My little pony na výmenu

zabka1003
5. mar 2012

Chcem sa opýtať, či sa nájdu maminky, ktoré zbierajú sadu my little pony..
My s Nelkou zbierame a keďže máme nejaké rovnaké, chcem sa spýtať, či by nebol záujem o výmenu..
ďakujem 🙂

syslica
6. mar 2012

@zabka1003 Ahoj, aj moja neterka zbiera a mala by tieto (len neviem, či sú to Little Pony alebo Filly):
Vymením: Puk F13, Caspian F18, Melian F8, Echo F14, Fawn F15
za
Divitio F7, Pixie F11, Twilight F9, Pando F10, Bree F16, Zoecia F17
Keď tak pozerám na tie F-ká, budú to asi koníky Filly - ale možno aj tie niekto na Koníku zbiera, tak sa ozvite 🙂 .

katdan
13. jún 2012

@zabka1003 Ahoj, my sme práve začali zbierať a na výmenu máme zatiaľ len applejacka a twilight sparkla, ale zbierame ďalej. Tak ak ich ešte nemáte, napíš. 🙂

zabka1003
autor
22. jún 2012

@katdan týchto máme aj po 2 ks 😀 ale určite sa ozvi potom 🙂

miluna191
17. aug 2012

@zabka1003 dobry den moja dcerka Natalka je zblaznená do ponikov mame uz skoro vsetky ale mame vela rovnakych ja by som si s vami rada vymenila napiste mi prosim ktorych mate na vymenu my potrebujeme este 8 lusov do kompet zbierky dakujem

zuzanocka
17. aug 2012

mame kopu lissy magic ponys na vymenu, zalozila som aj temu, ale nikto sa neozval 😝 a chybaju uz len dvaja 😝

miluna191
17. aug 2012

@zabka1003 applejacka by sme si mohli uz aj menit my mame 2 x ribbon heart, 2x tealove, 2x daisy dreams, 3x cheerilee a 2x fluttershy

ivankaalenka
17. aug 2012

My mame tiez ponikov, tych malych, teda mali sme hlavne morske panny ponikove a okrem jednej sa vsetky stratili :( hlavne, ze mame tie domceky a zamky a neviem co :( ale moja mala ich zboznuje, aj teraz jej pojdem kupit 🙂

kikatko
29. apr 2013

ešte sa tu ponikuje? moja na nich začína zavislačit a idem objednávat cez nett, nechce sa nietok pridat?

maja16
31. máj 2013

aj my by sme vymenili koníky máme k dispozícii 8 - superstar, 11-unicorn, 4-fairy, 6-jump. Sme z BA.

ghostsgirl
8. júl 2014

Na predaj nahodou niekto nema?

pritt98
21. júl 2014

Baby náhodou nemá niekto MLP na výmenu alebo aj predaj?

margarita
5. aug 2014

@ghostsgirl
@pritt98
my mame tieto dve v ponuke
http://my-little-pony.hracky-predeti.sk/my-litt...
http://my-little-pony.hracky-predeti.sk/my-litt...

a najlepsie keby ste mali na vymenu z tejto sady Fluttershy...ta nam este jedina chyba a nemienim naslepo kupovat sacky, v ktorom sa nahodou objavi 😉

ghostsgirl
6. aug 2014

@margarita ja by som Fluutershy vedela zohnat 🙂

margarita
6. aug 2014

@ghostsgirl
ok, vymenim tieto obe za Fluttershy, ale takuto malicku plastovu ako su hentie...

viktorecka
11. aug 2014

Ahoj baby aj ja mám na výmenu twajlajt pinki eplždek a mini pinki kristalovu aj twajlajt a je to dandorra z ke

viktorecka
11. aug 2014

A ešte princess lunu má ju dagdo?
2 ☹

viktorecka
11. aug 2014

Linka bývaš na meterovovej 1 ?

viktorecka
12. aug 2014

É baby spite já som hore

viktorecka
12. aug 2014
viktorecka
15. aug 2014

A ešťe fluttershy mám na vimenu

viktorecka
17. aug 2014

3 chrilli ja potrebujem bivam na Meteorova 1 ke poschodie 4 bekec maťo 🙂

pritt98
1. okt 2014

@margarita @viktorecka - máte niečo na výmenu? my máme dosť po dvoch..aj tých trblietavých a priesvitných nejakých..

margarita
1. okt 2014

@pritt98
ja uz nemam, tie co boli dvojmo nakoniec skoncili u kamosky 😀

bianca
1. okt 2014

@pritt98 aj aj by si predala ?

bianca
1. okt 2014

inak zeny.Ja mam doma brutalneho zavislaka.Mame skoro vsetko MLP

lucianna1312
1. okt 2014

@pritt98 ahoj, ktoru sadu zbierate? My mame tiez na vymenu, len musim zistyit mena 🙂 vymenila by si, keby sme nieco mali?

lucianna1312
1. okt 2014

@bianca mas nejakych aj na vymenu?

bianca
1. okt 2014

@lucianna1312 prave ze nie.Jedine co mame naviac tak klasicku Pinky ktora bola teraz cesrtvo v sete.Ja som kupovala kus po kuse do zbierky priamo na MMB alebo aj tu aby sme nemali rovnakych.Mala chce ale trblietavych.Akurat zajtra idem kupovat equestria auto na narodky.Torty standartne MLP,kostym na karneval Rainbow dash,,,,,,

lucianna1312
1. okt 2014

@bianca jaj 🙂. Inac malej prajem vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 ked budete mat nejake rovnake, kludne mi napis.... My zbierame vsetky 🙂 a este ked tak chord pozriet do tesca, mali by tam mat teraz tu modru, zabudla som ako sa vola, equestria za 15€, co stoji normalne 30 a este nejake ine, tiez idem zajtra pozriet a nakupit 🙂

bianca
1. okt 2014

@lucianna1312 my mame komplet vsetky minulorocne.Kokos co to stalo prachov.Ale spojila sa polka rodiny a len to sa kupovalo.Teraz by chcela aj tie nove ,ale akoze v ziadnom pripade.Uz by som mala ojazdene auto ci pana.Teraz od nas na narodky Pinky s vrtulnikom,od babky Rainbow na korculiach a od krstnej sada ponikov so sestrickou a zajtra krstnemu idem to auto kupit aby mal pre nu.No romantika.Vsade sami kon