Môžem používať Clean & clear v 31 týždni?

lleennkkaa1
4. feb 2013

som v 31 tt a mam akne, ale neviem či môžem používať clean & clear... mate niekto skúsenosti s tým?

danielahamar
4. feb 2013

piť ho nechceš, či? 🤐

toxica
4. feb 2013

podla toho kde má akné,,,,možno stačí bavlnená bielizeň a nepoužívať aviváž 😀

cawes
4. feb 2013

nic v zlom ale ked som bola tehotna tak jedine co som nerobila bolo pitie. ale plet som si normalne cistila co budem 9 mesiacou cakat kym si vycistim tvar?

hruska82
4. feb 2013

@lleennkkaa1 Tehotenstvo nie je choroba 🙂 Netreba sa vsetkemu vyvarovat!

malinkaaninka
5. feb 2013

ak riešiš pleťovu vodu,tak potom čo take mydlo,parfumovany toaleťak,šamopn,sprchovy šampon,jar na riad,krem na ruky,makeup,krem na tvar,krem na topanky,zubna pasta,gel na vlasy,lak na vlasy,prostriedok na okná.ak sa ideš zaoberať takto všetkým,asi ti neostane čas zaoberať sa tehotenstvom.a to nevravim kolko chemie je vo vzduchu v meste v priemyselnom parku a z vyfukovych plynov...

jaruska8
5. feb 2013

Pokojne.🙂 Jedine môźeš mať citlivejšiu pleť a možno zareaguje inak ako pred tehu, ale starať sa o seba aj v tehu je normál. 😉

valy
6. jún 2013

neviem, co obsahuje clean and clear, ale ja som sa pytala doktora na pletove vody s kyselinou salicylovou a povedal, ze je to ok, lebo sa cez kozu nevstrebava

monci8888
6. jún 2013

to co je prosim ta za otazku toto? to je este vacsia blbost ako ze farbenie vlasov v tehotenstve skodi 😉 ale ak sa chces silou mocou uberat cestou totalnej sterility, vyskusaj rozmarinovy olej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre