Spievankovo pre najmenších

babo_dadush
20. mar 2013

Ktore spievankov by ste odporucili pre 5m babo? Idealne ak mate link,kde sa da kupit. Dakujem

renata5
20. mar 2013

ked mal syn 5M najlepsie spievankovo pre neho som bola ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 od rana do vecera

petuska123
20. mar 2013

@babo_dadush ahoj no u nas zatial zaujme len uvodna pesnicka a to ma maly 9 mesiacov ale mne sa najviac paci prvy diel a stahujem to z netu zadara

kitty88
20. mar 2013

pred telku by som ho este velmi nedavala, radsej mu spievaj alebo pust nejake CD s detskymi pesnickami... u nas takisto pesnicky hraju a ja spievam od rana do vecera 😉

zuzanockamt
20. mar 2013

@babo_dadush podla mna este vydrz ... radsej spievaj ty alebo mu vela rozpravaj

babo_dadush
autor
20. mar 2013

@zuzanockamt najprv sa potrebujem naucit pesnicky aby som spievala
@kitty88 nehovorim o tv/dvd ale o cd
@renata5 najprv musim vediet spievat daco

renata5
20. mar 2013

@babo_dadush a zo skoly si nepamatas ??rozne ludovky

agatchen
20. mar 2013

ja svojmu synčekovi spievam od narodenia, keď mal dva mesiace, tak som mu pustila cd Fíha tralala (hoci sú to pesničky pre deti od dvoch rokov) a veľmi sa mu to páčilo...teraz má 9 mesiacov a ak má zlú náladu alebo plače, tak Fíha je naša záchrana🙂

kitty88
20. mar 2013

@babo_dadush aha, tak ja som si stiahla par cd od podhradskej a canakyho na ulozto.sk, ked si das vyhladat, najde ti toho viac, napr. detom, pesnicky pre deticky, uspavanky do postielky...

babo_dadush
autor
20. mar 2013

@renata5 tak 70 sukien mala a pod ho zrovna nebavi

barbora59
20. mar 2013

Mame 1,5 roka a ficime na Fiha tralala 🙂

katkaseiner
20. mar 2013

Mame takmer 7 mesiacov a zhruba 3 ficime na Spievankove... vsetky 3 casti su niecim zaujimave.Poslem IP

petkovamama
20. mar 2013

@babo_dadush kupovali sme na Martinus.sk vsetky 3 casti.maly ma 15 mesiacov a podla spievankova sa naucil umyt ruky a pri 3 obedujeme,lebo treba vsetko popapat 😀 😀 😀 😀 .podla mna velmi vhodne pre deti,je tam vela naucnych veci.

babo_dadush
autor
20. mar 2013
katieg85
20. mar 2013

@babo_dadush stiahni si zo stranky www.ulozto.sk a mas vsetky 3 zadarmo

cikyta
20. mar 2013

@babo_dadush Na CD spievankova máš aj tak len všetky známe ľudové piesne, čo aj poznáš 😉
Tu sa dá objednať http://www.spievankovo.sk/
(Ano, dá sa aj posťahovať zadarmo,no ak si raz pozrieš DVD kde tvorcovia ďakujú, že nenapalujeme DVD spievankova a tým podporujeme ďalšiu tvorbu pre deti..............ktorej je na Slovenku velmi málo....tak to hádam pochopíš a hlavne podporíš ☹ )