Stafylokok v koži. Čo mám robiť a ako sa liečiť?

ververka
16. dec 2010

Ahojte,
mavam ekzemy a z oskrabu v kozi mi zistil stafylokoka. Z krvi, ktorej vysetrenie som absolvovala tak pred pol rokom nie. Neuzivam ziadne antibiotika, len krem na potlacenie ekzemu na baze takrolimu.
Dnes som bola v nemocnici, kde testovali pristroj na zlepsenie krvi a blabla a zobrali mi z krvi kvapku a mikroskopovali ju. Videli mi tam parazila nevedeli vsak urcit o akeho ide, kedze nevideli jeho zakoncenie.
Myslite ze mohli vidiet stafylokoka, alebo sa mam bat a vyhladat lekara, lebo by to mohlo byt nieco ine?
Mate niekto skusenosti so stafylokokom v kozi? Ako ho liecite?

kaja73
16. dec 2010

na stafylokoka dobre zabera Citricidal.Objednaš ho cez internet z Ciech.U nas ho nedostaneš.Uživa sa vnutorne plus zvonku na problemove miesto.Je dost drahy,ale funguje.Mam odskušane.Je to vytažok z grep.jadierok-silnejši a koncenrovnejši , ako ten čo dostat v lekarni.Ten je o ničom.

ververka
autor
16. dec 2010

Ale mne kozna povedala ze ten stafylokok z koze nezmizne, ze preto mi na neho nic nedava :/

kaja73
16. dec 2010

@ververka Ja by som to vyskušala.Mne kožna na ekzem malemu radila hned kortikoidy a tu cez MK som to vyriešila s jednou babou z fora o ekzemoch bez nich.Myslim si, že treba skušat a nielen sa spliehat na lekarov.Ale je to tvoja volba. Daj si do vyhladavača google Citricidal,naštuduj a potom sa rozhodni.

ververka
autor
16. dec 2010

Mohla by si mi poradit odkial si ho objednavas? A aka to je znacka? Na slovensku som ho videla za 25e.

kaja73
16. dec 2010

@ververka ja som to na slovensku nevidela-iba citrogrep,nie citricidal.Objednavam z centra regenerace z Ciech.Ked si vygoogliš citricidal,tak ti to tam vyskoči.

bambusko
16. dec 2010

podla mna je citrovital to iste, sice nizsia koncentracia (33% vytazku grepovych jadier), o dost lacnejsie, velmi ucinne. pouzivam, aj kopec mojich znamych 🙂 aj ked nie na stafylokoka...

http://www.herb-pharma.sk/sk/citrovital_kapky.htm

kaja73
17. dec 2010

@bambusko mam doma obe a to sa neda porovnat.jedno je ako voda druhe je uplne huste a chutovo neporovnatelne silnejšie.Ano ide "iba " o koncentraciu,ale niekolkonasobne vyššiu.To by si minula hadam 10 flašiek citrovitalu,možno aj viac.Je to fakt neporovnatelne.Ked som dala 1 kvapku citricidalu bolo to horke ako 15-20 kvapiek citrovitalu.Ani ja som tomu neverila,ale je to tak.Prečitaj si diskusne forum kde hovori RNG-aspon dufam,že si tak hovori.Su tam popisane skusenosti ludi,čo uživali jedno aj druhe.A každy ma rovnake skusenosti.toto nam viliečilo zlateho stafylokoka u mm aj u oboch synov-a to som mladšiemu len vytierala nos.Roky sme uživali citrogrep, ale taketo vysedky sme nemali.Teraz len neviem či je citrogrep to iste ako citrovital.Možno je citrovital silnejši,ale max. ma polovičnu silu ako citricidal.

dadis
17. dec 2010

ja len ze stafylokok nie je parazit...

bambusko
17. dec 2010

@kaja73 citrovital ma 33% vytazku, citricidal 60%, co je dost rozdiel pri priamej aplikacii na kozu, to ano - aj ked mam pocti, ze sa neriedene neodporuca aplikovat. ale ak sa to riedi, tak jednoducha chemia i matika, das 2x tolko 😉 to iste pri vnutornom uzivani. co sa tyka hustoty, citricidal obsahuje len vytazok a glycerin - ten je husty, v citrovitale je glycerin aj voda

kaja73
18. dec 2010

@bambusko ved vyskušaj a porovnaj. 😉 Vlastna skusenost je najlepšia.Ked sa ti to nebude pozdavat viac citricidal neobjednaš.Za jeden pokus to však ver ,že stoji.

bambusko
18. dec 2010

nemam dovod 😉 ani zbytocne peniaze 😅

kaja73
18. dec 2010

@bambusko Dala som si namahu a vyhladala si to na nete.A ten rozdiel nie je len v koncentracii.Na trhu su len 2 vyrobky,ktore su patentovane.Je to citricidal a GSe kvapky.Nejde len o koncentraciu ako si pisala,rozdiel je v AKTIVACII extraktu-čiže je čiastočne chemicky zmeneny,ma niekolkonasobne zvyšenu učinost aj pri tom istom percentualnom zastupeni grep.jadierok.,ako by si mala napr v citovitale a zaroven ma odstranene škodlive latky.Každy vytažok z grep.jadierok je učinny,ale len tieto dva su AKTIVOVANE vytažky s neporovnatelne silnejšim učinokm.Ciže nejde o matiku.Ten GSE je polovičny s polovičnou silou oproti citricidali-je 30 percentny a aj ten ma niekolkonasobne vyšši učinok ako ten tvoj pripravok.V podstate toto nepišem ani tak pre teba,kedže zaujem nemaš,ale možno niekto kto bude potrebovat fakt silny pripavok sa aspon bude vediet zariadit.napr toho stafylokoka by si s citrovitalom nevyliečila.

eliska2014
18. dec 2014

My sa tiez trapime uz skoro 3 mesiace.. ATB vobec neodporucam tie nam to iba poriadne zhorsili, kedze mame stafilokoka na pokozke... Po pokusoch lekarov sme to zobrali do vlastnych ruk a isli sme na biotezonanciu, potom na plazmovy generator kde nam dala zaruku ze ak nas nezbavi stafilokoka tak nam vrati peniaze a hned na druhy den sa to aj zacalo zlepsovat.. K tomu jej este davame aj vzonku aj zvnutra rakytnik a koloidne striebro zmieane s citridalom a ocakavam ze do tyzdna nebude vobec nic.. Velmi pekne sa jej to hoji.. Drzim palce vsetkym

mila23
27. jan 2015

@eliska2014 Mozem sa spytat ci sa Vam to podarilo vyliecit? Lebo dcera ma asi tiez na kozi stafylokoka, tak zhanam informacie,lebo masti od koznej ani ATB nezaberaju :o((

eliska2014
28. jan 2015

zrovna vcera sme boli u koznej na kontrole a skonstatovala ze stafylokok uz tam nie je, ale ma to take ruzovucke stale to miesto... tak nam dala nejaky krem od avene na regeneraciu koze a oddobrila pokracovat v potierani koloidnym striebrom...
keby si mala akukolvek otazku kludne napis

sesilia
16. máj 2015

@eliska2014 Prosim , nevedela by si mi poradit, kde ste boli na tej biorezonancii a plazmovom gener.?dakujem

malabiba
16. máj 2015

@ververka stafylokok je baktéria, v našom tele, na našej koži po celý náš život....akurát pri zápaloch sa premnoží, preto sa tvotí hnis.....nám RNG teórie ani striebro, či citricidal nepomohol 😝 .....pomohol výter z postihnutého miesta u kožnej, následné testy na reakciu s liekmi a nasadenie lieku ATB, na ktorý stafylokok reagoval

dadenka1
16. máj 2015

@malabiba aj my tak, akurát že jediné ant na ktorý je ten sviniar citlivý je Biseptol a na ten je dcerka alergická... A tak sa trápime už trištvrte roka... jediné, na čo reaguje a na jeden dva dni ustúpi je gencianova violeť...

malabiba
16. máj 2015

@dadenka1 nám pomohol ciphin a zabral

dadenka1
16. máj 2015

@malabiba My máme MRSA... ten je superodolný na všetko...

malabiba
16. máj 2015

@dadenka1 tak vyskúšajte ten plazmový generátor, ako píšu vyššie

dadenka1
16. máj 2015

@malabiba tomu neverím... to som už študovala...

sesilia
16. máj 2015

@dadenka1
@malabiba baby, neviem odkial ste, ja som zo senca, poradte nejaku dobru koznu prosim.

malabiba
16. máj 2015

@malabiba no nikdy nevieš, keď nič iné na MRSA nefunguje....inak ja som ešte synovi kupovala lieky na posilnenie imunity, každý deň pár kvapiek kapucínky a superenzýmy....no mal ťažké akné + stafylokok

nittaks
27. máj 2015

Jednoznačne odporučan stafal kvapky na kozu

zdravie911
17. máj 2016
dadenka1
18. máj 2016

@nittaks stafal kvapky na mrsa nepomôžu... mrsa musí telo vytlačiť samo. Aspon nam sa to ešte nepodarilo a to sme už skusili všetko

didia
1. jún 2016

Na zlateho nám zabral dalacin, na to nebol rezistentny a luivac na imunitu plus orthomol imun.

marketaval
4. aug 2016

No,neviem ake silne info mate o zlatom a MRSA ale co viem ja,tak vsetkeho sa da zbavit.len treba zvolit vhodnu liecbu.co zabera u desiatich nemusi u jedenasteho.ano Multi Rezistentny Staphilococcus Aureus je ina svina ale ked som pracovala v nemocnici nespocetnekrat som sa s tym stretla u pacientov a liecba trvala v priemere cca 3-4 tyzdne na ATB.ja mam na tvari uz 3-ti rok vyrazky,testy boli negativne a az teraz sa mi potvrdil zlaty stafilokok.dufam,ze ked sa konecne vie o co ide,konecne sa toho zbavim...drzim palce aj vam

dadenka1
5. aug 2016

@marketaval moja dcéra má mrsa, jediné!!! Atb, ktoré by mohlo byť účinné je biseptol a na ten je dcéra alergická, takže u nas zial platí, že zbaviť sa ho nedá.. bojujem s nim už roky!!! Všetko zehlim, periem minimálne na 60 tke, nosime len bavlnu, po každom použití wc dezinfikujemm (má to na rituške), je u nas uz roky prisna hygiena, akonáhle sa dotknem jej kože (utieranie, umývanie pri sprche, kremovanie..) okamžite dezinfikujem ruky, existujeme len na dettole a protexe, iné mydla nie, pri silnom vyseve potierame alkoholom alebo gencianon, ( iné maste, kremy, lieky, alternatívy typu koloidne striebro) nepomáhali, vyskúšali sme UPLNE všetko.. posilňovanie imunity extra davkami c vit, otužovanie, šport, vyvážená strava... nič.... teraz má 4 roky a príznaky ustúpili, ale mrsa zrejme býva u nad stále lebo sem tam sa hnisavy pupak znova objaví... pri chorobe,ked je oslabená imunita zrejme... je to boj na dlhe trate a podľa všetkého je to hlavne o organizme samon, ako zabojuje. Naša dr.ma ukludnuje, že mrsa má veľa ľudí a o tom nevedia a my sme žiaľ v skupine kde mrsa je aj vidno.... tak nejak dufam, že vekom a teda silnejšou imunitou to aspoň potlacime... ale o vyliečení sa žiadny doktor nevyjadril...