Som tehotná a mám chuť na párky a kofolu

sarka333333333
15. okt 2012

baby mam hroznu chut na parky a kofolu a nivovu pizzu ale v tehu sa to nesmie, co mám robiť? dakujem

misuka05
15. okt 2012

@sarka333333333 Trochu kofoly môžeš ale nie tu bez cukru. Párky si daj telacie a s pizzou neviem ako :D

renab
15. okt 2012

@sarka333333333 mne sa tak zdá, že aj prílišná informovanosť je na škodu. v tomto prípade určite. keby si bola tehotná pred 20-timi rokmi, tak by ti povedali, že v tehotenstve by si nemala piť alkohol a fajčiť. 😉
môj názor je, že kľudne si daj, veď toho nezješ tonu a nevypiješ litre.

michaelamilan
15. okt 2012

@sarka333333333 keď si dáš troška Coca-Coly tak Ťa to určite nezabije.....pokiaľ u nebudeš piť non-stop, tak nevidím žiaden dôvod prečo by si si nemala troška dať.......Treba všetko s mierou a nič neprehánať......

fra
15. okt 2012

utekaj si kupiť, kym to nie je tvoja pravidelna strava, nič sa nedeje 🙂 len toho nezjedz veľa, to by mohlo skončiť na chodníku, ako kedysi ked som bola tehotna moja tuniakova pizza 😀

jasmika
15. okt 2012

@sarka333333333 ja som zástancom zdravej stravy... a toto nejem.. iba výnimočne.. ale ked máš na to veľkú chuť tak by som si to dala... hľadaj kvalitnejšie varianty...ale daj si.. párky existujú aj kvalitné a zdravé..aj bio.., pizzu si tiež daj....ale hľadaj zdravšie druhy, a kofola..ked máš chuť tak si tiež vypi... Ja som v tehu mala furt chuť na 7 days tie rožteky čokoládové 😀 a na parížsky šalát..a ešte na tie curkíčky pez.. tak som sa s tým napchávala..len čo to spravilo s mojou postavou 😀 😀 😀

miskaska
15. okt 2012

Tak si uvar parky, nalej kofolu a objednaj nivovu pizzu. Ved ten syr sa tam prepecie...Ja som pila kofolu pocas tehotenstva a jedla aj parky.

siposova
15. okt 2012

@sarka333333333 kludne si dj načo máš chuť .... len tej kofoly nie príliž vela ..... ale inak si daj vždy načo máš chuť a daj babenku to čo si pýýýta 🙂)

mirreckall
15. okt 2012

ja tiež pijem kofolu a z času na čas si dám aj párky, aj nivu.... prečo si nedáš to, na čo máš chuť? 🙂

cerez
15. okt 2012

Kľudne si daj na čo máš chuť. Tie chute ako prišli, tak odídu. Ale všetko s mierou. Nech ti chutí! 🙂

adrioska
15. okt 2012

ja som jedla v tehu vsetky tieto tri veci...🙂 samozrejme s mierou... 🙂

janullienka
15. okt 2012

Presne moje chute... párky a pizza pri prvom tehotenstve a teraz pribudla aj kofola :D Kľudne si daj s mierou, veď kedy keď nie teraz? Teraz sa máš na čo vyhovoriť 🙂

egyptanka
15. okt 2012

Jaaaaj baby jedzte na co mate chut, ja davam vsetko, aj kofolu, len si davam bacha, ked si dam kofolu nedam si kavu. Aj bryndzu a vsetko mozne, Nivu neriesim lebo plesnive syry nemam rada.
Jedine co som vybadala tak mi zle robi skorica (posyp na kolaci, v zmelovke)

lenosko
15. okt 2012

ja som chvilu ficala na viedenskych parkoch so syrom (aj bez syra, prip. bravcove...), ale len z Lidla, maju asi 87% masa 😀
babosovi to neublizilo 🙂 kofolu s mierou, bacha na kofein, ale uz ani ta mi nejde. k nive mam teraz prirodzeny odpor, s tym neporadim, ale vraj nemalo by sa nic plesnove ani po tepelnej uprave...

lalinko2010
15. okt 2012

@sarka333333333 zjedz čo ti chutí!!!!!! hádam nebudeš hladná a nebudeš jesť to na čo nemáš chuť!!!! najedz sa!!!!! 😠 🙂

katren
15. okt 2012

@sarka333333333 mas vyslovene potvrdenie od dr., ze to nesmies jest??? inak nevidim dovod.... si TEHOTNA, nie chora 🙄

nef2702
15. okt 2012

tehotenstvo nie je choroba!!!

asocial
15. okt 2012

suhlasim, tehotenstvo nie je choroba, a cudujem sa vsetkym, ktori ti pisu, ze toto nesmies toto nesmies..
ja som jedla aj parky, aj bryndzu (jasne, ze nie taku zo salasa), pila som aj colu ..
jedine, co som nejedla, bola niva, ale terza ku koncu aj to som si raz dala..
vies, zle ti moze byt, a bakteria moze byt vsade...
si pamatam, ako v popradskom caji boli pred par rokmi bakterie salmonely...

vsetko s mierou...

something
15. okt 2012

Tak si daj vsetko, ja som jedla vsetko aj pila koforlu aj coca colu, samozrejme nie vela....

amouramour
15. okt 2012

kofolu aj parky v pohode ak to nejes kazdy den a len to🙂

syslica
15. okt 2012

@sarka333333333 Čo máš robiť? V pohode si daj, s mierou by nič nemalo uškodiť. Keď budeš tehotná druhý, tretíkrát, už takéto veci nebudeš riešiť. 😉 Dobrú chuť!

nanulik
15. okt 2012

@sarka333333333 a čo všeličo sa nesmie. keby tehotné sa držali všetkého čo sa nesmie tak by umreli na podvýživu. a myslím že aj tu pizzu si možeš dať. ak to bude v primeranom množstve

ivett1
15. okt 2012

@sarka333333333 prečo sa to nesmie 😕 ... máš to zakázané? ja som kolu nepila, pila som kávu, párky som jedla, teda kým mi chutili... a na pizzu sme tiež chodili...ale nivová mi príliš "nevoňala" ... mala som radšej ananásovú...

alex31
15. okt 2012

@sarka333333333 .. podla mna s mierou mozes vsetko ... akurat tie plesnive syry by som si na isty cas odpustila .... ako tu uz bolo viackrat napisane tehotenstvo nie je choroba a suhlasim s nanulik .. keby sa dodrziavalo len to co sa smie ......

miskax2
15. okt 2012

@sarka333333333 daj si na co mas chut ja som sa niako neobmedzovala co je dobre preteba je aj pre babo samozrejme okrem alkoholu a drog

euka210
15. okt 2012

občas treba pocuvnut aj tehu chute a dopriat si 🙂

sendy182
15. okt 2012

@sarka333333333 môžeš veď si tehotná.......ak si žiada bábätko 😀

jaruska8
15. okt 2012

Párky v poho, Niva ťa tiež ,,nezabije", a Kofola????? Keď ju miluješ, nie je čo riešiť... 😀 Jedine, ak by ti vadil kofeín...

nikolet_89
16. okt 2012

ahoj neries co nesmies 🙂 ja som pila skoro kazdy den kofolu alebo cocacolu strasnu chut som mala, nemohla som sa jej zbavit, a na pizzu som chodila raz za mesiac este tyzden pred porodom som bola...a parky som ani neriesila...ja som jedla snad vsetko :D

nikolet_89
16. okt 2012

a hlavne si vsetko co lubis dopraj teraz, ked budes kojit nebudes moct jest vsetko co sa ti ziada, koli babatku...🙂

epelino
16. okt 2012

Jasne, ze mozes, ja som jedla tiez vsetko a aj som pila slabucku kavu.. ked som kojila, vyhybala som sa len kyslej kapuste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre