi,ale dobra pomocka k inym cvikom panvoveho dna.

hodula
4. aug 2014

@tinka323 akej znacky su?pripadne posli link,,,obkukam si 😀

tinka323
5. aug 2014

@hodula ahoj, tieto, ruzove uz berie jedna kocka, volne su zelene.

hodula
8. aug 2014

@tinka323 😀

mravcova
21. aug 2014

@nibiru ahoj.čitam,čitam.som z toho teraz nejaka blba...venušine guličky sa použivaju aj počas pohlavneho styku??dakujem za odpoved.

vanilia85
27. dec 2014

A ako to je ked idete na wc na malu?? Vyberate ich ci si ich nechavate? Nevypadnu vam?

anatalia77
27. dec 2014

@vanilia85 neviem,nepouzivam,ale mne logicky vychadza,ze netreba vyberat.

verca19
10. mar 2015

@mravcova vacsina guliciek sa nepouziva pocas pohl. styku, nakolko maju snurku, ktora by dost zavadzala. existuju vsak aj specialne gulicky urcene na pouzivanie pocas pohl. styku. Tie snurku nemaju a su tak vhodne. Je to velmi dobre pre chlapa aj ženu, nakolko fakt zaplnia vaginu. 😵

caelley
16. mar 2015

nenechajte sa odstrasit horormi o poporodnych stavoch, ja som rodila bez nastrihu, bez sitia a sex som mala hned po sestonedeli bez bolesti a bez problemov , takze aj venusine gulicky v pohode, nie je pravidlom ze po porode si mesiac nesadnes a na sex zacnes mysliet po roku. ale nekupuj plastove, jedine silikonove a pozor na velkosti, nekup si hned na zaciatku mega velke , ale radsej priemer 2,9-3,5 cm (niektore maju az 4,5cm to su pre skusenejsie, co ich uz vedia udrzat)

babika4590
31. máj 2015

@tinka323 ak su este volne tie zelene tak mam zaujem

tinka323
1. jún 2015

Este v ten den sa predali

mircalla
1. jún 2015

@rita185 Dostala som ich k narodkam....no akoze viem, si predstavit aj lepsi darcek....su niekde v sufilku...ked vidim tu snurku, no neviem....