Poznáte dobrého gynekológa v Nitre?

29. júl 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kathrin6
2
Registrovala sa 7. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 212 príspevkov. Má 28 priateľov. Svätoplukovo, okres Nitra.
 Ahojte. Na jeseň sa znovu sťahujeme do Nitry a potrebovala by som poradiť nejakého dobrého, spoľahlivého gynekológa, ktorý je ochotný odpovedať na otázky a ktorý by nám s manželom pomohol ku bábätku, lebo sa nám akosi nedarí.
V Nitre som chodievala k MUDr. Čechovy, ktorý bohužial zomrel.
Ďakujem za odpovede
25. jún 2010 o 21:10  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
pikha
4
Registrovala sa 28. apríla 2005 na modrykonik.sk. Pridala 1668 príspevkov a 3 inzeráty. Má 7 priateľov. Nitra.
 ahoj kathrin.. ja chodim k doktorovi Obertovi a mozem ho len a len vrele doporucit. Som dost komplikovany gynekologicky pripad a on mi v mnohom pomohol, a okrem profesnej stranky je velky pohodak emoticon ma milu sestricku a celkove mozem len a len odporucat. neviem ale, ci este berie pacientky emoticon
26. jún 2010 o 18:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucinka15
10
Registrovala sa 4. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 13 priateľov. Nitra.
 ahoj, ja chodím k Hlavačkovi, ktorý je namiesto Čecha a neviem si ho vynachváliť.. nám pomohol k bábätku.. je veľmi milý, ochotný a všetko pekne vysvetlí... predtým som chodila ku Kozárovi, ale od toho som sa potom radšej odhlásila, keďže som s ním mala negatívne skúsenosti..
25. jún 2010 o 21:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bodka13
58
Registrovala sa 3. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 13167 príspevkov. Má 34 priateľov. Nitra, okres Nitra.
 chodím k Mudr.Turbovi -som spokojná emoticon všetko vysvetlí, má vlastné sono...len keby to čakanie nebolo také dlhé-treba si ísť skoro ráno pre časenku,ale za 10€ sa dá aj objednať emoticon
...z minulosti odporúčam aj Mudr.Krjaka -chodila som k nemu,ale vtedy mal onkoambulanciu v nemocnici(pred 12 rokmi) a nemohol vypísať tehotenskú knižku tak mi vybavil dr.Turbu...teraz k dr.Krjakovi chodí moja mamina a švagrinka(dochádza z BA) a sú spokojné emoticon ...veľkou výhodou u neho sú aj ordinačné hodiny ako píše Janec79 a má novú sestričku emoticon
22. sep 2010 o 14:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
35
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 8751 príspevkov a 99 inzerátov. Má 23 priateľov.
 ja chodim k Dr. Truskovi, mne sa jeho pristup velmi paci, narozdiel od Dr., ktory v MC robi sono emoticon emoticon emoticon emoticon
16. mar 2011 o 18:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandrag1
65
Registrovala sa 3. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 277 príspevkov a 1 inzerát. Má 39 priateľov.
 Ja chodim ku Hlavačkovi a moja spokojnost je viac nez nad mieruemoticonPočas tehotenstva-poradne-vysetrenia od A poZ plus kazdu poradnu sono babatka.Nesprava sa cisto len ako lekar ale aj ako clovek a to v dnesnej dobe odcenujem.Sestricku ma strasne zlatu zienku,odbornicku,pred vstupom k lekarovi stihnete o hocicom pokecatemoticon
9. mar 2011 o 11:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meggieerika
16
Registrovala sa 17. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 215 príspevkov a 5 inzerátov. Má 14 priateľov. Nitra.
 ahoj......... ja mam Dr. Oberta........ je SKVELYYYYYYY............ma ordinaciu na Mostnej, milu sestricku, ludsky pristup, on je uuuuuplne ze super, pohodak, dobry odbornik......vsetko ma...... plati sa unho rocny pausalny poplatok 30 eur......ja by som ho nemenila za nic........... a bol fantasticky, ma aj odrodil., zapisal si ma do svojho kalendara, kedy rodim a prisiel, odrodil, potom ked bol j na oddeleni a videl ma tam, stavil sa za mnou.......teda mal zaujem co a ako..........rodila som cisarskym.....
15. nov 2011 o 20:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexis13
31
Registrovala sa 9. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1958 príspevkov, 8 albumov a 194 inzerátov. Má 46 priateľov. Zlaté Moravce.
 Ahoj....ja chodim do medicinskeho centra doktor Truska mozem len odporucit, velmi mily starsi pan, odpovedal na vsetulinko co som sa ho kedy opýtala, velmi jemny....a velke plus ktore mu davam je ze ma vyliecil co som chodila predtym gynekologovi ma len dopoval liekami, tento pekne vsetky vysetrenia, stery, sono, sono aj prsnikov, a nakoniec sme po vyse roka som zostala tehotna a vdacim tomu jemu....dalsia vyhoda ze mas v medicinskom centre vsetkych dolezitých doktorov gynekolog, sono prsnika, mamografia, diabetik ked si tehotna......velka spokojnost....ked nie dok.Truska robi tam este jeden tiez velmi dobry doktor emoticon
17. nov 2010 o 11:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reisi
2
Registrovala sa 24. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6177 príspevkov. Má 13 priateľov.
 odporucam tiez dr. Oberta. Je vynikajuci a jeho sestricka uzasna.
29. nov 2010 o 19:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
callex
19
Registrovala sa 29. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 5544 príspevkov a 2 albumy. Má 19 priateľov. Senica.
 pred 4 rokmi som si podla fora nasla takto Krjaka..a dnes si hladam noveho gynekologa.takze u mna Krjak nie..to pozitivne co som o nom vtedy citala uz davno nie je pravda.
4. mar 2012 o 17:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukruska1920
29
Registrovala sa 13. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 20362 príspevkov a 60 inzerátov. Má 54 priateľov. Nitra.
 Katrin...ja tiez chodim k Dr. Obertovi...myslim ze lepsi doktor ani neni emoticon
26. jún 2010 o 18:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danula.ch
17
Registrovala sa 29. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 9596 príspevkov. Má 38 priateľov. Nitra.
 Kathrin ja chodim k Obertovi a je skvely clovek aj odbornik, ma odrinaciu pri Mostnej, skvelu sestricku, pristup k pacientkam, k tomu robi este aj v nemocnici aj operuje.
Kozar je mozno dobry odbornik aby pomohol k babetku, ale inak mam s nim zle skusenosti, je naduty a arogantny, ako keby sme mali mat vsetci vystudovanu medicinu emoticon
27. jún 2010 o 18:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janec79
Registrovala sa 20. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 312 príspevkov a 1 album.
 ja sa pripajam tiez - moj gynekolog je MUDr. Krjak na Farskej ul. v centre mesta. Osobne mam len pozitivne skusenosti, dokonca zacal robit aj 3d,4d sono, takze mozem len doporucit. Problem byval v cakani, ale skor mi to pripadalo tak, ze si to sestricka nevedela zmanazovat. Vyhodou je aj to, ze ordinuje myslim do 18.00 a dokonca aj v sobotu- i ked tusim za nejaky poplatok.
20. sep 2010 o 15:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabiema
1
Registrovala sa 14. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Nitra.
 ahojte, ja chodim k doktorovi Gilanovi a Lajtmanovi...su dobrí a hlavne p.Lajtman ma mal aj pri porode v nemocnici..to bolo super
29. nov 2010 o 18:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
11
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 528 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @zuzi21 Ja k nej chodím už zopár rokov. (Bola som so svojim gyn. nespokojná a ju mi odporučila jedna známa - lekárka.) Ja si ju neviem vynachváliť. Vďaka jej prístupu, liečbe ako aj podpore a motivácii sa nám po 3 rokoch snažilkovania o pár dní narodí vytúžené druhé bábo emoticon Poplatky som platila len za objednanie na termín. Jediné mínus je, že nemá vlastné sono - posiela do nemocnice alebo do Medicínskeho centra Pro Care na Chrenovej. Ja chodím do MC na Chrenovej - som vybavená na počkanie emoticon V nemocnici som bola len 1x , neskutočné čakanie vyše hodiny emoticon
14. nov 2011 o 21:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana723
21
Registrovala sa 20. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 76 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Piešťany.
  • Sandra1 rok a 1 mesiac
 Ahoj. Ja chodím ku Gilanovi, ktorý je fakt dobrý. Hlavne sa zakaždým spýta, či mám nejaký problém. Sem-tam u neho zaskakuje Lajtman (ten je však odborník na rizikú gynekológiu) a normálne pracuje v nemocnici. V januári som zistila, že som tehotná a ked som sa Gilana pýtala na všetky možné vyšetrenia, tak nemal problém ma na ne poslať (nakoľko nie som úplne zdravá). Sestričky sú fajn, aj ked v januári jednu - mne nesympatickú a večene sa mračiacu - nahradila taká staršia pani a druhá sestrička ju musela zaúčať, tak mala z nej trošku nervy emoticon Ešte v ten deň mali aj dosť vážnych prípadov, tak nevedela, kde jej hlava stojí. Keďže súrne a bolestivé prípady uprednostňujú aj napriek tomu, že som si zaplatila 7 € za objednanie, nevadilo mi to, a celkom som sa bavila emoticon emoticon emoticon
Keď som sa prisťahovala do Nitry, tak som hlavne hľadala doktora, ktorý bude mať všetko vo svojej ambulancii, aby som nemusela behať po celej Nitre. Som s ním plne spokojná a určite ho odporúčam...
15. mar 2013 o 00:04  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catrin1
3
Registrovala sa 18. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1841 príspevkov a 5 albumov. Má 5 priateľov. Okres Nitra.
 kathrin ahoj... emoticon ja chodim krjakovi ale neodporucam ti ho..ma vela pacientok a vela zien na neho zacina nadavat,ale ja osobne s nim zlu skusenost nemam..Velmi dobry je zevraj Hlavačka co je namiesto cecha a Oberta vela zien chvali... emoticon
25. jún 2010 o 21:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rebecca2006
7
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1330 príspevkov a 2 inzeráty. Má 4 priateľov. Senec.
 ahojte, ja síce už v NR nebývam, ale chodila som k Dr. Ravingerovi, ambulancia na Klokočine, bola som veľmi spokojná- aj v rámci "normálnej "prevencie, aj v poradni. Ked´D som kvôli zmene bydliska prešla cca v 3M do BA, tak som bola veľmi nespokojná... Vrele doporučujem, len neviem, či je ochotný brať nové pcientky, mal toho veľa...
26. jún 2010 o 21:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karinka
3
Registrovala sa 18. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1351 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 Kathrin,ja taktiež mozem len vrelo odporucit doktora Adriana Oberta,je skvely,vies ta rozosmiat,velmi dobre poradit,pri porode velmi pomoct a byt oporou a je velmi milyyy,sestricku Danku jeho tiez pozna a je to velmi mila a ochotna sestricka.
28. júl 2010 o 17:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eliska1986
2
Registrovala sa 10. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 106 príspevkov a 8 inzerátov. Má 5 priateľov.
 Ahoj,môžem ti odporučiť doktora Krjaka
24. sep 2010 o 11:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miamia28
Registrovala sa 24. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov.
 a čo MUDr. Kunský?
24. sep 2010 o 12:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helenkasabinka
33
Registrovala sa 5. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 27825 príspevkov. Má 34 priateľov. Okres Nitra.
 ja chodim k dr.Kunskemu a som s nim vysoko spokojna ,ma v ambulancii aj vlastne sono,co je velke plus a casenky nema,co mne tiez velmi vyhovuje takze nemusim k nemu chodit uz zavcasu rano kvoli casenkam emoticon je ochotny vzdy poradit aj,ked mu zavolam na jeho sukromny mobil,ja s nim este zle skusenosti chvalabohu nemam a som vysoko spokojna emoticon
11. nov 2010 o 19:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matulka82
21
Registrovala sa 25. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 262 príspevkov a 8 inzerátov. Má 12 priateľov.
 Ja chodim uz roky k dr.Cellarovej ,nemam s kym porovnat,ale som spokojna.Zachranila mi obe tehu pred predcasnym porodom,co mi vsak vadi je,ze pri preventivkach nevysetruje prsniky..V oblasti komunikacie som s nou nemala (zatialemoticon ) problem... a vyhovuje mi zensky pristup emoticon
30. jan 2011 o 15:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenok
36
Registrovala sa 6. marca 2007 na modrykonik.sk. Pridala 13334 príspevkov, 2 albumy a 18 článkov. Má 41 priateľov.
 Pridavam sa k odporucaniu na Dr. Krjaka. Ordinuje v centre mesta, do 18tej a este aj v sobotu (sice za priplatok, ale ked potrebujes, tak nehladis na sumu). Tento clovek mi velmi pomohol. Riesila som s nim vela veci,od nepravidelnej menzes, hrcku v prsniku, cysty na vajecnikoch, cez spontanny potrat, nemoznost otehotnenia, rizikove tehotenstvo az po uspesny porod (i ked zial, on uz zienky nerodi v NR nemocnici, len operuje v TO)... Cokolvek, kedykolvek, pomohol, poradil, odporucil i inych odbornikov, i ked ma toho vela (a niekedy to, zial da aj najavo), nikdy som nemala pocit, ze som k nemu prisla zbytocne. Jeho predosla sestricka bola kapitola sama o sebe, nikdy tiez neublizila umyselne, bola to taka jednoducha stara skola a terajsia sice tiez nie je ziadne terno, ale aspon vidiet, ze sa velmi snazi a myslim, ze je ovela lepsia, ako ktorakolvek sestricka na novorodeneckom odd. v nemocnici (a tam by teda mali byt len sami anjeli!). Ma 3 a 4D utz, ked mi robil fotecky mojej zabky, doslova sa v tom vyzival, aby vysledok bol adekvatny cene sluzby, ba az nad ocakavania. A btvv, venuje sa onkogynekologii, takze prehlad ma kvalitny.
17. mar 2011 o 11:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibi16 (125 r.)
3
Registrovala sa 3. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 125 príspevkov a 9 inzerátov. Má 11 priateľov. Topoľčany.
  • Natalka6 rokov
 @kathrin6 ja mam Dr.Krjak a to je najlepsi gynekolog na svete on je aj porodnik ale klobuk dole emoticon
4. máj 2011 o 15:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micicka
20
Registrovala sa 24. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 8782 príspevkov. Má 37 priateľov. Nitra.
 Ja chodím tiež k doktorovi Obertovi. Sídli na Kmeťkovej ulici - je to na predmostí, kúsok od hlavnej pošty. Tu je tel.číslo na neho:037/7721399
20. júl 2011 o 17:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 Ahojte baby, ja chodim tiez k Dr. Kunskemu, jeho pristup a samozrejme aj sestricka Nadka Nr.1 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon nestazujem sa, ja sa objednavam vacsinou poobede, priplatim si a nikto v cakarni nie je emoticon Ak mate problemy, hned vas prijme, alebo cokolvek od neho chcete, zlata osoba emoticon avsak jedine, co je ma netesi je, ze nebyva pri porodoch svojich pacientiek emoticon teda v NR nemocnici...
20. júl 2011 o 17:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzi21
Registrovala sa 14. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Nitra.
 Ahojte, ja by som sa chcela spytat na Mudr. Cellarovu, zacala som tu studovat pred par tyzdnami a zhanam gynekologicku, citala som vase prispevky a mam pocit ze tu ani ina gynekologicka v NR nie je... ci? neviete mi o nje nieco povedat (poplatky napr.)? Vdakaa
14. nov 2011 o 21:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia814
1
Registrovala sa 28. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 57 príspevkov. Jarok, okres Nitra.
 ahoj ja tiez chodim k Dr. Hlavackovi, a som velmi spokojna, urcite by som ho nemenila, ma aj sono, takze v tehotenstve som vobec nemusela chodit inam. a co sa mi najviac paci, objednava vzdy len na urcitu hodinu, len surne pripady berie pomimo, takze netravis tam cely den, a ani si neplatis za objedanie na konkretnu hodinu.
15. nov 2011 o 20:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rokkisu
3
Registrovala sa 3. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 83 príspevkov a 11 inzerátov. Nitra.
 Ja chodim k Truskovi a som velmi spokojna. Ludsky pristup, v klude vsetko vysvetli. Sono a mamografia po ruke, je to v Medicinskom centre. Odporucamemoticon
4. mar 2012 o 19:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julikalenka
Registrovala sa 14. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Šaľa.
 Ahojte, čo hovoríte na dr. Kováča z Mostnej ulice v Nr? ja som už v 33 týždni tehotenstva a už 3 krát som sa pýtala na 3D sono, stále to nejako zahovoril, až keď mi budúce maminy povedali, že je to super zážitok som sa aj ja objednala, len dúfam, že už nie je neskoro.. emoticon Počula som na neho len samú chválu, ale keď prídem do ordinácie, mám stále ten pocit, že sa ponáhľa a rýchlo sa ma snaží odpratať z ordinácie. A tá jeho sestra, stále nahnevaná, nervózna.. Spýtam sa na určitú vec doktora a ona mi začne podráždene odpovedať na moju otázku, po prípade si z toho urobia srandu. Mám takú skúsenosť, že predomnou bola v ordinácii nejaká inonárodná budúca mamina s tatinom a hovorili s ním po anglicky. Akonáhle vyšli z ordinácie a vošla som ja, začali ju škaredo ohovárať(doktor a sestra), a skoro polovicu môjho sedenia bola reč iba o nich.. ja som myslela, že odídem. Neviem, či každú maminu takto ohovárajú.. Nepáči sa mi ich prístup a už by som k tomuto dokt. nechodila, keby mi nepomohol s mojimi dlhoročnými problémami.. Ja viem, že ak potrebujem liečbu, lieči ma doktor a nie sestra, ale ona moc vplýva na atmosféru v ordinácii a zakaždým, keď tam vojdem, je tam zlá atmosféra. Potom ešte platím 35Eur/ročne. A čo som čítala v predošlých príspevkoch, ženy, ktoré neplatia nič sa sťažujú oveľa menej alebo vôbec. Máte s ním niektorá aj vy skúsenosť? Ďakujem.
14. mar 2012 o 10:09  •  čaká bábätko, termín má v máji 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janulienka77
27
Registrovala sa 15. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 930 príspevkov a 17 inzerátov. Má 37 priateľov. Nitra.
 ahoj....ja tiez chodim k doktorovi Obertovi, a je Uuzasny, uz by som nemenila. Aj sestricka je velmi mila...
31. mar 2012 o 22:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivuska6
5
Registrovala sa 19. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 329 príspevkov a 3 inzeráty. Má 9 priateľov. Nitra.
 odporucam krjaka .
20. apr 2012 o 10:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima88
24
Registrovala sa 12. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 452 príspevkov a 117 inzerátov. Má 31 priateľov. Nitra.
 urcite odporucam doktora Hlavačku na Klokočine..je naozaj perfektny a ma vyborny pristup k pacientkam. Dohodila som ho aj tehotnej kamarátke a tá mi dakuje doteraz emoticon bola z neho hotova, ze aky ma perfektny pristup a vsetko vie pekne vysvetlit. Ja som chcela ist najprv k doktorovi Obertovi,ale ako tehotnu ma uz nechcel zobrat,ale uz nelutujem emoticon
20. apr 2012 o 10:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emma33
Registrovala sa 15. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Chodím ku doktorovi Kunskému a hoci bol spočiatku super, teraz sa mi vôbec nepáči. Síce je milý a zhovorčivý, ale....Napriek tomu, že predo mnou bola pacientka, nevidela som umytie rúk /áno,mohlo prebehnúť skôr/, ale pri jej odchode jej podal kartu, zavrel dvere, našiel moju kartu, povpisoval do nej čo bolo treba a následne ma vyšetril bez umytia rúk a bez rukavíc!!!!!! v 21 storočí! Len tak na okraj, doktorovi Sirotiakovi oproti ich naťahuje sestrička.... A odkedy má novú sestričku /síce veľmi komunikatívnu/, nemá mu kto posunúť papier na koze a sám to neurobí. Nie je to nič príjemné, keď tam vidno tie preležaniny, ktohovie, koľko nás tam už bolo....sledovala som sa ďalšieho pol roka, či som niečo nechytila. Hlavne keď tam o Rómky nie je núdza. A odvtedy ani nemám odvahu zopakovať si preventívku. Aby som nezabudla, preventívka prebehla len veľmi narýchlo a hoci som mala naštudované, čo má obsahovať, všetko nerobil, ani na požiadanie. Vraj netreba. Vyšetrenie prsníkov som si tiež musela vyžiadať. Takže teraz tiež hľadám info, ku komu ísť.
15. feb 2013 o 13:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blcha76 (38 r.)
Registrovala sa 13. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 675 príspevkov. Má 9 priateľov. Nitra.
  • M20 rokov
  • 25. februára 2015 čakáme bábo (15. týždeň tehotenstva)
 ... aj ja chodím k doktorovi Truskovi. Je to výborný lekár (jeden z najlepších) už dlhé, dlhé roky. Aj moja mama si ho pamätá z mladosti ako výborného gynekológa. emoticon emoticon emoticon Super vyšetruje - úplne bezbolestne, dá urobiť testy, iné vyšetrenia, všetko Vám vysvetlí čomu nerozumiete... Fakt super. emoticon emoticon emoticon
27. feb 2013 o 14:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015 (15. tt)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkad85
6
Registrovala sa 13. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 66 príspevkov a 33 inzerátov. Má 6 priateľov. Nitra, NZ, okres Nitra.
 Ja chodim k MUDr. Truskovi, je to veľmi príjemný lekár a odborník, páči sa mi tiež jeho prístup, nevýhodou je, že nerobí sono, tak musím chodiť k jeho kolegovi MUDr. Linderovi :( Ten je nezhovorčivý a stále taký zachmúrený mi pripadá.
5. mar 2013 o 14:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamila68
Registrovala sa 13. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 83 príspevkov.
17. mar o 18:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bublinkajasminka
183
Registrovala sa 20. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 15059 príspevkov a 6 albumov. Má 31 priateľov. Nitra.
  • Yasminka6 rokov
 @kathrin6 ja chodim k ravingerovi a som very spokojna a viem ze ak sa parom nedari v tom pomaha kozar emoticon
26. jún 2010 o 21:49  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
didiana333
36
Registrovala sa 2. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3893 príspevkov a 1 album. Má 32 priateľov. Nitra.
 Ja chodím Čellárovej a som veľmi spokojná...vždy je milá a ochotná.Asi preto,že je sukromníčka emoticon A som rada,že chodím k žene,predsa skôr pochopí babské problémy...
Ak sa vám nedarí,na to sa špecializuje myslím len Kozár.
27. jún 2010 o 18:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minis
1
Registrovala sa 27. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 280 príspevkov. Má 4 priateľov. Nitra.
 skus doktor Risko v Krskanoch, alebo Ravinger na klokocine, alebo Krjak tu v centre....
28. júl 2010 o 16:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenuska20
55
Registrovala sa 19. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4973 príspevkov. Má 28 priateľov. Nitra.
 ja tiež môžem odporučiť doktora oberta, je to velmi milý lekár so skvelý prístupom a tiež velmi milou sestričkou
5. sep 2010 o 21:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
6
Registrovala sa 11. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4816 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 7 priateľov. Nitra.
 ja chodím k MUDr. Ravingerovi. Odborný a ľudský prístup zároveň, vysvetlí, poradí. Pracuje aj v nemocnici, mnohým mamičkám asistuje pri pôrode, hlavne sekcia.
A sestrička je tiež veľmi príjemná.
5. sep 2010 o 21:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bosacka
9
Registrovala sa 11. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 490 príspevkov. Má 25 priateľov. Nitra.
 Ahoj, ja teraz chodim k doktorovi Gilanovi, v ulicke oproti Tescu a som s nim spokojna. myslim ze ma fajn pristup a co sa mi paci je, ze ma vlastne sono, takze nemusim nikam chodit. Nevyhodou je system caseniek - treba tam byt velmi skoro, ked sa chces urcite dostat (zase surne pripady berie aj bez casenky, tehotne objednava a da sa objednat aj na prehliadku, ale to si treba zaplatit). porovnat to viem iba so Sirotiakom na Klokocine, ale to radsej ani neporovnavam emoticon tam som mala pocit, ze strasne otravujem, ked som sa cokolvek spytala a v podstate som ani poriadnu odpoved nedostala.
17. sep 2010 o 23:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adetka (40 r.)
1
Registrovala sa 28. júna 2006 na modrykonik.sk. Pridala 4559 príspevkov. Má 6 priateľov. Nitra - Klokočina, okres Nitra.
  • Karinka2 roky a 9 mesiacov
  • Mirka7 rokov
 ahoj... ja chodim tiez ku Gilanovi... velmi citlivy pristup - staci ak cuknem a uz sa mi ospravedlnuje (ma 20-rocne skusenosti zo svojej praxe v nemecku)... ochotne sestricky - vzdy mi povedia ake vysetrenia mam najblizsie absolvovat... prijemna moderna cakaren, spominane sono, polohovatelne lozko... kazde vysetrenie zacina pohovorom v kancelarii s kozenym kreslom, a az potom sa ide do ambulancie...

neodsudzoval ma za to, ze sa mi nedarilo kojit... odporuci ma na akekolvek vysetrenie (moj byvaly gunnekolog v Bratislave ma odmietol poslat na toxoplazmozu po spontannom potrate - ze az po druhom, tretom)
18. sep 2010 o 09:51  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkka21
32
Registrovala sa 15. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4564 príspevkov. Má 38 priateľov. Veľká Británia.
 ja som chodila tiez k dr cechovi bol naozaj dobry ani som nevedela,kedze uz nezijem na svk aspon viem ze s nim nemam ratat.no aledobry dr je kozar na parovciach on ma v ordinaci aj sono .moja sestra tam chodila.
22. sep 2010 o 19:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palculienkastellka
Registrovala sa 18. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 72 príspevkov. Má 2 priateľov. Senec, okres Senec.
 ja chodim k doktorovi Obertovi a je podla mojho nazoru velmi dobry a skuseny gynekolog. ma milu sestricku, prijemne prostredie, proste sluzby na jednotku emoticon sice momentalne byvam v Senci, gynekologa menit nechcem a radsej budem za nim cestovat emoticon
22. sep 2010 o 22:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bebaa
29
Registrovala sa 23. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1137 príspevkov a 1 album. Má 19 priateľov. Nitra.
 A CO DOKTOR KOZAR?
28. sep 2010 o 16:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sima.p
18
Registrovala sa 5. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 856 príspevkov, 1 album a 97 inzerátov. Má 21 priateľov. Šaľa.
 Ja Kozára neodporúčam, chodila som k nemu do ambulancie neplodných manželstiev, a nakoniec som ho vyfasovala pri mojom 2. pôrode ale správal sa hrozne. Inak chodím k dr. Cellárovej a som spokojná.
28. okt 2010 o 22:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
28jaja28
1
Registrovala sa 5. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 152 príspevkov, 1 album a 2 články. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 ja chodim ku Krjakovi,som velmi spokojna,vraj niekomu nesadol,ale ja nemožem povedať špatneho slova,vždy som mala dobru skusenost kedykolvek som tam išla a čokolvek som sa spytala,,,sestrička mala chaos,ale už je tam nova,tak je to ovela lepšie,a to že robi aj v sobotu sice za poplatok9eur,mi vyhovuje,ked mi nema kto cez tyžden postražit malu,využivam to.
28. okt 2010 o 23:24  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
11. nov 2010 o 12:01 • olganr
fotoportrét
fotoportrét
nathali (26 r.)
Registrovala sa 29. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 6700 príspevkov. Má 75 priateľov. Nitra, Slovensko.
  • Jakubko nar.39+3tt 2910g50cm2 roky a 4 mesiace
 ahoj.ja chodim k dr.Kunskemu sice len pol roka ale je to najlepsi lekar co som do teraz mala hned vedel ake vysetrenia spravit a aj mi vsetko vysvetlil ze preco sa to deje takto a nie inak a ked som mu cez vikend volala koli nejakemu problemu bol ochotny a mili emoticon
16. nov 2010 o 12:49  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malinovka333
12
Registrovala sa 30. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1772 príspevkov a 31 inzerátov. Má 8 priateľov. Nitra.
 Ja chodím dr,Krjakovi a zatial som veľmi spokojná, nemienim meniť, je prava že mal sestricku co tam mala chaozz ale teraz je tam nová je veľmi milá,dr. má aj 3D 4D sono, a vyšetrenie robí taktisto s citom emoticon
ja dr. Rišku v Krškanoch určite neodporúčam,pre mňa to bolo veľmi ďaleko cestovať,vtedy nemal sono vyšetroval ma zakaždým razom rukou,aj keď som si prišla len po tabletky.a podla mna je už starý, vtedy nemal ešte ani sono, a keď som potrebovala ist musela som behať do nemocky,potom zasa k nemu vysledky zaniest,teraz ho už tušim ma ja som s nim nebolo spokojná.
30. jan 2011 o 15:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kika255
1
Registrovala sa 5. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Nitra.
 Ja ,mozem tiez len odporucit Krjaka,po porode mi dost pomohol a podla mna ma suepr pristup a co je pre mna najdolezitejsie snazi sa riesit problem,co som predtym u Sirotiaka nezazila...
30. jan 2011 o 15:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreyca
Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 39 príspevkov. Okres Šaľa.
 Ja chodim k MUDr. Krjakovi, tiez ho na zaklade svojich skusenosti mozem len a len odporucit. Chodi k nemu aj mamina a prednedavnom tam presla aj moja svagrina a ta si ho (v porovnani s tym predchadzajucim Dr.-om) nevie vynachvalit. Lepsi pristup - hned zacal riesit problem - odporucil dalsie vysetrenia. Ja som predtym chodila k doktorke Cellarovej - ked som isla prvy krat na gyn., tak som urcite preferovala zenu. Ked som vsak po rokoch presla k Dr. Krjakovi - neporovnatelny pristup - aj vysetrenie. Myslela som zena bude citlivejsia, ale ...
Nova sestricka je super...a dalsie plusy - spominane sono....
6. feb 2011 o 21:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babies (35 r.)
1
Registrovala sa 3. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky a 41 inzerátov. Nitra.
  • Natálka4 roky
  • Simonka4 roky
  • Karinka11 rokov
  • Mirko14 rokov
 Môzem len odporučit dr. Kriaka má toho vela ale má ludsky prístup k pacientkám emoticon
10. feb 2011 o 09:30  •  4 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uhrikovci
97
Registrovala sa 26. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 30 príspevkov a 1 inzerát. Má 65 priateľov.
 Ja som v minulosti chodila ku Kunskému,neviem ako je tam teraz,sestričku mal perfektnú,aj on nie je zlý,ale hoci nie som rasistka mne vadili Rómky v čakárni, lebo im slušné správanie a poradie do ambulancie nič nehovorí. Známa ma odporučila k Obertovi, a toho môžem len odporučiť. On je odborník na úrovni,keď som porodila prvého syna,bol aj na izbe ma pozrieť, že ako sa mám a jeho sestrička jedna zlatá žena,vždy usmiata a milá, hoci sa stále naháňa. nikdy sa nej nie je vidno,aby bola nervózna alebo niečo.
7. mar 2011 o 13:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baby213
5
Registrovala sa 31. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 200 príspevkov. Má 19 priateľov. Vinodol, okres Nitra.
 lenok: aj ja chodim k Dr. Krjakovi a som spokojna, ale prekvapila ma info ze uz nerodi zienky v NR nemocnici. A to odkedy emoticon ja som planovala ze pri porode budem mat jeho a teraz co? viete mi niekoho odporucit? dakujem emoticon
17. mar 2011 o 12:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubenka0806
Registrovala sa 20. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Nitra.
 a máte niektorá skúsenosti s dr. garayom, alebo dr. kováčom na mostnej?? chcem zmeniť doktora, ale neviem sa rozhodnúť..aké majú zariadené ambulancie a ké sú poplatky?
4. máj 2011 o 11:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
partep77
Registrovala sa 16. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Doktor Garay? čo k nemu dodať...? práve hľadám lekára ku ktorému by som od neho prestúpila. Mám problémy z ktorých ma nedokáže dostať už riadnu dobu a už ma prechádza trpezlivosť a snažím sa veriť tomu, že iný lekár mi konečne pomôže. :o(
16. júl 2011 o 17:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petra1303
4
Registrovala sa 9. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1445 príspevkov a 3 albumy. Má 11 priateľov. Rakúsko.
 uz k nemu sice nechodim...lebo sme sa odstahovali, ale dr. Kunsky bol skvely doktor a velmi prijemny clovek...
16. júl 2011 o 17:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka1323
Registrovala sa 14. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 prosim vas neviete od kolkej ordinuje mudr.turba? a prijima nove pacientky?
17. júl 2011 o 22:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vero1602 (34 r.)
Registrovala sa 21. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov a 5 inzerátov. Má 1 priateľa. Nitra.
 prosím vas a kde sidli ten doktor Obert?Alebo mi dajte adresu na ineho dobreho doktora,nie som z NR...dakujem
20. júl 2011 o 17:27  •  čaká bábätko, termín má v marci 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nicholushka
Registrovala sa 20. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 ahojte, chcela by som vediet reakcie na pana doktora Turbu a ordinacne hodiny.......Dakujem
20. okt 2011 o 10:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
koralinka
5
Registrovala sa 27. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 315 príspevkov a 22 inzerátov. Má 13 priateľov.
 ja chodim k Ravingerovi - je tiež onkolekár, takže keby nedaj bože volačo....sestričku má tiež milú, chodila som predtým k Obertovi kým som neotehotnela, ale potom som prešla k Ravingerovi, pretože sa mi zdal Obert moc prirýchli, to vyšetrenie bolo šup šup emoticon
14. nov 2011 o 21:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaganka81
Registrovala sa 29. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 107 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte, chcela by som sa spýtať či poznáte nejakého dobrého gynekológa v NR špecializovaného na problémové páry ktorým sa nedarí otehotnieť resp. či existuje nejaká poradňa
26. jan 2012 o 15:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anguska
Registrovala sa 14. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte.Potrebovala by som odporučiť dobrého,milého a spolahlivého gynekologa v Nitre.Mám 15rokov ,šla by som k nemu prvý krát. no chcem ísť bez mami..chcela by som vedieť či môžem ísť sama alebo musím s nejakov dospelov osobov.Je to súrne tak prosím odpíšte čo najskôr ďakujem. emoticon)
14. mar 2012 o 14:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lynda888
Registrovala sa 29. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte. Chcem sa spýtať na doktora Turbu, aký je teraz? Chcela by som k nemu ísť a tak by ma zaujímal názor na ňho aj na sestričku. Ďakujem emoticon
29. mar 2012 o 14:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kika1111
74
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 572 príspevkov a 25 inzerátov. Má 46 priateľov. Nitra.
 Ahojte, nedá mi nepodeliť sa o skúsenosť s doktorom Lajtmanom.. bežne chodím ku Gilanovi - celé tehotenstvo,no teraz ma sestrička objednala na poradňu na dátum, kedy tam bol Lajtman..bola som tam včera a ešte dnes som v šoku.. prišla som, položil mi 3 otázky na ktoré si vlastne sám odpovedal - vôbec ho nezaujímalo ako sa cítim, či nemám nejaké problémy (to Gilan ma spovedal vždy minimálne 10 minút)...jednoducho hneď "poďte, vyzlečte sa, urobíme sono".. celé vyšetrenie trvalo aj s mojim obliekaním 10 minút.. som už v 32tt - prvé tehotenstvo, chcela som sa s ním ako s pôrodníkom porozprávať o pôrode, lebo čím viac sa mi to blíži tým viac nad tým rozmýšlam a mám strach, no smola..môžem sa báť ďalší mesiac kým sa dostanem k môjmu doktorovi emoticon
20. apr 2012 o 09:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mykaellle
103
Registrovala sa 19. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3109 príspevkov. Má 77 priateľov. Nitra.
 ja som práveže od Oberta odišla, bola som uňho 5 rokov, najprv bol super, potom mal strašne veľa žien. Rok som trpela mykozami, daval mi len kremy bez toho, aby ma pozrel. Tak som si za 40 € zaplatila stery, a zistil mi ureaplazmu, neliecenu, ktorej sprievodnym znakom je mykoza.. potom som od neho odisla...
8. okt 2012 o 10:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirisis
Registrovala sa 7. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Dnes som volala k Hlavackovi , či sa dá objednať na týždeň dopredu a že sa nedá , od 17teho dovolenka a ked zistila sestrička , že k nemu ani nepatrím , tak hned , že ma určite nevezme , v januári no problem , som zvedavá , chápem , že majú veľa toho ale taká nervózna bola a to isté aj na moju matku , to sa dá aj normálne povedať a pritom som počula , že je milá a k Obertovi som volala 4krát a ani raz mi to nedvihli , paráda , takže asi až po svátkoch sa k niekomu dostanem a to už asi vyše mesáca mi to bude meškať , no dufám , že to nebude nič vážne alebo hádam to dostanem...
7. dec 2012 o 16:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sea23
4
Registrovala sa 16. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 148 príspevkov, 3 albumy a 42 inzerátov. Má 5 priateľov. Nitra.
  • Syn Timotej
 ahoj,tiež chodím k Hlavačkoy,prestupila som k emu od mojej doktorky s ktorou som nebola spokojna a na neho nemozem ani slovko zleho povedat emoticon
7. dec 2012 o 16:41  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivagru
Registrovala sa 9. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte, ženy emoticon Chodí niektorá z vás doktorovi Krjakovi? (prípadne, máte s ním skúsenosti?) Zaujímalo by ma totiž, aké sú u neho poplatky. Dosť ma zarazilo, keď mi sestrička pri objednaní oznámila, že požaduje 35EUR ako vstupný poplatok pre novú pacientku.
9. jan 2013 o 16:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1evelina11
Registrovala sa 14. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte baby, máme problémy s otehotnením, chodím k MUDr. Kozárovi, ale najradšej by som odišla. Uvažujem o MUDr. Hlavačkovi, myslíte, že vie pomôcť v tejto záležitosti? Ďakujem
14. jan 2013 o 11:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moan1023
Registrovala sa 22. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Nitra - Chrenová, okres Nitra.
 Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať na doktora Oberta. Som študentka v NR ale nepochádzam z NR. Počula som na neho samé chváli..... viete moja gynekologička ktorú mám u nás doma nie je bohviečo a nechcela by som ísť ako sa hovorí z blata do kaluže. Tak je naozaj taký fajn? má aj sono? robí aj sono prsníkov? čítala som že je u neho ročný poplatok 30€. ešte stále to platí? sú aj iné poplatky u neho okrem toho? napr. ako za predpis atikoncepcie....dlho sa u neho čaká? Stále by ste ho odporúčali? viem že je to dosť otázok ale keďže som študentka, predraženého doktora si nemôžem dovoliť. ďakujem emoticon
23. jan 2013 o 11:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nika5214
17
Registrovala sa 23. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3919 príspevkov a 24 inzerátov. Má 29 priateľov. Topoľčany.
 ahoj ja som chodila krjakovi a nebola som spokojna večne cakanie a ked som ostala teh. a povedal mi že nedonosim ani do 6mes.a babo mi umre a rychlo sa oblečnte lebo ma toho vela tak tym padom skončil naštastie mala sa narodila v termine a zdrava a prestupila som Kozarovi zatial max.spokojnost a je skutočne dobry pri rizikovych pacientkach emoticon
23. jan 2013 o 11:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wewe147
Registrovala sa 24. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, či neviete, či dr. Obert berie nové pacientky, resp. aké má v ordinácií vybavenie. Je potrebné chodiť na ďalšie vyšetrenia k iným doktorom? alebo tie základné vyšetrenia môže urobiť aj on u neho v ordinácií. Ďakujem.
24. jan 2013 o 10:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verna
Registrovala sa 1. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Nitra.
  • Snažíme sa otehotnieť
 mucinka15...Ja by som sa ťa chcela spýtať ak môžeš prezradit...v čom si sa sklamala v Dr..Kozár-ovi. Ja som s ním mala veľmi dobré skúsenosti...dopomohol nám k bábätku a bol vždy milý.
1. feb 2013 o 20:17  •  snaží sa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alliana3013
1
Registrovala sa 24. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 114 príspevkov a 81 inzerátov. Má 2 priateľov. Topoľčany.
 ja som chodila ku Krjakovi, nezistil malému na sone vážnu srdcovú vadu...hned po pôrode som sa prehlásila k Hlavačkovi, k tomu chodím doteraz, hoci už dávno nebývame v Nitre. celé druhé tehotenstvo ma starostlivo sledoval, vybavil mi dokonca aj vyšetrenia navyše, aby sa odhalila prípadná vrodená vada, našťastie bolo všetko v poriadku.veľmi milý, super prístup.
7. feb 2013 o 13:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julietta246
1
Registrovala sa 3. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 78 príspevkov. Vieden, Rakúsko.
 Ked som byvala v Nitre, tak som chodila k panu doktorovi Truskovi na Chrenovej. Mozem iba odporucat. Jedine negativum, co som postrehla bola recepcna, ktora niekolko krat doplietla moj termin, ale to uz bolo par rokov dozadu, uz je tam snad ina emoticon
10. feb 2013 o 22:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evo1986
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Dóra1 rok a 11 mesiacov
 Ja chodím tiež k dr. Truskovi na Chrenovej. Začala som k nemu chodit v januari ked som dozvedele ze som tehotná je velmi sympatický a úplne že všetko vysvetlí dopodrobna určite že jednotka a sme objednaní na hodinu takže ani to čakanie tam nie je. a velky plus ze vsetko je na jednom miest.
19. feb 2013 o 13:32  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina24
6
Registrovala sa 6. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
  • Nelka1 rok a 10 mesiacov
 Ahojte ja chodim Dr Laljtmanovi je vyborni lekar da sa snim porozpravat ,4 roky ma uz liecy,, a som snim moc spokojna . pred 3 tyzdnamy som absolovala laparoskopiu robil mi to Dr Uharcek je tiez vyborny lekar , gynekologoviav NR su na vysokej urovny . su sykovni . a dobry odbornici su tam nikto tam neni zli. ja som sni mi moc moc moc spokojna .. emoticon
6. mar 2013 o 08:23  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domincek
12
Registrovala sa 4. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 111 príspevkov a 4 inzeráty. Má 13 priateľov. Nitra.
 @zuzana723 nevies, ze ake sono robi gilan chodim k nemu, ale pri prvom sme robili len klasicke a ja by som chcela aj nejake foto.. ze ako to funguje... emoticon
a ja som inak s Gilanom , Lajtmanom a aj Uhareckom spokojna .. emoticon chodim tam uz druhy rok a vsetko je v pohode.... emoticon
10. apr 2013 o 14:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eskobar
Registroval sa 19. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte ja sa chcem spýtať či chodíte do manželskej poradne aj s manželmi a či sú doktori prístupný k tomu aby tam bol manžel prítomní lebo Dr. Kozár má stým problém a ja by som chcel aby som mohol byť pri každom vyšetrení - a určite pri každom sone aby som si videl bábo - manželke to vôbec neprekáža. Sú dobrý gynekológovia ktorý to umožňujú ak áno ktorý Ďakujem...
19. júl 2013 o 10:21  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katynka231
Registrovala sa 3. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 ahoj Kathrin ja chodim k mudr gilanovi a mozem povedat ze je naozaj fajn ma super pristup akurat zle je tam to ze obcas sa tam dost dlho caka ked clovek ide na casenku vtedy su uprednostene zeny ktore su objednane preto sa aj ja radsej objednavam.....ale ako doktora ti naozaj odporucam
3. sep 2013 o 10:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrea0075
Registrovala sa 8. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 17 inzerátov.
 Ahojte, chcem sa opýtať, platí sa u nejakého z týchto doktorov aj ročný poplatok.?
30. okt 2013 o 21:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
saimaa
Registrovala sa 16. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 155 príspevkov a 1 inzerát. Má 2 priateľov.
 Kvôli zmene pôsobenia si hladám nového gynekológa, nevedeli by ste mi poradiť niekoho, nie starého, moderného, ale aby nebol taký ten propagátor antikoncepcie? moji poslední gynekológovia mi v tomto nevyhovovali, boli zástancami HAK, a predpisovania samých liekov a vyvolávačiek.
2. dec 2013 o 19:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvietok333 (29 r.)
1
Registrovala sa 22. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov a 25 inzerátov. Má 5 priateľov. Nitra.
  • Kubko2 mesiace a 3 týždne
  • Matejko2 roky a 9 mesiacov
 Mozem ti povedat moju skusenost s Gilanom, Lajtmanom a Uharcekom. Povodne mal ordinaciu Gilan a raz tyzdenne tam pomahal Lajtman, tento rok prevzal ordinaciu Uharcek a dvakrat tyzdenne sa strieda s Gilanom.
+ moderna cakaren, dve sestricky - rychlejsie vybavenie pacientok, 3D/4D sono, rozhovor v pracovni, prezliekaren, ziadne rocne poplatky
- skore vstavanie na casenku, niekedy neprijemna sestricka (ta starsia bola zatial vzdy mila),
Gilan je starsi pan doktor, ktory je velmi prijemny, mily, zaujima sa podrobne o pacientku, avsak niekedy to naozaj az prilis natahuje. Riesil mi opakujuce sa mykozy, mal mikroskop, kde to vzdy urcil. Pri sone babatka bol precizny a doklady, aj sme sa nasmiali.
Lajtmana som zazila asi 3krat v tehotenstve a po sestonedeli. Bol sice rychlejsi, ale nemala som pocit, zeby nieco zanedbal, ak som mala otazky k porodu, kedze rodi v NR nemocnici, dlho sa mi venoval a rozoberali sme to. Tak isto aj moju zlu skusenost z porodu.
Teraz som tehotna znovu a chodim k Uharcekovi, byvalemu primarovi, nic zbytocne nenatahuje, vsetko to tam fici, mam pocit ze sestricky nestihaju mu chystat pacientky emoticon Na moje otazky vzdy odpovie, ale je pravda, ze sa musim opytat, inak by to bolo asi len ako sa mate? OK? Dobre podte na kozu... Takze tak, treba sa pytat, oni ti doktori asi ocakavaju ze mame vsetko nastudovane z knih a internetu.
15. dec 2013 o 10:10  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
freyjanr
11
Registrovala sa 2. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 932 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nitra.
 Mirisis@ ta sestrička u hlavacku je strasne trafena ked s ňou človek volá ale osobne je veľmi zlatá.ked som bola tehotná chcela som ísť k obertovi ale nezobral ma ani za tu cenu ze mu moja mama povedala ze nech ju vyradí a vezme mňa.hlavacka ma vzal hneď lebo k nemu patrím aj podľa obvodu a som s ním strasne spokojná
15. dec 2013 o 10:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lorry
Registrovala sa 12. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 454 príspevkov a 26 inzerátov. Má 2 priateľov. Nitra.
 Ahojte prosim vas cislo na Ravingera nemate ? Ordicane hodiny robi od rana ci poobede ? Nachadza sa v poliklinike ? Dakujem Poslite mi prosim RP
22. dec 2013 o 13:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0025
5
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1898 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
 Ahojte.ja navstevujem dr.Kovaca,spokojna....sestru ma otrasnu,to je sice pravda no netreba si ju pripustat,ale uzemnit ju...dr.je velky odbornik.
30. dec 2013 o 18:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tecko28
Registrovala sa 14. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16 príspevkov a 3 inzeráty. Nitra.
 baby a viete niektora z NR aky obod patri Hlavackovi? Rada by som k nemu isla, len neviem ci ma vezme, keby k nemu patrim podla obvodu, bolo by to jednoduchsie.
30. dec 2013 o 20:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
srdiecko7777777
Registrovala sa 5. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte baby. Potrebovala by som odporučiť dobrého gynekológa v nitre.
A tiež by som chcela vedieť ako to je s poplatkami. U gynekológa som zatial ešte nebola
Takže nemám žiadne skúsenosti.
Za každú radu dopredu ďakujem.
5. jan o 19:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarus1
3
Registrovala sa 8. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1390 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
 ja hľadám gynekologa pre 15,5 ročné dievča....máte nejaký dobrý typ na mladého gynekologa v Nitre?
ďakujem
9. jan o 21:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwilion
1
Registrovala sa 27. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov a 17 inzerátov. Má 42 priateľov. Okres Nitra.
 Hello, neviete, ci Obert berie nove pacientky este?

Vdaka.
13. jan o 09:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anna_12
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 16 inzerátov. Nitra.
 iwilion, zrovna dneska som tam bola, vraj par este moze zobrat, tak skus... emoticon
13. jan o 14:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gt0118
Registrovala sa 3. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte, potreboval by som odporučiť dobrého gynekológa v Nitre pre svoju ženu, ktorý ovláda aj maďarský jazyk. Ďakujem Vám vopred.
3. mar o 17:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asura
Registrovala sa 16. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Nitra.
  • Snažíme sa otehotnieť
 Ahojte, poradte, koho si vybrat? Obert, HLavacek alebo Kovac? Som po IVF a chcem "ludsky"pristup, ktory som pri poslednej navsteve mojeho stareho gynekologa nepostrehla. preto ho chcem zmenit. mozno je vyborny odbornik, ale jeho komentare..........dakujem za radu .
16. mar o 20:33  •  snaží sa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viva13
60
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 880 príspevkov a 119 inzerátov. Má 25 priateľov.
 Ahoj, chcem sa opýtať báb ktoré chodíte k Riškovi, posielaju predvolanie na preventívku? Pýtam sa pre moju svokru ta bola naposledy pred 9rokmi a už nechce ísť, nijako ju nevieme donútiť.Má už vyšše 60rokov, dakujem
19. mar o 11:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pampuli
Registrovala sa 18. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov.
 Ahojte baby ... chcem sa Vás spýtat ktoreho porodníka by ste mi odporučili v Nitre .. chodim doktorovi Uharčekovi ale nakolko nesmie vykonavat žiadne operacie iba v Nových zámkoch tak si ho nemožem zavlat k pôrodu :( ... a chcem sa Vás spýtat ešte ako to tam je ked chce ist manžel k porodu... dakujem Vám velmi pekne emoticon
29. júl o 15:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
l3yla
22
Registrovala sa 26. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 233 príspevkov. Má 19 priateľov.
 SKus sa spytat v skupine Nitra emoticon
29. júl o 22:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulik280
Registrovala sa 11. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 67 príspevkov. Zlaté Moravce.
 pampuli a prečo nemoze vykonavat Uharček operacie? emoticon
29. júl o 22:59  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy