Trojkolka Smoby zooky

mamazabka
23. mar 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat na vase skusenosti s trojkolkou Zooky od firmy Smoby. Tiez ak ju niekto ma tak aka je vyska od sedla po dolny pedal. Dakujem za vsetky reakcie a rady. Mozno este budem mat nejake dodatocne otazky pokial s nou mate skusenosti 🙂

mamazabka
autor
23. mar 2012

este pre istou pridavam link. Je priamo od vyrobcu tak hadam to nebude nikomu vadit, len aby sa vedelo o com sa bavime 🙂 http://www.smoby.com/en/ride-ons-tricycles/tric...

mandragora22
21. apr 2012

no inak, aj mna by to zaujimalo 🙂 prave som ju nasla na nete a pozdava sa mi. uz len preto, ze ma pedale v strede 🙂
@mamazabka a da sa to teoreticky kupit priamo od vyrobcu? nevies?

mamazabka
autor
22. apr 2012

no to netusim, ale myslim ze ked si pripocitas postovne z Francuzska tak sa to rovno oplati objednat tu. Pozerala som ceny aj v inych krajinach a paradoxne nejaky velky rozdiel tam nebol. Len skoda, ze stale nepoznam skusenosti ludi :(. Nikto sa nevyjadril. No asi aj tak to ideme risknut a kupime to krtkovi na 1.narodeniny, kedze urcite nechceme trojkoku s pedalmi na prednom koliesku. Takze ked ju zacne vyuzivat, tak pripisem skusenosti 🙂

veronka
16. máj 2012

@mamazabka kupili ste tu trojkolku? Ako ste spokojni?

veronka
16. máj 2012

@mamazabka
@mandragora22 baby, máme trojkolku zooky, je úplne super, určite nebudete banovať, môj drobec sa z nej tak teší a už 2 hodiny sa na nej skúša voziť, ide mu to super 🙂

romy31
17. máj 2012

@veronka tak to je super 🙂 zooky je aj náš favorit, no nakoniec asi kúpime smoby first bike, hlavne kvôli cene...ale zooky je dokonalosť sama 😀

mamazabka
autor
17. máj 2012

@veronka a prosim ta kolko ma tvoj maly? My sme ju dostali od starych rodicov, ale synator este nechce na nej obsediet. No tlaci ju po byte alebo sa montuje s pedalmi, takze zatial len ciastocny uspech. 🙂

katinka84
24. feb 2013

@veronka Dobry chcem sa opytat ako ste spokojni s trojkolkou smoby zooky? rozmyslame ze by sme ju kupili, tak sa chceme poinformovat, ze aka je v reale, ci vsetko funguje tak ako sa pise, zablokovanie pedalikov a pod. ci sa da ovladat s tou vodiacou tycou riadne aj do stran, ci len rovno, dakujeme 🙂

veronka
25. feb 2013

@katinka84 my sme max spokojni, splnila vsetky nase ocakavania, maly na nej jazdi kazdy den, teraz samozrejme vo vnutri, ale tesime sa na jar, ked ju opat vytiahneme von.
Pedale sa daju zablokovat, aby sa netocili, s tycou sa da trojkolka iba tlacit, nie karovat, ale vobec mi to neprekaza, ked chcem zmenit smer jazdy, tak zatlacim na tyc a tak trojkolku nasmerujem kam chcem

anketkarka
25. feb 2013

@katinka84 my sme rovnako spokojni ako veronka. trocha poopravim, ze ked zablokujes pedale, tak sa hybu, ale idu na volnobeh, takze vlastne dieta moze slapat, ale trojkolka sa nepohne. nam sa rataju aj bezpecnostne pasy, pretoze dieta nemoze len tak napr. uprostred krizovatky zduchnut z trojkolky pod kolesa aut (to nam chcela urobit nasa mala a vdaka pasom sa jej to proste nepodarilo).

katinka84
26. feb 2013

@veronka @anketkarka dakujem 🙂 a uz je objednana

jkc3000
5. apr 2013

@katinka84 Uz ste kupili? Ako ste spokojni?

katinka84
7. apr 2013

@jkc3000 ano uz je doma davnejsie, len pocasie nam zatial velmi neprialo 🙂 ale tak uz sme ju odskusali, je fajn, sme spokojni, je pevna,nehrkoce akurat ta funkcia zablokovania tocenia sa pedalikov velmi nefunguje, ono sa to len taky dzindzik na koliesku vysuva a nedrzi to bohvieako, stale to skoci naspat a pedale sa tocia 😒 ale velmi nam to nevadi, budeme sa aspon ucit pedalikovat 🙂 odporucame

mlenka121
18. jún 2013

Baby, prosim vas nechcete zooky niektora predat?

lubika39
16. dec 2013

@veronka
@anketkarka ahojte baby, prosim vas, ako sa daju zablokovat pedale? teraz som to poskladala a neviem na to prist 🙂
ja som v popise citala, ze sa da zablokovat aj volant a vy pisete, ze sa to neda, tak som sklamana, aj kvoli tomu som to kupovala

veronka
16. dec 2013

@lubika39 vzadu pri koliesku je take cierne koliesko a to treba potiahnut smerom dovnutra k sedadlu, dufam, ze som to dobre vysvetlila

anketkarka
16. dec 2013

@lubika39 no na pravom koliesku je take koliesko ako pise veronka, ked ho zatlacis ku sedadlu je zablokovane a pedale idu na volnobeh a ked odtiahnes smerom ku kolesu, tak moze zasa slapat a ovladat bike. nam to koliesko na blokovanie nevyskakuje, skor ide dost tazko prepinat, musim celou silou. mam skoro 4 rocne dieta, ale vyuzivame ho ked je teplo na rychle vzdialenejsie presuny, takze predat by som urcite nechcela. ale na bicyklovanie sme malej kupili uz iny.

e_z
2. jan 2014

Ahojte kočky, napíšte prosím vaše skúsenosti s touto trojkolkou aj do našej encyklopédie Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/trojkolka/ Miesto na skúsenosť nájdete dole pod článkom. Dik.

@veronka
@mamazabka
@katinka84
@lubika39

petrife
28. jan 2014

@veronka
@anketkarka prosím vás, chceme objednať trojkolku smoby zooky, len som sa chcela spýtať, aké má kolieska, či plné alebo nafukovacie, teda myslím, také tie s dušou. Ďakujem pekne za odpoveď.

veronka
29. jan 2014

@petrife má penové kolieska

ak by bol záujem, tak ju mám na predaj, pol roka používanú

petrife
29. jan 2014

@veronka ďakujem pekne za info. A ďakujem aj za ponuku, ale to potrebujeme ako darček, takže budeme kupovať asi novú, teda ešte uvidím, ale pravdepodobne. No keby niečo, tak sa ozvem. Pekný deň.

petrife
29. jan 2014

@veronka ešte otravujem raz, ohľadom tých koliesok, mm by ešte chcel vedieť, či sú také skôr umelé alebo gumené, že či hrkajú, keď chodia po ceste. Tie gumené myslí asi ako tie niekdajšie komunistické kolobežky. Ďakujem.

veronka
30. jan 2014

Nie su plastove ako ma smart trike, tie hrkaju, ale tato trojkolka ma penove ako maju kociky, nehrkaju, ale zapichavaju sa do nich kamienky trochu

toskana
6. mar 2014

ahojte mamicky, tiez rozmyslame nad smoby a to bud first bike alebo zooky ... tie co mate skusenosti, co by ste odporucili? este prichadza do uvahy aj smart trike, ale neviem, ci by to nebol krok spat ?! nasa mala ma rok a pol. dakujem vam 😉

kawasakizx
19. apr 2014

@veronka

Dobrý deň,
je ešte aktuálny Váš inzerát na trojkolku Zooky ? aka je tam cena ďakujem
zuzanapredanocygmail.com

petulka3331
3. jún 2014

@romy31 zdravím, kupili ste si nakoniec tú trojkolku smoby first bike? Ako ste s nou spokojní? ďakujem

romy31
5. jún 2014

@petulka3331 ahoj, áno kúpili sme ju, ale moc nevyužili...malý bol oveľa radšej na odrážadlé a na trojkolke to skúšal len párkrát po dvore....po pravde rozmýšľam, že ju predám, tak ak by ste mali záujem o info, tak kľudne píšte správu 😉

akvamarin75
28. sep 2014

@veronka Dobrý deň, máte ju ešte na predaj? Ďakujem.

veronka
30. sep 2014

@akvamarin75 Dobrý deň, už je predaná.

akvamarin75
30. sep 2014

Dakujem za odpoved 🙂