Už týždeň mi je zle a krúti sa mi hlava. Je to kojením?

lusinda3
25. apr 2015

Prosim poradte, normalne sa stravujem. Maly ma 4 mesiace. Uz tyzden mi je zle od,zaludka, kruti sa mi hlava. Moze mi baly brat nejake vitaminy? Tlak mam ok

anieli_1
25. apr 2015

@lusinda3 pijes vela?? Lebo to je veľmi dôležité pri kojeni ....a kludne si mozes dávať vitamíny to nikomu neuškodí....a este možnosť nemôžeš byť tehu zas ??

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anieli_1
25. apr 2015

@lusinda3 tak ked si si robila test tak asi niesi 😀 a môže na teba ist aj nejaká pliaga nasad vitamín C ...a inak ja som mavala aj mávam krutenie hlavy z krčnej chrbtice ..ale tak ze som si raz aj volala záchranku bo som sa nevedela ani postaviť hneď som padala ked má zbadala hneď mi dávala infuziu...

cottoncandy
25. apr 2015

aj mne bolo, šla som pre istotu k praktickej lekárke a zistili mi helikobaktera, držím palce 🙂

lucianakoniku
26. apr 2015

@lusinda3 ak ti je zle od zaludka, kojenim to asi nebude, radsej sa zajtra vyber k lekarovi.

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diablikovci
26. apr 2015

@lusinda3 Moze to byt aj tlak. Ja mam vysoky tak boli ma hlava, ale susede sa krutilo v hlave ked ho mala nizky.

cottoncandy
27. apr 2015

@lusinda3 žije v žalúdku, chytíš ho hocikde, napr. zo zle umytého pohára, dobre sa mu darí v kyslom prostredí žalúdka, má ho veľa ľudí, no niekomu nespôsobuje žiadne problémy...mne sa najskôr začala v septembri krútiť hlava a tiež mi bolo zle od žalúdka, urobila som si test, či nie som náhodou zasa tehotná, ale bol neg,, šla som k praktickej lekárke s tým, že či to môže byť z únavy a kojenia a ona mi spomenula helikobaktera...urobila testy z krvi a stolice, a bol tam...kvôli kojeniu som liečbu odďaľovala asi pol roka, dala mi iba magnézium s tým, že liečiť sa môžem, až keď prestanem dojčiť...závraty a bolesť sa na chvíľu stratili, no teraz na jar sa mi to veľmi zhoršilo, plus sa mi objavila akoby guča v hrdle,stále pocit cudzieho telesa, v podstate celý deň aj noc, zle sa mi prehĺtalo, pálenie záhy, grganie, návrat kyseliny až do úst...celé zle, vydržala som takto päť týždňov, ale napokon som sa musela dať liečiť...dcéru som odstavila a momentálne užívam antibiotiká - kombináciu Klacid a Duomox, plus Nolpaza proti kyseline...guču ani reflux už našťastie necítim, je mi skvele, dúfam, že helikobaktera zničím, ak nie, dajú mi až trojkombináciu antibiotík...nie je to sranda...
inak skúšala som aj prírodnú liečbu toľko ospevovanou mastichou, ale nula bodov, bolo mi ešte horšie

držím palce