Oplatí sa kupovať svietiaca korytnačka?

katka1513
14. máj 2014

Mile maminy, s malym zaspavame a celu noc spime zo zapnutou lampickou.Chcela by som malemu kupit svietiacu korytnacku .len neviem ci sa to oplati kupovat, a ci svieti dost na to aby som na maleho videla, pretoze sa dost casto budi, tak musime mat zapalene svetlo.DAKUJEM 🙂

ushuaia
14. máj 2014

@katka1513 vies co nasa mala ma kolotoc nad postielku co sa toci a svieti a su tam aj melodie...som max. spokojna, pekne bez problemu zaspi, ale kupili sme aj - je to v tvare hviezdy z vrchu to ma vyrezavane hviezdicky a mesiac, na baterky a ma to aj funkciu melodie, meni to farby (da to dost svetla) ale zase to svetlo nevyrusi dieta zo spanku, naviac, ked je to zapnute na plafone su ,,hviezdicky a mesiacik,, je to velmi mile...ale ako vravim kazdemu dietatku pomoze nieco ine...a stalo to 15 e

linibini
14. máj 2014

máme, nepoužívali sme, máme aj s hudbou, ktorá je príšerná, našťastie ju treskol o zem, tak už iba svieti - občas si ju zapne, ale nebaví ho to veľmi, svieti cca 30 minút, potom sa sama vypne... používame svetielko do zásuvky - modré, neruší to pri spánku a pekne na malého vidíme

marllik
14. máj 2014

hudba v tej korytnacke velmi krici 😝

heni79
14. máj 2014

@katka1513
Skús si kúpiť orientačné svetlo. Bohate postačí, aby si na dieťa videla a stojí podstatne menej. 😉 😀 Teda ak je to o svetle a nie o kúpe korytnačky. 😀

sissy27
14. máj 2014

@katka1513 a nebudí sa ti malý práve kvôli tomu, že máš celú noc zažaté svetlo? aj keď slabé, ale predsa... spánok v tme má svoj význam, skús si o tom niečo vygoogliť, napr. http://mare.remare.sk/index.php/ocista-organizm... ...

zuzike123
14. máj 2014

@katka1513 Mame korytnacku, dostali sme ju. Najprv som na nu nedovercivo pozerala, ze dalsia zbytocnost. Ale milo prekvapila, svieti zelene a modre hviezdicky, hudbu nema a synovia bez nej nezaspia, vyslovene musi pri zaspavani svietit. Po 40 min sa sama vypne.

chikita0000
14. máj 2014

Mi mame korytnacku.malinkej sa paci meni farby hviezdiciek a daju sa vybrat aj melodie aku chces.sme spokojny

nicolle21
15. máj 2014

ja som obstarala korytnacku original od cloud b, takze ziadne protivne melodie, svieti nadherne, problemy ziadne, ale pouzivam ju, len ked je maly chory a potrebujem nanho v noci vidiet.. inak mi pride zbytocne svietit celu noc, rusilo by ho to a ako tu uz vyssie bolo spomenute, ta tma ma nejaky vyznam

susanne6
16. nov 2014

@chikita0000 chcem sa opýtať, či je svetlo hvieždičiek len statické alebo sa nejak točí. dakujem

bianca
16. nov 2014

my mame original doma uz asi 5 rok a je to asi najvyuzitejsia vec co sme kupili.Pouzivali sme denne roky a hadali sme sa kto ju bude mat.Ci bude v spalni alebo detskej.Malej som ju kradla ked zaspala.Teraz svietim ked sa v noci zobudi a ma zly sen.Zabera 100%

chikita0000
17. nov 2014

@susanne6 ahoj svetlo hviezdiciek je staticke a netoci sa ale dasa dat aj tak ze pomali zhasinaju a znovu sa zasvietia.mi sme boli spokojny nakolko nasa drndula znej stale vybera baterky a furd ich hladame

susanne6
17. nov 2014
rora
17. nov 2014

tuto korytnacku som si ja osobne pripisala na akysi pomyselný zoznam hraciek s nazvom "totalne vyhodene peniaze" 😔 no co uz, nechala som sa zlákat davom, vsetci to detom kupovali hlavne na vianoce, tak som skusila aj ja.... by som bola zvedava kolko ludi na to este nadava... 😖

lumarque
17. nov 2014

@katka1513 dobra vec, ale ja som ju kupila na www. svet darcekov alebo darcekovy raj tak nejako sa to volalo prisla nefunkcna, ked som ju reklamovala, neposlali ani zlu korytnacku ani peniaze spat... takze ak bz ste si ju kupili tak urcite nie od tej firmy, lebo to iste sa stalo aj znamej, ktora si u nich neskor kupila.

monyka92
17. nov 2014

Vies,co u nas nejaky uspech nema.od kedy sme ju kupili,asi pred rokom,bola 2 x zapnuta.ani nesvieti tak ako je vsade znazornene.musis vymaknut,skvele miesto a dat,ze dost blizko k stene aby to malo aspon aky taky efekt..nepustite sa domna 😀 ja pisem moj dojem a skusenost 😀

lucinocka
17. nov 2014

@rora preco, u nas je to najlepsia vec aku sme od koho dostali.... hviezdicky si zapiname kazdy vecer pred spanim, ked zabudnem ja, mala si zapne sama, vie, ze ked su hviezdicky na nebi, ide sa spinkat, ukludnuje ju to... 🙂

millia
17. nov 2014

Oplati 🙂 Je velmi prijemne a relaxacne pozerat sa pred spanim na hviezicky,maly tak velmi rad zaspava 😵 Hudbu nezapiname,ta znie zle.

luciferkax
17. nov 2014

Určite oplatí, aspoň u nás sa páči vekovej kategorii od troch do 60 rokov :D :D dokonca si ju svietime občas aj sami dvaja s manželom.. deti pri nej zaspávajú , boja sa tmy, počítajú hviezdičky, zaspia....

luciferkax
17. nov 2014

@rora my nie, mysi ju neeeeskutočne chválime..

luciferkax
17. nov 2014

ináč neviem ako na ostatných korytnačkách, ale na našej sa dajú meniť tri farby, modrá svieti dosť silno, že na dieťatko vidíš , tuším oranžová tak "jemne", len aby svietila, ja určite odporúčam!!!

dudlikovo
19. mar 2015

aj na nasej korytnacke sa menia 3 farby a ma aj melodiu
http://www.dudlikovo.sk/Svietiaca-korytnacka-s-...

dollynkaa
19. mar 2015

nie.uplna debilina.moja to vobec nevsimala

abigel1
26. máj 2015

my máme korytnačku Cloud B http://www.miniman.sk/CloudB-Nocne-svetielko-Ko.... Je síce trochu drahšia ale na kvaliru nedám dopustiť.

staga
26. máj 2015

my sme dostali svietacieho havina a posluzil nam ako lampa ked sa mala v noci zobudila 🙂

iviatko
26. máj 2015

Petko je zvyknuty na korytnacku,ale to svetlo nie je az take silne,aby si videla,co robi.

iviatko
26. máj 2015

@luciferkax aj nas 10 r.capko ju chcel 🙂) ja si ju vecer zapinam 🙂

monika2_9
3. jún 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Ahoj 🙂 My sme taktiež stavili na značku cloud B. Nechali sme si poradiť a sme spokojní. Máme však lienku (nie korytnačku ako si písala). Osvetlí a navyše nám robí také hviezdičky na stenu. Je to miláčik 😉 Odporúčam
PS: My máme presne túto: http://pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/hracky-pro-klidne-usinani/hvezdna-beruska-classic-red-twilight-ladybug?=843

abigel1
5. jún 2015

Kvalita je kvalita. A pre chlapcov majú aj autíčko http://www.miniman.sk/CloudB-Nocne-svetielko-Au....

cathy23
12. dec 2015

@lumarque nebol to raj vyrobkov? akurat pozeram stranku a rozmyslam, ci kupit, ci nie. Vdaka 🙂

lumarque
13. dec 2015

@cathy23 asi nie, ti moji podvodnici boli niekde zo Ziliny, ak sa dobre pamatam 🙂