Trojkolka pre 2 ročné dieťa. Akú doporučujete?

medka29
12. mar 2009

Ahojte vie mi niekto poradit vhodnú a hlavne odskúšanú trojkolku pre dvojročné dieťa?
Ďakujem

annika
18. mar 2009

Aj ja by som potrebovala radu... Pomooocccc!!!! 😉

dosa
18. mar 2009

nasa dvojrocna uz v kociku nespala, tak sme pouzivali britax verve. uz len ako doprovodne vozidlo, ked mala chodila a rozboleli ju nozky a potrebovala si chvilku posediet. polohovanie chrbatika sice ma, ale to je len par cm, teda ziadne spanie. vyslovene pre deticky, ktore uz chodia. a v zime sme do nej dali fusak kaiser - co sa da dole rozopnut na nohy a pohodicka...

katy1979
18. mar 2009

dosa baby podla mna myslia trojkolku na vozenie a nie kocik.

susik77
18. mar 2009

aj ja potrebujem poradit. dcera je dost vysoka na svoj vek-19 mes. a asi 86 cm. na rehabkach nam doporucili trjkolku. zatial som videla len take divne, co maju pedaly strasne vpredu-skoro pri volante. videli ste nej. normalne?

annika
18. mar 2009

No, veď práve, ja by som potrebovaala poradiť ohladom bicyklu- trojkolky a nie kočíka.Ináč ďakujem, Dosa ! Cmuk! Susik, presne tak, všetky majú v predu na kormidle a nie dole ako sme mali my niekedy.... A ja nekupujem trojkolku na to, aby som hp potom tlačila, ja potrebjem, aby sa malý vozil sám na tom.... 😉 😉 😉

dosa
18. mar 2009

ahaaaa, tak to som nepochopila 🙂

v tom pripade by som rozhodne volila klasicku trojkolku, nie s pedalom na prednom kolese, lebo tu mame doma a malej sa na tom strasne zle pedaluje, musi vynalozit ovela viac sily a potom ju to uz nebavi... niet nad stare trojkolky co sme pouzivali este my 🙂

mam taky pocit ze som videla v draciku. alebo sa pozriet v klasickom obchode s bicyklami. my sme potom uz klasicku nekupovali a kupili sme hned taky maly bicyklik s pomocnymi kolieskami. a na tom jej to ide jedna radost.

denisocka
18. mar 2009

A co tak odrazadlo?

annika
19. mar 2009

Asi Dosa má pravdu, sú také biczkle už s takými malými kolesami a pomocnými kolesami, tak vzskúšame to.
Denisa, odrážadlo nás už nejak nebaví...neviem prečo??? 😒 Ale sadne si na to párkrát zatlačí a šup dole!!! 😖 😖 😖

dosa
21. mar 2009

inak baby, videla som aj take odrazadla, vyzera to ako klasicky maly bicyklik s dvomi kolesami ale nema to pedaliky. vraj sa na tom super natrenuje drzanie rovnovahy, tym padom su zapojene okrem noziciek aj chrbtove svaly a potom uz staci prejst na klasicky bicykel bez koliesok. no neviem, nemam odskusane. videla som to u nas jednej panej, maly sinter na tom velmi dobre isiel 😉

dosa
25. mar 2009

dievcata, isli sme okolo dracika a videla som tam klasicku trojkolku, take nieco, na com sme sa este my bicyklovali 🙂 keby som to vedela skor, urcite kupim taku - mozno pre druhe...

vera21
25. mar 2009

Baby, nam babka doniesla z Nemecka tuto :
http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=28125
Nasla som ju aj tu, len je drahsia, je super, lebo nie je cela z plastu, ale kovova. Na pedaliky mame taky plastovy, okruhly diel, ktory zablokuje pedale a kde si babo vylozi nozicky, ked nevie este pedalovat. Je naozaj skvela...Mne sa zda, ze u nas su vsetky take plastove iba...

papajka7
26. mar 2009

😉 tak aj my mame puky ale odrazadlo a sme strasne s nim spokojny.sice bolo drahsie ale je kovove a vypada ze cosi vydrzi.skoda,ze som nevedela,ze ma aj trojkovky urcite by som ju kupila,lebo my sme kupili taku 12 kg hebedo na ktorej sa urcite nebude vozit ale ako kocik to posluzilo 😉 .a na jar planujem kupu toho biciklika bez pedalov s 2 kolieskami

katy1979
26. mar 2009

papajka dufam ze to chces pre olivera a nie pre daliborka 😉
puky odrazadlo mame aj my. na tu trojkolku som pozerala tiez, ja sa stále bojim tých koliesok vpredu. takze zatial u nás vyhrava OKO od Italrike.
byciklik bez pedalov my planujeme kupit az na buduci rok, teraz sa mi to zdá byt troska skoro pre násho krpca.
V juli bude mat 2 roky

papajka7
26. mar 2009

katy somozrejme ten bicyklik pre oliho.Daliborko bude dedit po nom vsetko 😉 no len ti chcem povedat,ze to 12 kg hebedo co som pisala je to OKO mame ho v oranzovej farbe.objednavala som cez net tak som si ho predstavovala mensi ale je fakt velky.akoze vyzili sme ho ako kocik rad sa na nom vozil. a len teraz dorastol a uz dociahne na pedale.ale ide tazko ma velky zaber.no niet nad klasick trojkovkami ake sme mali mi ked sme boli maly 🙂

katy1979
27. mar 2009

papajka to myslís vážne 😲 nestací to namazat aby to islo lahsie. videla som italrike ale s pedalmi na prednom koliesku a ten chlapec mal urcite viac ako tri roky ale v pohode na tom isiel. takze hovoris ze oko je nanic?
ja som sa tesila.
este k tomu puky ide to na nom olimu? lebo nás sebi ide na tom ako na kravach. nohy sa mu tam pletu. tak neviem ci je chyba v malom alebo v odrazadle.

katy1979
27. mar 2009

a vsak oko je do 5 rokov myslís ze za pár mesiacov to nezvládne sám?

papajka7
27. mar 2009

ahojky katy tak najskor odrazadlo ked ho maly dostal na vianoce mal vtedy 14 mesiacov a 0 bodov vobec sa na nom nevozil uz som ho chcela predat 😅 presne sa mu plietli tie nozicky do tych koliesok,ale troska podrastol a jazdi iba na nom ako pirat 😀 a bravali sme ho aj vonku a na kolieskach vobec nevidno ale na tom OKO vidno na kolieskach otlacky od kamienkov.a teraz OKO ja som tiez vyberala trojkovku aby pedale mala v strede a nebol velky vyber vetsinou teraz maju na prednom koliesku.to OKO sa nam velmi pacilo tak maly vykupal neake peniazky tak sme ho kupili.ale ked prisiel ma prekvapil tou velkostou a vahou.ale na pohlad je uzastny nesli sme po ceste bez povsimnutia 😀 teraz konecne dorastol a dociahne na pedale tak uvidim na jar ci sa bude na nom vozit ale ide dost tazko,lebo ma tu retiazku velku tak napr na jedno pretocenie pedalov podide tolko kolko na obycajnej ked pretoci 5x.sice je do 5 rokov ale v piatich rokoch var nebude jazdit na trojkovke 😕ja ta nechcem odhovarat,ale keby som uz teraz kupovala trojkovku tak nie tuto.niekto tu spominal ze v draciku maju tu klasicku ako sme kedisik mali aj my tak urcite by som kupila tu je ovela lacnejsia.joooooooj aby som nezabudla predsa ten OKO ma nieco super a to je ta vodiaca tyc 😉ked maly nevladze tak dotlacis 😉pozeram ze si otvorila temu na to tak som zvedava na nazor inych 😉

denisocka
27. mar 2009

Nam sa tiez do puky pletu nohy a posedi tam 3 sek.ale verim ze v lete uz pochopi ,a k tomu Oku,tiez som ho mala vybrate,ale na Ebay mal zle referenie-ze je to hovedo velke a lacne plasty ma,tak neviem.ja urcite na dalsi rok kupujem 2.kolesove odrazadlo

katy1979
29. mar 2009

no tak my máme 20 mesiacov a stale sa mu tam pletu nohy ale snad pochopí raz.

denisocka kde na e-bay najdem tie referencie? Inac sa pojdeme pozriet do jelky tam ich maju vystavene a aj ine tak okukame a podla toho uvidime.

2 kolesové odrazadlo ja kupujem az na rok, teraz mám pocit že to este nie je pre neho.

sirinka
10. apr 2009

ahojte...neviete poradit, kde zohnat klasicku trojkolku, nieco podobne ako sa pouzivala za nascih detskych cias...
hlavne nech nema pedale na prednom kolese a je stabilna....dakujem.

dosa
10. apr 2009

sirinka - videla som minuly mesiac presne taku v draciku v trnave. tak ak mate u vas dracik, pozri tam 😉

sirinka
10. apr 2009

dosa ok diky za info

dadka212
16. apr 2009

Mne sa páči taká od fisher price je v novom katalógu Dráčika....stojí teraz v rozprávkovej cene 49,90€ a zadné kolieska sa dajú aj spojiť a potom je to ako keby bicyklík aj je dosť stabilna, škoda, že som to videla až teraz lebo malý už má kúpený bicyklík od babky 😝
na tej klasickej čo sme mali aj my, mi troška vadí, že je taká nestabilná a môj krpec je hrozne živý a druzgol už pár krát odtial 😝 má ju kamoška tiež ju kúpila v dráčiku....

kamilecka
16. apr 2009

Ahojte

ja na nasu nedam dopustit a ma velky uspech. Zatial som taku v okoli ani nevidela a ked sme vonku tak sa nas kazdy pyta 🙂 A som rada ze konecne normalna trojkolka s retazou a pedalmi tam kde maju byt a nie na kolese. 😀

brnka
7. feb 2010

obnovujem temu a budem rada, ked mi da niekto tip na dobru trojkolku /odrazadlo/ pre cca 2 rocne dieta. trojkolku najlepsie s pedalmi v strede, prip. budem rada, ked napisete, ako to deti zvladaju s pedalmi na prednom kolese. Dakujem 😉

brnka
8. feb 2010

Haloooo, nikto nic?

trnavacka
13. feb 2010

dcera na moje zelanie dostala klasicku trojkolku na druhe narodeniny
bude mat tri, este stale na nej nevie tahat 🙂
zato na kolobezke jazdi od 2,5 roka, to je jednoduchsie

brnka
13. feb 2010

trnavacka, dakujem. tiez uvazujem, ci 2 roky nie su skoro.... maly ma 1,5 roka, doma krasne odrazadlo, ale vobec ho to neberie. Sadne nan, 2-3x sa odrazi nozkami a zlezie...

matenka
13. feb 2010

trnavacka je to asi individuálne, lebo náš sused u ako 2,5ročný parádne jazdil na bicykli s kolieskami a to nie je jedniný koho poznám

ilijanka
13. feb 2010

my sme malému kúpili na druhé narodeniny klasickú kovovú trojkolku s pedálmi v strede, mali ju v Dráčiku, stála doa 60 euro, čo je podľa mňa dosť, ale nikde inde sme ju nevedeli zohnať a tú s pedálmi na prednom kolese sme nechceli. Naučil sa na nej veľmi rýchlo jazdiť, dokonca aj brzdiť pedálmi, boli sme s ňou naozaj spokojní.