Zapálený piercing

maltinta100
29. júl 2014

Baby pomoooc ktore mate piercing v jazyku. Mam ho uz dlho ale teraz sa mi predpokladam ze zapalil. Mam opuchnuty jazyk, ked si ho vyberiem ide mi odtial hnis a tam kde je prepichnuty to mam uplne tvrde. Vyplachujem si to ustnou vodou ale nepomaha. Co by mi urychlilo hojenie? Neskutocne to boliii ☹ vdaka

katy1979
29. júl 2014

ustna voda ti nepomoze. sup do lekarne a povedz im aky mas problem. popr. k lekarovi. dezinfikovat a vycistit to treba

laura0
29. júl 2014

skus solny roztok ,pohar prevarenej vlaznej vody a sol nejaku lyzicku..aby to bolo slane.. moaj dcera si dala urobit do pupka piercing a zahojil sa jej za 2 tyzdne a to sme ho oblievali len tym solnym roztokom....mpozno to pomoze aj tebe ,skus

trgypadl
29. júl 2014

@maltinta100 nezmenila si piercingovu ozdobu??....mozno by bolo fajn ho vybrat,lebo to len viac drazdi jazyk...skus octenisept

slobodnabaculka
29. júl 2014

@maltinta100 Já to mala alespoň 5 rokú v jazyku. Tak ti povím, vyber to a hoď do studne, prinese ti štestí. Ja jsem si skousla s ním polámat zub a to bilo tedy, když jsem jela slepačí polévku, no uznaj žádne šutre, ale polévka! Po roku jsem schrúmala další zúbek a vizerala jak štrbavá Aráňa, tak jsem ho schycila odmontuvala a uš lecel do studne.
Nevím, máš ho titanový? Nač ti je? Chvílkový image? Ja jsem se fakt citila asi tri roky, že jsem COOL. Každý chtel se se mnu focit jak magor a já plazila jazyk do foťáku jak blbá. Nač to je dobre, jenom pozersku handrovú babiku jsem robila. Možeš mat aj alergiu na kov, kerá se neskorej projevila. V tém prípade postríkaj jazyk octem a rychlo ho vymontuj, lebo se múžeš aj v noci udusit a to myslím v dobrém...

slobodnabaculka
29. júl 2014

Dobrý je aj Betadine

0silvia0
29. júl 2014

@maltinta100 vyplachovať repíkovým čajom a zbaviť sa piercingu, aspoň na čas

tenerifka
29. júl 2014

@slobodnabaculka Neverim, ze si skutocna......ale to je jedno, hlavne ze pri citani tvojich prispevkov je hned den veselsi 🙂

hviezdicka111
29. júl 2014

@slobodnabaculka ja som si sice zuby nepolamala, ale prestalo ma to bavit 😀 a nakoniec som zistila, ze sa bez piercingu v jazyku citim lepsie 😀 koniec koncov, to bol jeden z mojich pubertalnych napadov, ktore nemali ziadny prinos 😝

slobodnabaculka
29. júl 2014

@hviezdicka111 Tak je moja. Ja jsem najprvek mesác po zákroku šušlála jak tá naša hluchonemá Oringla s Kladzan. Veru, nic mi nebilo rosumet. Tedy jsem chodzila na pohovory a hlásila se na pozici vedúce upratovací čety. Bila jsem za reditelem v kulturáku ve Skalici. Mojenko, mala bys vidzet jak nechápavo na mne hledel "Co že by ste to chceli delat, velbloudí utracovací čaty? Tak choďte na bitúnek" kukáli na mne jak na blázna na pohovore nechápavo a krúcili hlavami. Veru tak jsem šušlála a nakonec jsem se i na ten bitúnek dostála robit. Alespoň mi vnukli nmejakú inšpiraci
A nejhorší to bilo, když jsem jedla v lunaparku pleskavicu, alebo trojposchodový burger s kapustu, majonézu, šalátem, uhorkáma a fašírku. To se mi tam motalo pod jazykem a já nevedzela, čo je košťál a čo piercing, no nač to je dobré?
Dobres udelala, jsi múdra!

slobodnabaculka
29. júl 2014

@tenerifka To jsem ráda, moja. To jsem ráda 😀
Pekný deň prajem

334
7. dec 2019

Baby prosím vás o pomoc mam piercing v jazyku len 2 dni a neviem ako by som si ho mal čistiť aby som sa vihol zápalu a hnisaniu tak mi prosím poraďte co by som mal robiť vo pred ďakujem