Výsledok cytológie 4

danilienka
31. jan 2012

Zienky najde sa tu niektora kt. mala v zivote cytologiu na 4? Ako sa potom u Vas postupovalo ?
Co to znamena, je to uz ista rakoviny ? vdaka za odpovede

liz_lemon
31. jan 2012

@danilienka http://www.cervix.sk/cytologia/pap.php
mali by ta poslat na onkologiu, ja som tam chodila cca rok, vzdy kazdy polrok na kontrolu, nastastie bolo vzdy vsetko v poriadku
aku hodnotu som mala na cytologii, si nepamatam, ale asi to nebolo 4
drzim ti palce

danilienka
autor
1. feb 2012

dik... to ale ma moja sestra, tak som chcela vediet ci je to az take zle.-....

....najde sa tu este nejaka zienka s podobnym problemom??? ☹

filipal
1. feb 2012

@danilienka v kazdom pripade musi ist tvoja sestra na onkologiu. vysledok si vyzaduje dalsie liecenie.
neboj, vsetko dobre dopadne, lebo sa prislo na jej diagnozu vcas, prave vdaka prevencii.
pripajam tabulku vysledkov cytologie.
http://www.cervix.sk/cytologia/pap.php

danilienka
autor
1. feb 2012

vdaka za odkaz....no ide hned aj na operaciu, tak dufam, ze to nebude to najhorsie kedze ma len 25rokov...

filipal
1. feb 2012

@danilienka no, predrakovinove stadium to asi bude, podla tych vysledkov, ale to sa da pekne vyliecit. horsie by bolo, keby jej na to neprisli a rozliezlo by sa to hlbsie do tkaniv.

mariolka
1. feb 2012

ahoj ja som mala 3 a hned ma poslal na operaciu ale nastastie mi vsetko odstranili tak uz by to malo byt v poriadku

danilienka
autor
2. feb 2012

vdaka za prispevky....

latvia
2. feb 2012

@danilienka hned na operaciu, je to prekanceroza, cize ak by to nechala tak, "prehryzie " sa jej to do klasickej rakoviny krcka maternice. nestrasim, ale je na mieste aby s tym nieco robila. drzim palce na operaciu

5759
18. apr 2012

@mariolka Ahoj ,chcem sa ťa spýtať-či to bolelo,ako dlho si bola v nemocnici ☹ Dakujem

mariolka
18. apr 2012

@5759 ahoj,po operacii trosku taka cudna bolest ale hned mi dali tabletku tak v pohode a ak mas moznost chod do gynkporu na sliac dve hodiny po operacii som isla domov vobec som nebola malatna alebo spava z narkozi 🙂

ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz