Spievankovo

anazetka
22. apr 2012

Ahojte mamicky, kupila som DVD Spievankovo, lebo som to niekde citala, ze sa to detickam paci. 😵 Sranda je, ze som nejako cakala, kedy zacnu moju 17 mes dceru zaujimat nejake rozpravky v TV, aby som si trosku porobila doma, co treba, alebo si len tak s nou oddychla, ked uz neviem co s nou trebars v zlom pocasi. Najprv ju to vobec nezaujimalo a teraz z nicoho nic sa do toho tak zblaznila, ze az... Ale uplne extremne, ze rano vstane o piatej a uteka k telke, nechce jest pri stole, ani umyt si zuby, ani sa nic hrat a ked jej to vypnem, vresti ako pavian a v kuse len Spievankovo dokola! Uz nam z toho celej rodine sibe...Uz takto ficime par dni, ale prestava sa mi to pacit a neviem, ci je to teda len nejaka prechodna faza, a mam ju nechat tak, alebo jej mam dat nejaky limit v ramci discipliny? (to bude teda horor)... Na druhej strane zacala si sama spievat aj uz vravi slovicka a tancuje, co predtym nerobila, ako DVD sa mi tiez velmi paci, ale to ako je z neho zhyponotizovana, to ma trochu strasi...

lenka311
22. apr 2012

@anazetka Ešte si kúp Spievankovo 2 😉 😉 😉 😉 😉 Moja malá na tom frčala tak asi mesiac potom ju to omrzelo, teraz frčí na Bambuľke a Teletubies...
Snažím sa s ňou tráviť veľa času vonku, pokiaľ to ide, prípadne v deckom Centre, aby sa nedívala skoro stále na telku, doma sa ju snažím zaujať nejakou hrou, prípadne knihou, ale ako píšeš reaguje tak isto, prídeme domov a Bambuľka!!!!!! /Predtým to spievakovo/ - ešte zaberá že počítač prípadne DVD je pokazené /počítač vypnem vzadu a DVD zo zásuvky/ - inak sa nedá poradiť, len zaujať ju niečím iným a nepúšťať to vôbec, alebo každý deň len raz - nie je naškodu keď si trochu zatancuje a naučí sa pesničky - no ale tie očká sú tiež dôležité... 😉 😉 😉 😉

mata1001
22. apr 2012

@anazetka ahoj my mame obidve casti spievankova a tiez to maly pozeraval zo zaciatku cele dni...potom ho to prestalo bavit a teraz to pozera cca pol hodinu kazdy druhy-treti den...takze neboj,ju to prestane tak po 3-4tt bavit 🙂

czechzuzanaba
22. apr 2012

My sme taky meli Spievankovo obdobi, ale preslo. Ted mame Mickeyho klubik obdobi...😀

katren
22. apr 2012

@anazetka my mame doobeda Spievankovo 1 a poobede Spievankovo 2....v aute mame tablet a putene na ceste stale...
ale doma pustame ako motivaciu, ked si uprace, umyje zubky, spapa vsetko na obed atd....
a najnovsie ficime na Bambulke....

anazetka
autor
22. apr 2012

Uff, takze ak vravite, ze to URCITE prejde, som ochotna to nejaky cas vydrzat 😲 🙄 Mne uz sa o tom vcera aj snivalo, a to nesrandujem ...

ajca123
22. apr 2012

@anazetka ahoj neviem,neviem či je dobre aby len sedela pri TV a cumela Spievankovo :( a aby aj pri tom jedla a tak nie je dobre... Lebo si zvykne a bude horšie ju potom naučiť... Treba určiť pravidla.. Najskôr vyčistiť zubky potom raňajky a az potom TV a to len na hodku a basta.. U nas to tak je

lenka311
22. apr 2012

@anazetka Poznáme - mne v noci hučí v hlave - Prišla stuhou previazaná škatuľka a v nej bola bola bola bola.... 😀 😀 😀 😀 Bambuľka 😉 😉
Fakt to prejde.... 😉 😉

katren
22. apr 2012

@lenka311 aj mne 😀 a uz ju poznam aj odzadu 😀

anazetka
autor
22. apr 2012

@ajca123 No veru, to suhlasim, ved to mi na tom asi najviac vadi, musim byt striktna a nejake pravidla dodrziavat aj za cenu nejakeho toho revu, lebo aby mi neprerastla cez hlavu.. 😒

katussamus
22. apr 2012

Poznáme aj my tiež fičíme ale som to stopla len dva krát denne doobeda Sievankovo 1 a poobede spievankovo 2 ale pri prvom DVD keď nám prišlo tak malý si to pustil 4 krát zasebou 😀 potom sme mali odmlku a teraz sme kúpili dvojku tak sme začali zas ale už striedmo ale aj tak sú zlatý ako si spievajú a mladší má 14 mesiacov už lala no zlaté 🙂

anazetka
autor
22. apr 2012

@katussamus hihi, presne aj moja zacala to lala z uvodnej pesnicky lalakat cely den hned ako prve 🙂

katussamus
22. apr 2012

@anazetka ale musíte uznať sú to krásne a chytľavé pesničky a veľmi pútavo urobené, i keď niekedy sme z toho na prášky 😝

xenia55
22. apr 2012

@katren
@lenka311 Baby, a Bambulku mate odkial? Stiahnutu? Lebo ja som pozerala, ze sa uz vobec neda kupit. Je vypredana.

hoogy
22. apr 2012

@anazetka aj nasme synovi sa to velmi paci 🙂 ale tiez je limit kedy si moze vybrat co chce pozerat a vtedy moze pozerat tv. mame znamych co dovolia malej len dva krat denne to pozerat tiez sa do toho zblaznila.hlavne po tom co boli na koncerte 🙂 na druhej strasne sa mi to jedna z tych lepsich moznosti co dieta v telke pozera. skus este chvilku pockat a postupne znizuj davku 😉

katren
22. apr 2012

@xenia55 mne dala sesterka, mala stiahnute vsetky diely 😉

katrinka8
22. apr 2012

Ja sa pridavam k tym, ktorych dieta je "Spievankovsky maniak" 😀 Ale strieda sa to s Bambulkou (a najma bratrancom nakamerovanym). Aj u nas tieto spievankovsko - bambulkovske manie maju take fazy, ze raz fici jedno, potom to omrzi a zase druhe... Ale tesim sa, ze ide leto, budeme casto vonku, tak nebude tolko casu... U nas navyse, ked nejde DVD, tak mame "pre istotu" este aj CD Bambulka (pesnicky) a Detom (od M. Podhradskej a R. Canakyho) alebo Vanessku - takze psychiatria zarucena 😀

lenka311
23. apr 2012

@xenia55 Stiahnutú z http://www.ulozto.cz/ 😉

rebeka25
23. apr 2012

U nas už tiez naštastie prešlo Sievankovske obdobie, teraz ficime na krtkovy a bambulke. V zime to bolo horsie ked sme boli zavrety doma, ale teraz je to uz lepsie často sme vonka tak tolko na TV nepozera. Inak ale tiež mi s toho už riadne šibalo 🙂 Čokolvek som videla tak som si začala spievať... Išiel vlak a ja: Ide ide vlačik aj ked nebol maly som mnou ....Čista psychiatria....

anieli_1
23. apr 2012

tak spievankovske obdobie sme mali aj my ale nam trvaloasi 2 mesiace v kuse uz sombola ztoho na nervy teraz to pustam malej ked si chcem rano este pospat lebo viem zesapri tom ani nehne 😀 😀 a alex fici na cars 1,2 a lokomotiva tomas ale aj to hadam prejde lebo uz sa mi maly smeje ked dabujem cely film 😀 😀

bambola
23. apr 2012

Spievankovkse obdobie sme mali aj my 🙂 zacalo to niekedy na jesen, teraz sme zmenili repeortoar a ide u nas Masa a medved 😉 ale piesne zo spievankova si pospevujeme stale a aj vie krasne na ne tancovat 🙂

katussamus
23. apr 2012

@xenia55 my máme originál kúpený z nich stránky a to www.koncertypredeti.sk 🙂

xenia55
23. apr 2012

@katussamus Tak spievankovo 1,2 mame aj my. Ale ja som sa pytala na Bambulku. 😉

katussamus
23. apr 2012

@xenia55 joj prepáč to mi ušlo 😀 bambuľku máme stiahnutú z ulozto.cz prepáč 🙂

xenia55
23. apr 2012

@katussamus Ok, dik. Ja zvycajne kupujem originaly. Kedze pracujem dusevne a vadi mi, ked si niekto kopiruje len tak. Ale v pripade bambulky budem musiet urobit vynimku. Novy original sa kupit neda.

katrinka8
23. apr 2012

Baby, dnes na FB mi prisla "sprava" od Spievankova, ze mozno uz coskoro sa zacne pracovat na dalsom DVD - jupiiii 😀 Vidina niecoho noveho... 😀

abbie
5. máj 2012

moj maly ma 15 mes. a ked mu to pustim, tak je ako socha 😀

jane0123
24. jan 2014

dievcata od akeho veku odporucate spievankovo?

anny1984
24. jan 2014

@jane0123 môj 14 mesačný synček pri ňom ani nedýcha 😀

jane0123
24. jan 2014

@anny1984 dcerka mala rok,tak pomaly jej mozno skusim pustit 😊

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz