Môžu sa farbiť a melírovať vlasy počas tehotenstva?

janavavrova
31. dec 2013

počas prvého trimestra?

linda20111
31. dec 2013

Ja som si davala melir, aj gelove nechty nestalo sa nic len som lepsie vyzerala 🙂

luba28
31. dec 2013

a preco by sa nemohli???viem,ze trvala a niektore farby slabsie chytaju,ale inak nevidim problem,....ved aj tehotna mozes byt upravena,ci???

len_henus
31. dec 2013

ja som si farbila úplne v pohode 🙂

zita19
31. dec 2013

Nesmies fajcit, holdovat alkoholu a uzivat drogy. Niektore lieky sa nesmu alebo mozu len na odporucanie lekara. Zhrniem vsetky otazky co na koni boli ohladom tehotenstva a ja som si ich zapamateala:
Mozes jest svieckou
Mozes pit mlieko
Mozes ist na koncert vaznej hudby
Mozes ist na koncert popularnej huddy
Mozes pit kofolu
Mozes si dat spravit gelove nechty
Mozes sa oddavat sexu
Mozes ist na prechdzku do lesa

natas4
31. dec 2013

Ja by som este Zitu doplnila:
Mozes sa vazit na elektronickej vahe
Mozes pit mlieko a jest mliecne vyrobky
Mozes sa fotografovat a dokonca aj svoje brusko
Atd.

kkatusa123
31. dec 2013

toto som aj ja na nete niekde citala. mudry vyskumnici v usa nedoporucuju farbenie, ale nie je dokazane, ze to nejak skodi. kludne farbi. pri najhorsom zle zafarbis a ostane ti flak povodnych vlasov ako mne 😀 . musis potom farbit znova 🙂

vejula
31. dec 2013

osobne sa nefarbim, ale keby som sa farbila, prvý trimester by som to zrejme nejako prežila aj bez toho. Mne osobne je zle z toho smradu pri farbení aj mimo tehu, čistá chemia. Je to na tebe. Zrejme sa nič nestane, aspon nie na prvý pohlad viditelne, ale tak chemia počas tehu podla mna nieje nič moc

milota164
31. dec 2013

ja sa tiez nefarbim ale myslim , ze ak by som sa tak by som to robila aj pocas tehu.

elina25
31. dec 2013

Ja som si nefarbila lebo som alergik a astmatik,ale nevidím dôvod prečo by si nemohla bez amoniaku kľudne 😉

petraxy6
31. dec 2013

Nahlasujem otázku, lebo ak si autorka klikne resp. dá do vyhľadávača tú otázku, vyskočí jej nespočetné množstvo tém. Každý týždeň táto otázka. Sorry, ale kebyže bolo s takouto otázkou potrebné chodiť ku gynekologovi, tak verte, že už nevykonáva svoju funkciu 😖

lulu_lu
1. jan 2014

ja som si farbila asi 3x a aj teraz sa chystam tesne pred porodom, nech nie som ako opica 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre