Výter z konečníka

podkolienka951
4. júl 2014

V pondelok mam isť k lekárke na výter z konečníka. Strašne sa bojím. Neviem ako to bude prebiehať. Boli to?, je to neprijemne Prosím dajte mi nejaké info.

renaatka
4. júl 2014

Vyter? Nic hrozne tak ako vyter s mandli,len teraz otrcis rit..tak len to je neprijemne..

jalucija
4. júl 2014

ale prosim ta. Coho sa bojis, mozno utrpi tvoja hrdost ale zubar je horsi 😉

renaatka
4. júl 2014

@jalucija na zubara sa tesiim po porode ☹ teda ja by som radsej tu rit otrcila aaaa...

ushuaia
4. júl 2014

@podkolienka951 bat sa nemusis...je to urcite neprijemny pocit iba...je to normalne...@jalucija, @renaatka...ja mam skveleho zubara zase...takze ja jednoznacne som za zubara... 😀

renaatka
4. júl 2014

@ushuaia no ale ja som vykakana len ked na zubara pomyslim ,chcela by som pod narkozu 😅

ushuaia
4. júl 2014

@renaatka ja som mala na SK stastie na skveleho zubara...ale naozaj skveleho vo vojenskej nemocnici...teraz zijem mimo sk a natrafili sme na ,,naozaj neskutocneho zubara,, Robil mi 3 zuby komplet vymena zubov...pretoze po tehu mi zacali problemy, ako nevravim ze to sem tam nezabolelo...najma ked mi robil zivy zub, tie mrtve neboleli... 😀 ale vzdy mi dal riadnu anestezu...super chlapik

map0007
4. júl 2014

@podkolienka951 neboli to,len je to neprijemne.Táky zvlastny pocit,(hambenie sa) ale dá sa to zvládnuť.Sestričky to berú ako vsetky ostatné odbery.Veľa šťastia🙂

renaatka
4. júl 2014

@ushuaia ja mam v ruzinovskej -zlata teta no davno som ju nevidela,robili mi zub pod narkozou na hajducke co som bola uz opuchnuta len on nebolel tak som myslela ze to bude uzlina..a teraz budem potrebovat vysklbnut koren aaaa dufam ze vydrzim do porodu a potom ma vezme nejaky sikovny zubar pod narkozu..

ushuaia
4. júl 2014

@renaatka nuz teda ti zelam vela stastia...a najma aby zub posluchal kym sa drobec narodi... 🙂

renaatka
4. júl 2014

@ushuaia dakujem 🙂

lwhiterose
4. júl 2014

mne len dala sestrička takú vatovú tyčinku a poslala ma na wc, aby som to spravila sama 🙂 neboj nebolí to, nedáva sa to hlboko..

mijunik
4. júl 2014

@podkolienka951 Ahoj, výter z konečníka absolútne nebolí, toho sa vôbec nemusíš báť. 🙂 Skôr to môže štekliť. 🙂 Je to, ako baby píšu, viac psychická záležitosť, človeku môže byť nepríjemné, že sa mu niekto cudzí ide pozerať na konečník. Výter trvá len pár sekúnd. Zdá sa mi, že v úvode treba trošku zatlačiť ako na stolicu, aby sa tam sestrička ľahko dostala s odberovým materiálom (ale neboj sa, bude Ťa presne inštruovať), tak moja rada znie - pre istotu nejedz nič nadúvavé aspoň deň pred výterom. 😀 A určite sa snaž byť uvoľnená, pretože mojej sestre sa raz stalo, ešte bola malá, ale pamätá si to, že jej robili výter z konečníka a to sa robí tak (alebo vtedy sa to tak robilo), že sa do konečníka (samozrejme len fakt na kraj) strčí palička, na ktorej konci je vatička a na tú sa vlastne nachytá to, čo sa má preskúmať. No a sestra sa bála (pripomínam ešte raz, že bola malá) alebo neviem prečo - jednoducho keď už bola palička s vatičkou vovnútri, tak moja sestra stiahla zadok, vatička sa zvliekla z paličky a sestrička (tá zdravotná) potom pekne-krásne milú vatičku musela loviť prstami... 😀 😀 😀 😀 Ešteže si na to berú rukavice... 😀 😀 😀 😀

podkolienka951
autor
14. júl 2014

Ahojte, prežila som to, bolo to tak nečakané a hanbila som sa, mal som stres, hlavne ten pocit že setra mi ide do zadku s tyčkou. A že som tam musela kľačať so holím zadkom. A pri tom Kľačany sa mi ešte aj roztrhli silonky. Takže mam to za sebou. Ďakujem za podporu.

ushuaia
14. júl 2014

@podkolienka951 no vidis ani to ,,nebolelo,, vies kolko prdeli im prejde pod rukami denne ? 😀 je to skor o tom neprijemnom pocite, otrcat prdel......tak pekny den ti zelam... 😎

podkolienka951
autor
14. júl 2014

ďakujem

laco_repan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laco_repan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz