Môžem byť v prostredí, kde sa maľuje a penetruje?

tamarci
26. jún 2013

Dobrý deň, som cca v 6tt a dnes nám začali v bytovke malovať schodisko. Ten pach nám prerazil až do bytu a údajne to bude trvať celý najbližší týždeň. Myslíte, že by to mohol byť problém?

stanislavao
26. jún 2013

stavali sme, dokoncovali sme dom, bola som tehotna. malovala som sama, kym bol mm v robote. neviem, co by vam na tom mohlo vadit. dnesne farby uz nesmrdia a neni v nich aceton.

sissy27
26. jún 2013

predpokladám, že nie si zavretá doma 24hod denne a dá sa vám vetrať, aj keď chápem, že príjemné to nie je, ale ani ako problém by som to nevidela... max ti tak môžu vadiť niektoré pachy, ako to už u tehotných býva...

beatrice28
26. jún 2013

no my sme prerábali celý dom, niekedy mi bolo už do plaču, že niečo bude s bábätkom od tých výparov, prachu atď. , ale všetko v pohode.

hradnapani
26. jún 2013

mozes. Ale vela vetrat doma i na schodisku. Vela ludi v ocakavani babatka preraba byty, domy, maluje, a podobne. Keby tie farby sposobovali nejake vazne riziko, hadam by ich nepredavali. Pokial s nimi nepracujes kazdy den, tak je to ok.

maminka2013
26. jún 2013

môžeš, treba len vetrať ak je to veľmi cítiť.. ja som sama maľovala o sto šesť - prerábali sme 😅 samozrejme pri otvorenom okne, ale nemalo by to ublížiť.. teda pokiaľ "neinhaluješ" výpary nonstop 🙂

kvetinka211
26. jún 2013

@tamarci pravdepodobne sa nic nestane resp. nikdy nikto nezisti a nedokaze ze to bolo prave z toho ... podla mna je dobre sa vyhnut rizikam ktorym sa vyhnut da .. ak mas moznost niekam bez vacsich tazkosti na tyzden odist, isla by som, ak nie tak by som viac vetrala, bola co najviac vonku ale nemyslim ze by to bolo nejake extra velke riziko ...

michaelamilan
26. jún 2013

Ahojček, určite sa ničoho neboj, len vetraj častejšie......ja som od začiatku tehu oškrabávala steny, umývala okná, malovala apd.......kúpili sme byt a na kompletku sme si ho svojpomocne prerábali, resp ešte prerábame a som tu, malý je zdravý ako ryba.......Ničoho sa nebojkaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre