Ako postaviť na záhrade detské ihrisko?

kikatko
29. jan 2010

ahojte,
chceme s polovičkou postavit malej k narodeninám ihrisko. mame obrovskú zahradu a bol by to hriech nevyužit.chceli by sme len par veci- teda pieskovisko, preliezku, hojdačku a šmýkalku a jedného konika či iné zvieratko na pružine. ak mate niekto skusenosti so stavbou, pripadne kontatky sem s nimi. alebo ak mate niečo čo by sa nám hodilo a nepotrebujete to , kludne sa ozvite. za všetky pripomienky vopred velké D.kikatko
p.s. firmy ani moc nemusite doporučat bo čo nam posielali ponuky, tak najlacnejšia bola okolo 2500 euro

evaka
12. apr 2012

@lumarque hojdacka, pieskovisko urcite, aj my sme na tom vyrastli /pieskovisko je bezpecne len doma/. Smykacka podla toho, ci mate na blizku kamaratov

viera27
12. apr 2012

sledujte hornbach a baumax. Vzdy na konci sezony vypredavaju vystavene kusy za par supov. A to je drevo, rozne zostavy. Znameho tak vyslo obrovske ihrisko s drevenymi plosinami, smykalkami a hradmi a hojdackami namiesto 3000 katalogovej ceny 400 komplet cele.

lumarque
12. apr 2012

@evaka pieskovisko mame, tam je maly kazdy den : )aj hojdacku, ale aj tak asi radsej hra s loptou a nahana sliepky :D.
Ked tie veze Jungle gym a pod vyzeraju taak super ( len ta cena...) a normalne ihrisko mame daleko. Uvidime.
@viera27 Diki za tip.

lumarque
12. apr 2012

@luciankasebastianko A kolko ma teraz maly?

luciankasebastianko
12. apr 2012

@lumarque 3 a pol

sendy04
25. nov 2012

@luciankasebastianko ahoj kde zozeniem taku velku strunu ?
prosim

luciankasebastianko
26. nov 2012

@sendy04 tuším to je z avie , alebo velké auto má táké struny

sendy04
29. nov 2012

a za
@luciankasebastianko a za kolko by si my ju vedela dat?

luciankasebastianko
29. nov 2012

ja to nepredávam
@sendy04

veronka
22. jún 2013

@luciankasebastianko prosím ťa koľko ste dali za tú šmýkalku? máte aj s rebríkom? ďakujem

veronka
22. jún 2013

@mirka414 ako ste spokojní s tou velkou smykalkou?

veronka
22. jún 2013

@luciankasebastianko prosím ta aku plachtu mas nad pieskoviskom? nepremokne?
@mirka414

hodili by ste sem fotky domcekov a celkovo ihrisk, co ste spravili pre deti? ďakujem

veronka
22. jún 2013

@alusha prosim ta mohla by si mi hodit linky na tu pani z mmb, co si od nej objednavala hojdacku? na 1 strane su uz nefunkcne linky, tak ak by si nasla budem vdacna........dakujem

mirka414
22. jún 2013

@veronka Velmi spokojne 🙂 natiahneme hadicu primontujeme a decka sa idu zblazdnit od radosti 🙂

veronka
22. jún 2013

@mirka414 inak ty si kupila tiez tu z toho novoplastu?

luciankasebastianko
22. jún 2013

@veronka tak to už nemám potuchy kolko to stálo a plachtu som mala pochumovanú zelenú

mirka414
23. jún 2013

@veronka nie vo Švajčiarsku 🙂

nique666
30. apr 2016

@mirka414 ahoj mirka a ostatne zienky 🙂 my sme tiez uvazovali, ze si spravime svojpomocne drevene, pieskovisko, domcek so smyklavkou a hojdacku. lenze akosi nemame cas, na novej zahrade stale nie je elektrina, tak uvazujeme, ci nekupime len plastovu na tento rok a buduci spravime to drevene, ked dame zahradku do poriadku. chcem sa spytat k tymto smoby plastovym, resp aj k inym znackam, tie schodiky na smyklavku a ta sedacia cast, kym sa dieta smykne vam pridu bezpecne? mne to pride velmi uzke, ze tam dieta nesadne a bojim sa, ze by mi padla :( deti vam tam v pohode vylezu ( nezaseknu sa do tych dier nozicky? ) a v pohode sa smyknu? dakujeeeem a idem popozerat linky co ste dali, lebo sme sa stale nerozhodli a narodeniny ma mala hned :D

beusssska
14. jún 2016

@kikatko tie zvieratka na pruzine su drahe :(

frisnica26
1. júl 2016

@alusha dobrý den, neotvara mi tie foto vôbec tu pani.

orgovanik1
21. apr 2017

Ahoj. Tiež máme na záhrade vlastné ihrisko. My ho teda máme kúpené, kedže nie je čas na "home made". Je to na nezaplatenie, máme aj pieskovisko 🙂 fotku nemám, tak aspon link http://www.garden-life.sk/kategoria/detske-ihri... možno niekoho inšpirujem, je naozaj kvalitné a pevné.

jakubkaleta
11. aug 2017

má tu niekto skúsenosť s firmou alebo eshopom, ktorý takéto veci konkrétne predáva ?