Uškodí fotografovanie bruška zblízka s bleskom?

bebinnka
16. dec 2013

islo len o par fotiek v tielku - detailov.. dufam ze sa babatku nič nestane...

maryanna
16. dec 2013

tato otazka nebola hadam myslena vazne.....

majushka
16. dec 2013

Jasne ze nie, ved to nevysiela ziadne skodlive vlny a neboj babatko urcite nemuselo zmurit, ked sa bliskalo. 😵

cuculiatko88
16. dec 2013

😀 prepac ale toto je vtipne 😀...jasne ze sa babu nic nestane,nemusis sa bat 🙂

sissy27
16. dec 2013

najlepšie, ak celé tehotenstvo prežiješ v absolútnej tme, nanajvýš tak pri svetle sviečky...
ja neviem, ale do konca roka súťažíme o najabsurdnejšiu otázku a hlavnou výhrou je nesmrteľnosť alebo čo sa to tu deje??

barny
16. dec 2013

no mozno bude mat cervene oci na fotke, ale vdaka za pripomenutie, mam slabu baterku na fotaku a syn ma zajtra besietku, takze treba ho nabit, idem papa

usacek79
16. dec 2013

no pozor, neodporucam pouzivat na fotenie domaci rontgen - maximalne raz za tyzden a s tmavymi okuliarmi 😀

marissenka
16. dec 2013

myslis,ze keby to skodilo mali by sme tu kazda vycapene pupky v albumoch?? 😀

tlucka
16. dec 2013

Zase jedna z tých ... otázok. V poslednej dobe sa čoraz viac presviedčam, že tehotenstvo pravdepodobne uberá zo šedej kôry mozgovej. 😀 😀 😀

tenerifka
16. dec 2013

😀 😀 😀 Z tychto a podobnych MK hlodov by sa mohla napisat kniha

katka79daniel
16. dec 2013

Baby,vaśe komenty ma váźne pobavili.dajte eśte niećó.

ratatatata
16. dec 2013

Ja by som brusko urcite fotit nenechala. Deti oziarene bleskom z fotoaparatov neznasaju svetlo a spravaju sa cudne. Napriklad kamoska sa nechala fotit raz, narodil sa jej syncek, ktory spava dole hlavou visiaci z garnize. Ina kamoska sa nechala fotit 6x a jej dcera sa jej uz niekolkokrat zaplietla do vlasov a nemohli ju vymotat. Ina kamoska sa nechala fotit 12x a jej dcera sa narodila slepa, zato sa orientuje za pomoci echolokacie. Prezit prezije, lenze ludia okolo nej nie - tie zvuky vsetkych v okoli nesmierne vytacaju a ludia hluchnu. Chytit ju nemozu - zakazdym uleti. A dalsia kamoska sa nechala fotit 24x a narodil sa jej maly upir. Musela si kupit statok a krmi ho krvou z krav. No a posledna kamoska sa nechala nafotit asi 100x a narodilo sa jej 100 netopierov a musela kupit jaskynu a teraz tam vsetci ziju. Otec to psychicky nezvladol a tiez sa premenil na netopiera.

monika15
16. dec 2013

och boze uz s tymi fotkami ty kokso zeny vsak to uz neni normal....
fotenie bla bla vsak vy ste tehu len kvoly fotkam do certa.......
hrozne .....

stardust
16. dec 2013

urcite, uz aj chod podat trestne oznamenie na fotografa, za tazke ublizenie na zdravi tvojmu este nenarodnemu dietatu!!!!!!! Na policii povedz, ze ti to poradila Stardust z Modreho kurnika 😉 😉 😉

dasaa
16. dec 2013

Môžeš kľudne sa fotiť počas celého tehotenstva drobcekovi to neuškodí a ani nepoškodí 🙂

dejnas
16. dec 2013

@ratatatata 😀 😀 😀 😀 😀 najlepší príspevok, schuti som sa zasmiala, predĺžila som si život možno o pár sekúnd, ďakujem 🙂

jatamido
16. dec 2013

@ratatatata 1000000000000000000000 like 😀 😀 😀

katjushka
16. dec 2013

zeny, ale uz naozaj prestante! obavam sa, ze na zaklade mudrosti z MK a prudkointeligentnych otazok, ktore tu denne vznikajú odoberu zenam volebne pravo 😀

sonagolisova
16. dec 2013

toto je skutocne vazne myslena otazka ?????

inffinity
16. dec 2013

Jinac aj ja si myslim ze by se nemelo brusko fotit s bleskem vzdyt dite muze oslepnout... juj ty vazne nejsi normalni takto ublizit jeste nenarozenemu...
A nebo pres tricko by to mohlo byt ok 😀

Ja umru asi 😀 😀 😀

bianca
16. dec 2013

@barny som si cvrkla z prvej vety a nasledne aj moj muz po precitani

dendy1
16. dec 2013

😀 😀 😀 som si myslela, že len vykojený mozok perlí, ale ono už aj pred pôrodom sa čosi deje..... 😀 😀

el6
16. dec 2013

nejak mi toto vysmievanie lezie na nervy...no tak zneistela, no a co....vam sa to nikdy nestalo?

teress
17. dec 2013

no ale vážne ,chápem že zneistieť mohla ale blesk? troška sedliackeho rozumu...čo keď ráno svieti slnko nevstane s postele lebo bruško ožiari? a najlepšie že sa už fotit boli...tak by som zisťovala pred nie po, hádam...podla mňa je to zas žart

jankako
17. dec 2013

odpadla som 😀

miriatko
17. dec 2013

@ratatatata - skvelá odpoved, ja má pocit, že niektoré mamičky sú už fakt na hlavu, či možu zjesť hento, či možu urobiť toto, či možu dietatku obliecť tamto, vrchol je to fotenie brucha pomaly každý týžden tehotenstva, fotenie babetiek v nanovších outfitoch, do prdele, to tie deti máme na to aby sme sa ukazovali a vyťahovali jedna pred druhú? Ja moje deti tiež pekne obliekam resp. primerane, ale nikde ich nefotím, ani neviem čo za uchyla sa može k tým fotkám na verejnom fore dostať a ruku na srdce tým detom je to šumafuk čo im oblečieme. A polonahá s bruškom by som sa tiež nefotila, ak aj určite pre svoj súkromný album a nie pre verejné forum.

denisafono
17. dec 2013

bebinnka, lutujem tvoje dietatko uz teraz, to akoze vážne??????????? myslíš tú otázku, to si radšej ani neprečítaj o USG nič lebo nedovolíš dr. aby ti ho robili podla tohto názoru.

vejula
17. dec 2013

myslím, že toto bola asi posledná bebinkina otazka v tomto fore.... No svet je aky je, ludí trápia rôzne strachy aj iracionalne... Môže to mať rôzny pôvod.... Mne je z tohto zosmiešnovania tu na fore už skutočne nevolno.

cmulinko
17. dec 2013

ak sa and tym zamyslim,tak ja som asi jedina,ktora si brusko pocas tehotenstva nefotila.

akrim1311
17. dec 2013

hahaha,toto sa tu malo dať radšej 1.4. 😀 😀 😀 aspoň som sa dnes zasmiala.

danielita111
17. dec 2013

Ja neviem cim to je,ale v poslednom case je tu takychto priblblych otazok viacej a zacina mi to liezt na nervy.Ved normalna zdrava realne mysliaca zena sa nezaobera takymito ....nechcem to sprosto povedat tak traposinami.Tam si kukaj kocare a vybavu na nete,bude to lepsie zabity cas ako toto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre