Vaginálny orgazmus

lolita252
6. nov 2014

Baby, som uplne zufala. Mam problem- neviem dosiahnut vaginalny orgazmus. Poradte mi prosim, uz som toho vela precitala na internete a stale sa nedarí a nedarí

safranca15
6. nov 2014

Ja od porodu som na tom tak isto

katerpilar
7. nov 2014

Ahoj... a orgazmus cez klitoris si mala? Ty si nejak tesne po pôrode?

lolita252
autor
7. nov 2014

@katerpilar ahoj ano ten mam vzdy, nie snazime sa o dietatko.

guinevre
7. nov 2014

@lolita252 Mno, ja tiez ten orgazmus mozem dosiahnut len spolu s tym "vonkajsim", inak same to nejde. Citala som o tom dost, a asi je dost vysoke percento zien ktore to proste maju takto.

levicanka80
12. nov 2014

Chodim na biorezonancnu terapiu a nedavno mi riesil terapeut krcok maternice. Neviem co tam vsetko pozapinal, ale pocas terapie som dostala orgazmus (od porodu som nemala). Terapeutovi som sa samozrejme nepriznala, i ked nieco zbadal a pytal sa, ci mi neprislo zle. Uz som mala aj dalsi doma s manzelom 🙂 a dufam, ze to bude pokracovat.

kiki68
12. nov 2014

ale ved to je bezne,ze ten vaginalny zeny nemozu dosiahnut, ja by som sa tym netrapila. Cim viac to bdues silit tym je mensia sanca ze to pride. Okrem toho kazda sme co sa tyka tohto zial vnutri stavana na ine proporcie,co to dokazu zabezpecit. Aspon ja mam taku skusenost. A najlepsi orgazmus je medzi usami... 😉

goemon
12. nov 2014

Ahoj Levicanka, kde to maju taky rezonancny eroticky salon? Aj ja by som isla 😀

lenka1208
12. nov 2014

ani ja taky nemam, myslim ze to je uplne bezne :D

goemon
13. nov 2014

@levicanka80 prosim, kde to chodiiiiissss ? 😵

arizona
13. nov 2014

veľa žien ani nevie, čo je orgazmus 😉 a orgáč s partnerom je pre mnohé niečo ako sci-fi 😉 že vraj na to pomáhajú cviky na posilovanie panvového svalstva. ak si vaginálny mala a zrazu sa stratil, tak môžeš mať aj v hlave blok. musíš byť v pohode, a potom všetko pôjde jednoduchšie. nie si veľmi upätá na to, že chceš a musíš otehotnieť? 😉

monkabr
13. nov 2014

No mozeme byt radi, ze mame aspon ten klitorialny, ono je vela zien, ktore nemaju vobec ziadny a vela zien v zivote nejaky orgazmus ani nezazije :( Ja mavam tiez problem dosiahnut vobec nejaky, ale dnes uz je mnoho pomocnych prostriedkov... Su rozne pripravky na zintenzivnenie pocitov pri milovani, dosiahnutie orgazmu a tak. Obcas ked mam velku chut pouzijem taky gel a vtedy mam orgazmus skoro vzdy a dobre si to uzijem :D

monkabr
13. nov 2014

Aluraaaa 🙂 http://www.navrasky.cz/capture/see/5 Sice dost drahy spas, 17ml za 59e, ale to milovanie potom... 🙂 Odporucam kazej, ktora ma takyto problem
Najlacnejsiu alternativu ma bhip, 20 ml za 42e http://www.energiabhip.sk/n/pleasur-gel-pre-zeny

levicanka80
13. nov 2014

@goemon Nehnevaj sa, Goemon - ka ??? , nemozem povedat, bojim sa trapneho prezradenia. Ja som len chcela povedat, ze treba sa snazit a skusat a nevzdavat sa a na kazdeho to moze niekedy a niekde zafungovat. U mna sa to stalo prave na terapii, ked som to necakala. 🙂

blue99
13. nov 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

tento je tiež prír.zázrak mne v tom veľmi pomáha a je 118ml za 20 s poštovným, ale nenahraditeľný 🙂 😉
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/aloe-v-tube/

ita111
14. nov 2014

ja som našla za 17eur s pošt.

akiram
14. nov 2014
levicanka80
14. nov 2014

A ja som citala, ze Lady Gaga ma orgazmus kedy si nan iba pomysli 😀 - a na to co americki vedci?

zdravotak
14. dec 2014

@goemon 0949161316

laurinocka
21. feb 2016

Prosim vas, ten gel aloe vera, co tu radili v diskusii vyssie, poradte prosim ako ho aplikovat. Nedosaujem orgazmus, tak to chcem vyskusat. Nanesiem si ho dole len zvonka ci mozem aj do vnutra? Prosim poradte. Ak nechcete sem pisat, kludne mi napiste do sukromnej posty. Budem velmi vdacna za rady vsetkym!

@monkabr @blue99 @ita111