Hojdacia zebra Fisher Price

branki
12. nov 2011

Ahojte maminky, rada by som sa vas opytala, ze ako sa vasi krpci vyhraju s touto zebrou, ci ich to bavi, alebo len stoji v kute. Chceli by sme ju kupit na vianoce, tak zvazujeme ci sa ju oplati kupit. Dakujem za nazory.

lauraespozito
13. nov 2011

@branki tak môj synovec ju má a moja malá sa na nej tiež stále hrá práve pozerám aj ja že jej kúpim na vianoce ružovú je to velmi dobrá hračka 🙂

daniella_vivien
24. nov 2011

super ze tu je tato tema, len skoda ze som sa nic nedozvedela. .........Aj ja ju chcem mojej jedno rocnej babizne kupit pod stromcek....tak som pozerala na videa cez youtube ako tam deticky skacu a vyzera to super. Len sa mi zda ze to trosku huci....tak neviem ci ma skor s toho hlava nebude boliet 🙂 uvidime. Ja jej to ale rozhodne idem kupit

daniella_vivien
24. nov 2011
branki
autor
25. nov 2011

no uvidime aj my, zebra uz je na ceste tak potom napisem ze ci ho to bavi

daniella_vivien
5. jan 2012

@branki uz ju mate?

jessicax
5. jan 2012

@daniella_vivien my sme ju tiez kupili malemu na Vianoce a je super, maly sice este nechodi sam ale dostvornozkuje k nej pusti si pesnicku a zacne sa natriasat 😀 😀 a ked ho tam posadim snazi sa na nej hompalat len este nedociahne upne na zem tak mu pomahame. A ked je zebra volna obsadi mu ju sestra, ktora aj ked ma skoro 3 a pol roka stale splna vahovy limit 😉

branki
autor
5. jan 2012

no mame ju este je odlozena, ale za chvilku ma rok tak uvidime ci sa mu bude pacit,potom napisem ake ma uspechy 😀

branki
autor
5. jan 2012

ale zatial mali vsetky FP hracky u maleho uspech, tak si myslim,ze tato sa mu bude urcite pacit

stojdulka
6. jan 2012

ahojte baby 😉 my sme našej malej kúpili zebru pod stromček a ešte ju tak veľmi nezaujíma, pohojdá sa no ešte slabo dostane, zato synovec ten sa vie riadne vyriadiť a to je o dva mesiace starší od mojej malej, na návode je napísané pre deti od 12do36m takže kúpou nič nepokazíš ešte sa s nou vyhrá

ono celkovo na hračky od FP ja nedám dopustiť 😉

foto malej na zebre

daniella_vivien
6. jan 2012

@stojdulka moja je tak stara jak tvoja, zahra sa tam minutu a to je asi vsetko...skor by som povedala ze pri nej radsej tancuje ked sa zapne melodia....cakam ze ked dorastie viac ju to zaujme. inak sme to potom kupovali zbytocne 😒

daniella_vivien
6. jan 2012
daniella_vivien
6. jan 2012

@stojdulka tiez sme jej ju kupili na vianoce 🙂

stojdulka
6. jan 2012

@daniella_vivien no jaka je mala zlatá 😉 vy máte ružovú, my sme kúpili zelenú pretože máme väčšinu hračiek FP z radu RAINFOREST a tak sa viac hodí zelená 🙂

daniella_vivien
6. jan 2012

@stojdulka vdaka 🙂 inak obycajny detsky kocik za par eur ju potesil omnoho viac 🙂

stojdulka
6. jan 2012

@daniella_vivien u nás presne to isté, kočiarik bol in, pozerám že naše vianoce boli veľmi podobné tým vašim 😉

daniella_vivien
6. jan 2012

hehe 🙂 skromne su deticky nase, len nech im to ostane 🙂

daniella_vivien
6. jan 2012
stojdulka
6. jan 2012

@daniella_vivien ja to beriem tak, že pre moje deti len to najlepšie 🙂

anjelicek26
6. jan 2012

Jej zebra, to je Maxova zavislost hadam od 9 mesiacov a stale ho to drzi 😅 Nedame na nu dopustit, aj ked sme ju mali aj pri dcerke a ta ju mala na haku, ani okom o nu nezavadila... takze je to fakt - individualne 🙂

daniella_vivien
6. jan 2012

@stojdulka to mas pravdu
@anjelicek26 super...snad to nasu tiez tak cyti