V črevách mám kvasinky

katka13122
14. sep 2012

Ahojte,mam crevach kvasinky a nemozem sa ich zbavit,je tu nejake spolutrpitelka?je tu vela tem na kvasinky ale to su vacsinu u deti 😖

lydusska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zigzag
14. sep 2012

@katka13122 ahoj, tak v prvom rade zmenit jedalnicek, vylucit cukor, a pozor na skryty cukov ovoci a v inych polotovaroch, potom by si mala vylucit potraviny s kvasinkami,ocot, majoneza, kvasnice, teda aj chlieb, oriesky, dieta by mala trvat 4-6 tyznov, a mala by si brat probiotika, najlepsie v tabletkove forme,nie mliecnej,lebo mieko a mliecne vyrobky by si mala vylucit tiez, nakolko mlieko zakysluje organizmus rovnako ako kava a cierny caj, a mala by si brat peprmintovy, alebo oreganovy olej, ja som si tym presla, bolo to tazke, schudla som 10 kilo, ale zbavila som sa toho, 😉 na internete najdes toho viacej,ked si das do googlu, alebo kludne sa pytaj,, odpisem 😉

zigzag
14. sep 2012

@katka13122 a este, kvasinky ma kazdy,problem,je ked sa premnozia, a organizmus je prekysleny, prereto je imunita oslabena, a nestiha to riesit.....kvasinky sa rychlo premnozia a robia sarapatu...

lilysk
14. sep 2012

@katka13122 Ano mala som vsade na 3 krize v celom organizme -uz som bola zufala aj po nemocniciach som pochodila ☹

Nakoniec mi pomohol homeopat z KE .

katka13122
autor
14. sep 2012

@zigzag ja sa trapim uz od aprila,schudla som 8kg,vsetci jej jak krasne aj oni chcu, 😒 snazim sa cukor,lenze ked pride kriza je to tazke ☹ do teraz som chlieb jedla,dr mi ho uz zakazala mam prejst na bezlepkovu dietu,kedze si neviem prestavit byt bez peciva,lenze bez lepku jest je to o inom,probiotika papam,mlieko mi hovorila len mozem acidko 😠 o oregan.oleji som uz pocula,chcem si ho objednat,zemiaky sa mozu jest?niekde je pisane ano aj nie,aj na imunitu mam nakazane nieco brat,my sme chudatka,je to strasne,chcem sa toho zbavit, aj za cenu ze nebudem moje milovane sladke uz jest 😀 ,,aj ja to mam uz vsade,teraz si musim davat pozor aby som maleho nenakazila,,jak mna to nebavi ☹

lia09
14. sep 2012

@zigzag a to si schudla kvoli tym kvasinkam?Lebo ja som tiez rychlo schudla 10kg,chodim po doktoroch ale nic mi nezistili

vavrenka
14. sep 2012

@katka13122 mozem ti poslat do IP protikandidovu dietu a veci okolo toho, co mas ocakvat -reakcie tvojho tela, psychiky, ale vopred upozornujem, ze je to narocne. ked kvasinky vyhladovies, pytaju jest a vtedy by clovek dal aj pol zivota za nieco sladke alebo mucne 😉

katka13122
autor
15. sep 2012

@vavrenka ano mozes poslat,dik

katka13122
autor
15. sep 2012

naco sa mam pripravit ked zacne telo detoxikovat?napr.riedke solice atd...vcera somsi kupila umeocot a uz som isla rychlejsie 😀

zigzag
15. sep 2012

@lia09 nie, koli diete, nejest cukor, chlieb, ostane ti len zelenina a maso, koli tomu...

katka13122
autor
15. sep 2012

a parky,sunka mozem?dnes na obed som pomaly plakala,ked som nevedela o mam jest ☹

katka13122
autor
13. okt 2012

drzim poctivu dietu asi 4.den a zacalo ma bez krcov prehanat,je to normalne?

simca06022011
14. okt 2012

Ano, kvasinky sa takymto sposobom mozu vylucovat, alebo len zo zmeny stravy.. parky a sunka nie su dvakrat zdrave, ale pri kvasinkach ide o to dostat do seba co najmenej cukru, pretoze tie z toho ziju. Nemala by si mat problem online si najst nejake bezcukrove recepty 🙂 Jogurty nesladene a kysane napoje (cize nie klasicke sladke mlieko, ale zase nie len acidko🙂 ), zelenina na akykolvek sposob a pod. Ja som si zohnala aj CANDIDA doplnk.vyr. (je to z oreganoveho oleja a este nejakych "stiplavin", ale rovnako dobre posluzi napr. kopec cesnaku). Vela trpezlivosti, treba vydrzat minimalne zo 4-6 tyzdnov podla toho co som citala.

evelin325
11. dec 2012

@katka13122 neviem ako si na tom teraz, ale tie kvasinky sú znakom, že máš prekyslený organizmus. To je aj dôvod, prečo sa im u teba darí a nemôžeš sa ich zbaviť ☹
Väčšinou to spôsobuje nevyvážená strava vo forme nadmerného príjmu živočíšnych potravín a potravín s obsahom cukrov, tukov.
Ja by som ti radila prestať konzumovať potraviny, ktoré zakyslujú a zvýšiť spotrebu zeleniny a ovocia, zvýšiť pitný režim, hlavne čistej vody.
Z potravín najviac zakyslujú organizmus mäso, mliečne výrobky, sladkosti, slanina a udené výrobky.
Mne na odkyslenie najviac pomohli minerálne soli /skúšala som toho viac chlorella, aloe vera drink, atď..../

beethoven
12. dec 2012

ahoj, kvanisiek v tele sa zbavit da. Dolezite je si upravit stravu. Nejest ziadne sladkosti, syry, alkohol, chlieb, cestoviny, pizzu. Skor by si mala uprednostnit maso, ryby, strukoviny, zelenina, orechy, nelupana ryza. Dalsou dolezitou upravou stravy je uzivanie probiotik, jedno videjko som nasiel o tom tu http://www.sunpharma.sk/poradna/video-co-su-pro... , probiotika ti pomahaju obnovovat rovnovahu mikroorganizmov v tele a potlacaju premnozenie kvasiniek. V tabletkovej forme maju vyssi ucinok ako v mliecnej, nasiel som este jeden text o kvasinkach, pozri tu http://www.elma.estranky.sk/clanky/nutricna-ter...
Skore uzdravenie

nanyka
14. dec 2012

@zigzag oriešky sú zakázané pri protikvasinkovej diéte? z akého dôvodu? veď to je tuk, nie sacharidy...

beethoven
14. dec 2012

@nanyka arasidy a pistacie nie su povolene, ostatatne oriesky su

nanyka
15. dec 2012

@beethoven arašidy nie sú oriešky, je to strukovina a v našich končinách nie je rozšírená v surovom či naklíčenom stave, ale len praženom a solenom, čo je veľmi nezdravé, takže tomu by som rozumela 😉

ale pistácie tiež nie? zvláštne...mňa by zaujímal konkrétny dôvod, že prečo...dostať aj v nespracovanom stave a sú veľmi chutné a výživné

zigzag
15. dec 2012

@nanyka ano su zakazane, a preco netusim, tak pisalo v diete, asi obsahuju nieco co podporuje kvasinky, ako huby napr, ktore sa tiez nesmu, a tiez by sa nemalo konzumovat konzervovane jedlo,a ecka, to tiez nie su sacharidy, ani kava a kofein, ale zakysluju organizmus a tym vytvaraju vhodne prostredie pre kvasinky

nanyka
16. dec 2012

@zigzag áno, potom mysleli určite klasické pražené arašidy či pistácie - oboje sú zdrojom plesní, hlavne arašidy, to je známe o nich..
v surovom stave však podľa mňa sú ok 🙂

seraa
13. mar 2013

@katka13122

skus mykomax tabletka , ktora by mala precistit od toho aj traviaci ust.
je volno predajna

katka13122
autor
13. mar 2013

dik za rady,stale sa trapim,ale uz to riesia mudr.,vyzera ze mam aj nejake alergie a nieco s enzymami

seraa
14. mar 2013

@katka13122

ako si zistila ze mas tma kvasinky? ake si mala priznaky?

katka13122
autor
14. mar 2013

@seraa nafukovalo,zle mi bolo a nakoniec v stolici sa potvrdili,mne sa predtym potvrdili v posve

lucinkaboz
12. apr 2014

všetko čo je vyrastene zo zeme su sacharidy,ale nie su sacharidy ako sacharidy,treba si pozrieť zasadité a kysle potraviny.Acidko mi prekyselenie iba zhoršilo,všetko mlieko,jogurty ,kvasene vyrobky,syry,biela muka....a iné ....ja viem,je to tažke,clovek v dnesnej dobe,ak chcete zdravo žiť musite mať aj peniaze,ale aspon trochu sa to dáNepite absolutne kávu!!!!!!.Na vyhubenie kvasiniek mi pomohla hliva ustricová,dlhodobé užívanie,kedže mam kvasinky opakovane,mam diabetes....

mamazem
15. apr 2014

Odporúčam užívať Chioskú mastichu - živica z pistáciovníka mastichového. Má silný antimykotický účinok, pôsobí proti kvasinkám aj baktériám. Môžete ju žuť alebo užívať vo forme kapsulí. Je to čisto prírodný históriou overený produkt. Viac info u nás na mamazem alebo stačí vyhľadať v googli slovo Chioská masticha. Z našich skúseností napríklad v ústach zmyzol biely povlak na jazyku spôsobený kvasinkami pri žutí mastichy do dvoch dní...

lucinkaboz
28. apr 2014

ale velmi je predražená ta masticha..50 eur krabička

dzudka
28. apr 2014

@vavrenka prosim ta poslala by si mi info do ip o tej diete proti kvasinkovej

vavrenka
28. apr 2014

@dzudka posli mi mail adresu do iP -preposlem ako prilohu aj so zauimavymi linkami

lulecko2311
13. sep 2014

@katka13122
@vavrenka
@mamazem
Ahojte kocky,
Mohli by Ste aj mne poslat viac info o diete do IP prosim prosim. Dakujem 😉